O

Yüzbaşı
01 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
13 yıl
2. Yarı Mükemmel Bir Delgado Dönse ?
Sene başındaki performansımızla kimse bize şans tanımıyordu ben dahil hala da tanımıyorum da.Ama Fb - Gs filan da o kadar iyi değil bence.Şuanda tek sıkıntımız gol atmak.Yoksa takım defansı anlayışımız vede Takım olmamız açısından rakiplerimizden iyiyiz.Gs ve Fb de düşüşün , bizdeki çıkışa bakarak geçen seneki gibi aradan sıyrılmamız ihtimal olabilir..

2. yarı Müthiş bir Delgado dönse 17 maçta 7 gol 5 6 asist gibi performans sergilese sizce nası olur ?

Rüştü
Toraman(Ekrem) Sivok Ferrari İsmail


Ernst Fink

Serdar Delgado Yusuf

Bobo

Fink'i bu maçtan sora 11 e koyuyosun demeyin sakın.Delgadonun Alex tarzında oynaması için gol atması asist yapıp verimli olması için bu gerekli.

Demirören de Ocakta giderse bu sene çifte şampiyonluğu hatta belkide en anlamlısını yaşarmıyız acaba ?
O
13 yıl
Demirören ' e Mükemmel Beste..
quote:

Orijinalden alıntı: Manero

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

fener maçı için yüzsüze tezahurat yapmışlar...
O
13 yıl
Matteo Ferrari
Bu adam hakkında ne kadar olumsuz yorum yaptıysam yaladım yuttum Bonservisini de yıllığını da dibine kadar hakediyo.Hakkaten helal,belki süper ligde pek anlaşılmıo değeri ama defansla kazanılan maçlarda 1 gömlek üstün olduğunu belli ediyo.Sayın Demirörenin yaptığı son akıllı iş.Sivok-Ferrari ikilisini hatta belki Ferrari-Toraman ikilisini uzun süre korumamız gerek
O
13 yıl
Y.D : "Hepsinin hesabını soracağım"
"Hepsinin hesabını soracağım"
Denizlispor maçı sırasında, tarihte görülmemiş ölçüde büyük protestolara hedef olan Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, bu eylemlerin tümünün organize olduğunu öne sürerek, bunların hepsinin hesabını soracağını belirtti.
Karşılaşmanın bitiminde stadı onlarca özel korumanın eşliğinde terkeden Yıldırım Demirören, yönetici arkadaşlarıyla evinde toplantı yapıp, taraftarların tepkilerini değerlendirdi.

Oldukça sinirli olduğu gözlenen Demirören, çok sert bir konuşma yaptı. Yıllardır gecesini gündüzünü birbirine katıp Beşiktaş’a hizmet ettiğini vurgulayan Demirören, Denizlispor maçında yaşananların kabul edilir gibi olmadığını belirterek şunları söyledi:

“Herkes saha içine bakıyor, sahanın dışına hiç bakan yok. 50 yıldır yapılamayan Fulya’daki Süleyman Seba Projesi’ni bitirdik. Akatlar’a süper bir kompleks yaptık. Amatör branşlara her sene milyonlarca Euro harcıyoruz. Futbol takımı geçen yıl iki kupayı birden kazandı. Buna rağmen bize reva görülen muameleye bakın! Kulübe hizmet edenlere kimsenin hakaret etme hakkı yoktur. Onursal başkanımız Süleyman Seba’ya, Serdar Bilgili’ye yapılanları da unutmadık. Bugüne dek kimseyi kırmamaya özen gösterdim ama artık iş çığırından çıktı.

Herkes ayağını denk alsın

Bazı insanlara haddini bildirmek farz oldu. Ayıptır... Yanımda eşim Revna Hanım olmasına rağmen hakaret işitiyorum. Hiç kimse Beşiktaş Kulübü Başkanı’na böyle davranamaz. Herkes ayağını denk alsın. Beşiktaş’ın adını kullanarak bir takım eylemlerin içine girenler ve bunları organize edenler, yaptıklarının karşılığını mutlaka göreceklerdir. Yaşadığımız bu tatsız olayların sebebini ve kimlerden kaynaklandığını biliyorum. Bunların hepsi organize olarak stada gelmiş. Ama hepsinin hesabını tek tek soracağım.”

Hiçbir şey bitmiş değil

Başkanlık koltuğuna oturduğu günden bu yana maddi ve manevi tüm imkanlarını Beşiktaş Kulübü için seferber ettiğinin altını çizen Yıldırım Demirören, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sporda kazanmak kadar kaybetmek de doğaldır. Mustafa Hoca’nın istediği hemen hemen bütün oyuncuları aldık. Fakat uyum sorunu, sakatlıklar ve cezalar gibi saha dışı etkenler yüzünden istediğimiz sonuçlara ulaşamadık. Ama bu hep böyle gidecek değil. Unutmayalım ki, daha sezonun başındayız. Hiçbir şey bitmiş değil. Mücadele ettiğimiz üç kulvarda da hedeflere ulaşma şansımız sürüyor.”


05.10.2009
Kaynak : Hürriyet

Bu kadar yüzsüzlük olmaz yahu.İnsanlığından utan artık
O
13 yıl
Rigobert Song
Arkadaşlar sizce Song Beşiktaşta oynayamaz mı ? Bu sene çok takip edemedim fakat Gs da olduğu zamanlarda hep beğenimi toplamıştır.Trabzon da göndermeye çalışıyor zaten.Top geçer adam geçmez tarzı bi adamdı.Hem kaç yıldır Türkiyede ? Türk olma şansı var mı ? Varsa hiç kaçırmayalım..
O
14 yıl
S.Engin:Bobo İçin Bize Gelen bir Teklif Yok!
Sinan Engin'den 'Bobo' resti
Sezon hazırlıklarına 26 Haziran tarihinde başlayacak olan Beşiktaş'ta menajer Sinan Engin, transfer gündeminde sorunlu bir dönem geçiren Bobo'ya sert uyarılarda bulundu.

Tercümanı aracılığıyla Bobo'ya haber gönderen Sinan Engin, "Önce kafa yapısını değiştirecek. Bir kırmızı kartın takımı için nelere mâl olduğunu görecek. Eğer kulübümüzde kalacaksa akıllı olacak, adam gibi top oynayacak ve takıma faydalı olacak.

Yoksa gereğini yapacağız" ifadelerini kullandı. Transferde henüz Bobo'yu isteyen hiçbir kulübün olMAdığını dile getiren Engin, "Bobo nşallah çin acaba Beşiktaş diye, başka bir kulübe mi teklif yapıyorlar? Sürekli haberler yazılıyor. Bize henüz başvuru olmadı" diye konuştu.


İnşallah satamazsınız boboyu
O
14 yıl
Fulyada Kriz ve Davalık Yönetim
Fulya Projesi yine kriz!..
Beşiktaş Kulübü'nün 24 Şubat tarihinde yapılan Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu sonrası yaklaşık 20 kongre üyesi Beşiktaş yönetimini ibra etmeme kararı almış ve Siyah-Beyazlı kulübün Başkanı Yıldırım Demirören ve ekibini mahkemeye vermişti.

Başta Fulya Projesi olmak üzere transferler, Del Bosque davası ve Demirören'in alacaklarıyla ilgili iddiaların gündeme geleceği mahkemede yönetimi ibra etmeyen kongre üyeleri, İstanbul Adliyesi Hukuk Mahkemesi'ne Beşiktaş yönetimi aleyhine 14 ana madde halinde suç duyurusunda bulundu.

Davanın bugün İstanbul 8. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen duruşmasında özellikle Fulya Projesi'nde yapılan anlaşmalar ve bu proje ile ilgili kira bedelleri gündeme geldi. Duruşmanın hakimi, Beşiktaş Kulübü'nün adına mahkemede bulunan heyetten Fulya Projesi'ne ilişkin anlaşmaları ve protokolleri istedi. Bilirkişiler tarafından yapılacak incelemeler ve gelecek sözleşme şartlarının incelenmesinin ardından duruşmanın 17 Temmuz'da tekrar görülmesine karar verildi. Ancak mahkemede dikkat çeken bir nokta ise Beşiktaş'ın son yıllarda başını ağrıtan tazminat olayının bu davada da karşısına çıkması oldu. Siyah-Beyazlı kulübün, Fulya projesini gerçekleştiren Aşçıoğlu İnşaat şirketine sözleşmelerin gizlilik şartında olması koşuluyla bir anlaşma imzaladığı, bu sözleşme şartlarının açıklanması durumunda ise bu şirkete tazminat ödeyeceği öğrenildi. Ancak bu anlaşmaya rağmen duruşmanın hakiminin, bu şartları istediği ve 17 Temmuz'da görülecek celsede bu sözleşmeleri gözden geçirip, karara varması bekleniyor.

Bugünkü duruşmada alınan bazı kararlar şöyle:

-Davalı vekilince Fulya Projesi ana protokolünün ve yine kiralama ile ilgili sözleşmelerinin onaylı örneklerinin dosyaya sunulmasına

-Davalı dernek defter ve kayıtlarının bilirkişi incelemesine hazır halde bulundurulması konusunda karar oluşturulmasının önümüzdeki celse düşünülmesine

-Taraf vekillerince sunulmayan delilleri var ise dosyaya 10'ar günlük kesin sürede sunulmasına...

19.06.2008
Kaynak : DHAGülsem mi ağlasam mı bilemiyorum.Böyle bir yönetim düşman başına vermesin.Şu duruşmanın hakimine 1 milyon Ytl teklif edelim de davayı istediğimiz gibi sonuçlandırsın.100 lira vermeye razıyım.Defol DEMİRÖREN !!!
O
15 yıl
12. kişiyi ne zaman yenecez biz?
12. adamı ne zaman yenicez yahu yeter artık.Kaç puanımız bizden çalınıp rakiplerimize verildi ? Sinan yap kardeşim mafyamı karıştırıyorsun,şantaj mı paramı..Arkandayız !
O
15 yıl
Sinan Haydi İş Başına !!
Dün gece gördük ki bu lig böyle geçmeyecek.7 haftada 4 penaltı çalındı galatasaraya.O penaltılarla kaç puan aldı adamlar.Adamlar beleş puan alsın,üstüne bizden 3 puanlar çalınsın.Bu sene işin rengi belli oldu.Sinan tam destek arkandayız artık.Her türlü pislikleri yap,nası satın alınıyorsa al bu hakemleri.@vendeta ya hiç bu kadar katıldığım bi zaman olmamıştı.@vendeta nın dediği gibi,''Bu seneki şampiyonlukta masa başında bitti ve Gs şampiyon YAPILACAK ! ''Yazıklar olsun böyle federasyona.Sabrımız taşmaya başladı haluk efendi !
O
15 yıl
Yıldırım Demirören Starda Şuanda !
Fulyayı falan gösterdi.Baya soru sorulacak heralde.İzleyin
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.