V

Onbaşı
23 Ağustos 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
5 yıl
Fifa 16 yüklendiği halde demo oynatıyor
Arkadaşlar bir süre önce originden fifa 16 yı almıştım oyunum orjinal yani aldığım zaman indirip oynamıştım sonralarda derslerden dolayı sildim bıraktım. Oyunu sabah indirdim ilk açılmadı origin ekranına dönüp şu hatayı verdi "the game fifa 16 does not appear to be installed please install it or relaunching the game." bu hatadan yola çıkıp tekrar sildim tekrar indirdim yine açılmadı sonra tekrar sildim indirdim bu sefer açıldı ama bu seferde oyunu demo versiyonu gibi oynatıyor %26 da playable gösterdiği kısmıyla oynatıyor oyun tamamen indiği halde bunun çözümü nedir?
V
6 yıl
ADC Rolünde Tercihleriniz
Hangi durumlarda nasıl tercihler yapıyorsunuz merak ediyorum bu rol üzerinde duruyorum lakin koridorda supportla uyum konusunda sıkıntılar yaşıyorum sanırım aklınıza gelen basitinden önerileriniz var mı?
V
6 yıl
MF suplarımız hayırlı uğurlu olsun
Vatana millete hayırlı olsun iki oyun bozdum üçüncü de mf sup geldi full ap kasıcam diyorlar ....


GorillA nın taktiğine taktik ekliyor pe....
V
6 yıl
Gotik Annie Kodu
Annienin bu skini çok hoşuma gidiyor lakin hiçbir yerde bulamadım kodunu satan bir site bilen varsa çok makbule geçer
V
6 yıl
Şuan sizce hangi rol veya koridor taşımayı daha kolay yapıyor

Oynadığım maçların yarısından çok daha fazlasında adc rolünde oynamışımdır lakin son zamanlarda birşey farkettim. Otomatik doldurdan dolayı bazen mid bazen jungle denk geldiğinde o kadar koridor tecrübem veya orman taktiklerinde o kadar bilgim olmamasına rağmen adc ye göre çok daha kolay oyuna yön verebiliyorum. Sizce de şuan mid veya jungle oyunu taşımak için diğer rollere göre çok daha mı etkili oluyor yoksa bana mı öyle geliyor...
V
6 yıl
west silver kamon
Hesap kasıyorum beyler dün b4 teydik bugün 1 e geldim westte silver top veya jungle varsa buyrun gelsin 2-3 günde golda gideriz.. . Kasıyorum derken rank anlamında :D


< Resime gitmek için tıklayın >
V
6 yıl
Bu oyun nasıl taşınırdı hatam nedir
Sizce hatam nedir ne yapmam gerekiyordu bu şekilde kasıp taşıyamadığım maçlar çok mevcut?

Edit: Ejder konusuna gelirsek gerçekten çok almaya çalıştım lakin takıma o kadar ping atmama rağmen beni yalnız bıraktılar gelmediler karşı takımda beni kesip aldı.

< Resime gitmek için tıklayın >
V
6 yıl
West duo aranıyor silver bronz...
Arkadaşlar westte silver bronz liginde duo arayanlar varsa buyrun mesaj atın birkaç normal girelim anlaşırsak rankeddan devam ederiz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.