V

Çavuş
22 Ağustos 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
6 yıl
Sonunda nickim değişmiş
Bi hayırlı olsun alırım
V
6 yıl
Bimekste dolar geçer mi?
Tl ile değil de dolar ile ürün alınabilir mi vatanda geçiyor ama bimekste de geçer mi ki
V
6 yıl
Sprey boya yapışkanlığı nasıl geçer
Pvc ile dolly slider yaptırdım nalburda, sonra baktım pvc çok ilginç duruyor kırmızıya boyadım ama yapış yapış oldu. 2 saat kadar geçti halen yapış yapış. Nasıl geçer?
V
6 yıl
İsveççe için kaynak önerisi?
Duolingodan çalışıyorum ama illa bir grammar öğrenmek lazım,fiilleri de anlamış değilim, kitap falan bulamadım ben. Önerisi olan var mı ayrıca ankarada nereden bulup satın alabilirim?
V
6 yıl
Fotoğraflar mor çıkıyor
Renkli fotoğraf çıktısı almak istedim, kartuşu doldurmadan önce gayet iyi çıkıyordu ama şimdi mor ve tonlarında çıkıyor neden olabilir?
V
6 yıl
Sovyet-eski doğu bloğu ülkeleri filmlerinden öneriler
Sovyet filmleri izlemeye başlayacağım potemkin zırhlısını indiriyorum şu an. Daha önce izlediğiniz filmler var mı önerilerinize açığım
V
6 yıl
İkinci defa öğrenim kredisi alınır mı
Ben mezun olucam bu yıl iki yıllık bir bölümden. Ayrıca aöfden de fotoğrafçılık ve kameramanlık okuyorum, dgs ile fotoğrafçılıkla alakalı bir bölüme geçeceğim, tahminimce üçüncü sınıftan başlarım. Peki üçüncü sınıfta tekrar kredi alabilir miyim?
V
6 yıl
İsveçte okumak için aylık masraf
İsveçte okuyan arkadaşlar ne kadar masrafınız var aylık ya da yıllık ayrıca part time vs çalışabiliyor musunuz? Ne kadar kazanıyorsunuz? Hangi şehirde hangş bölüm okuyorsunuz? Netten çok bir şey bulamadım. Ayrıca okuduktan sonra orada kalmak basit mi?
V
6 yıl
Bipten 1gb bedava internet
Daha önce açıldı mı konu bilmiyorum ama 5 gün boyunda her gün 10 mesaj yollarsanız bip uygulamasından 1gb internet kazanıyorsunuz. Şimdiden iyi sömürmeler
V
6 yıl
Kısa film için başlangıç video kamera önerisi
Ben aöf fotoğrafçılık ve kameramanlık okuyorum ilk dönem derslerini (fotoğrafla alakalı olanlar) aldım ama video derslerini almadım. Canon 1200d var ama video için iyi bir makine değil hem zaten mikrofon yeri de yok, fotoğraf içinse memnunum. Kısa film çekmek de istiyorum. Videodan falan da çok anlamıyorum, dersleri görmeden önce hem video kameraları öğrenebileceğim 1200-2000tllik bir (tercihim sony) bir makine arıyorum. Hemen şimdi almıcam zaten uzun uzadıya araştırırım kamerayı kullananlara falan bakarım. Mikrofon girişi olması da önemli. Önerilerinizi bekliyorum
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.