K

Yüzbaşı
26 Ekim 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
7 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
7 yıl
Peugeot 306 st 1.8 ibrenin anlamı ?
Arkadaşlar selamlar

1996 model 306 st 1.8 otm araç aldım, gösterge panelinin solunda ibre olarak hararet göstergesi en sağda yakıt , hemen yanında da sağ içte sadece mini - max yazan bir ibre bulunuyor. Bu ibrenin anlamı nedir ? Kontağı çevirince ibre max a geliyor, araç çalışınca min 'e düşüyor.

Cevaplarınız için teşekkürler ...
K
10 yıl
Firefox Video Sorunu
Merhaba arkadaşlar
İlginç bir sorunum var

TJK.org web sayfasındaki videoları . İE ve Chrome da izleyebilirken FF de izleyemiyorum. FF yi kaldırdım tekrar kurdum. Flash Playeri kaldırdım tekrar kurdum ama resmen ses var görüntü yok. Ne yapmam gerektiği konusunda yardımlarınızı istiyorum. Bu arada diğerlerinde izliyorsun oradan devam edin demeyin FF nin yeri apayrı...

Şimdiden teşekkürler ...


Not : Youtube yada benzeri sitelerdeki videoları izleyebiliyorum.
K
10 yıl
Arada kaldım.. ( objektif yardımlarınızı bekliyorum )
Arkadaşlar uzun bir zaman w810i kullandım , halen daha kullanıyorum , tıkır tıkır çalışıyor.
Ancak işten dolayı kullandığım telefon bana yetmemeye başladı. Bende bunun üzerine bütçeme göre araştırma yaptım. Her ne kadar birbirlerinden kullanım amacı olarak uzak gözükselerde iki model arasında tercih yapmakta zorlanıyorum.

Bu modeller ; SE Neo ve Nokia E6

Yeni telefon almaktaki amacım ise
- İnternet siteme bağlı mail ve özel g-maili imi takip edebilmek.
- Görsel bir işle uğraştığım için anında mümkün olduğunca fotograf çekip, maile ekleyip gönderebilmek.
- Genelde yoğun olarak dışarda olduğum için batarya süresinin uzunluğu önemli...
- Artık orta yaş olduğum için telefonu rahat kullanmam gerek .
- Bunun yanında sitem sosyal ağlarada bağlı olduğu için sosyal ağ desteği ve web tarayıcısı bakımından da olabildiğince tatmin etmesi lazım.


Aşağı yukarı istediklerimi yazdım. Sizden yardım bekliyorum.
Teşekkürler
K
11 yıl
çok kararsızım bana yardım eder misiniz ???
Sanırım 4,5 senedir SE w810 i kullanıcısıyım, telefonum halen daha diğer cihazlara inat çalışıyor hiçbir sorunuda yok. Ancak günümüz ihtiyaçlarına haliyle cevap verememekte. Teknolojiyi an be an paylaşacak bütçem olsa bile bazı aletlere verilen paralara gerçekten acıyorum. Sonuç olarak telefonu statü sembolü olarak da gören biri değilim. Amma velakin işim dolayısıyla maillere ( hem iş hemde özel ) sıklıkla bakmam gerekiyor. O yüzden bende akıllı bir telefon almayı düşünüyorum. Böyle bir telefona verebileceğim tutar 500 - 750 TL. arasıdır. Ancak onlarca model arasında alabileceğim telefonları 4-5 e indirdim ama bir türlü karar veremiyorum , forumlarda dolaşıp biraz okuyunca , kararsızlığımda had safhaya ulaşmış duruma geliyor. Model isimlerini yazarsam sizleri yönelendireceğimi düşünerek yazmadım kusuruma bakmayın. Yazılım - donanım - işlevsel olarak beni dürüstçe yönlendireceğinizi düşünerek sizlerden yardım bekliyorum.

Lütfen bu kadar kelamdan sonra bana Iphone yada Blackberry alın demeyin , çünkü ilgili ilgisiz herkesin elinde bu cihazlar var.

Cevap veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum...
Sağlıcakla kalın ......
K
12 yıl
Dt Görüntü sorunu
İki gündür Digiturk te özellikle ulusal kanallarda bir görüntü sorunu var. Gelen yayın oldukça koyu ve renkler cahilliğimin kusuruna bakmayın ama patlıyor gibi özellikle kırmızılar , tv nin tüm ayarlarını yaptım hatta türksat sonrada normal çatı anteni taktım böyle bir problem yok, bilgisi olanlar paylaşabilirmi ?
K
13 yıl
w810i de sürüm bulma nerden di
evet arkadaşlar telefonumun sürümünü öğrenek istiyorum ama bir türlü bulamadım yardımlarınızı bekliyorum

teşekkürler
K
13 yıl
Spormax de Beko basketbol ligi maçları şifresizmi?
Arkadaşlar Eko Spor (Eutelsat) paket üyesi olmuştum. Ve kampanya kapsamında ilk ay bütün kanallar açıktı. Tabi süre bitimiyle birlikte diğer kanallar gibi Spormaxde kapandı.
Sorum şu Beko Basketbol ligi maçları sanırım Turksat üzerindeki spormax de şifresiz yayınlanıyormuş . Aynısı ana uydu olan Eutelsat içinde geçerlimi. Cevaplarınız için şimiden teşekkürler...
K
13 yıl
türksat - digiturk görüntü karşılaştırması...
Arkadaşlar slmlar geçen sormuş olduğum soruya doyurucu cevaplar alamadıysamda tercihimi ekosporlu digitürkten kullandım. O tercihten sonra başa gelenlerde ayrı hikaye konusu ama uzun uzadıya anlatamam ..

Kafama takılan bir soru var kullananlardan cevap bekliyorum. Turksatın görüntü kalitesi Digiturk un uydusu Eutelsattan daha mı iyi sanki bana öyle geliyor, eşimde sen kafayı yedin hiçbir fark yok diyor .

Cevaplarınızı bekliyorum....
K
13 yıl
DT veya DS karar veremiyorum yardım !!!!
arkadaşlar dt nin ekonomik paketi 22.90 ytl d-smartın ödemeside malum ikisi arasında kaldım kullananlar bu konuda bana yardımcı olsunlar inanın karar veremedim. Sizlerin yardımcı olmasını istiyorum ; sadece doğan geçmişteki sicilinden dolayı ( eski bir free tv mağduruyum) DT biraz daha önde ....

yardımlarınız için teşekkürler....
K
13 yıl
d-smartta maçlar şifreleniyor mu ?
arkadaşlar halen daha paralı bir platforma üye olmadım sonuna kadarda direniyorum. Ancak d-smart la ilgili bir sorum olacak. Bu kanal A , Kanal24 ve ntv - ntv spor daki maçlar d-smart ta şifreleniyormu ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.