M

Binbaşı
02 Ağustos 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
186 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
8 ay
Seçimler
Sosyal medyada erken seçim çağrılarıyla ilgili yazılanları görmeyen kalmamıştır heralde, bilgi sahibi olanlar erken seçimin gerçekleşmesi için gerekli hukuki/kanuni şartları belirtebilir mi?
M
geçen yıl
Bu psu'yu bu bilgisayarda geçici kullanırmıydınız
Psu'nun fanı ses yapmaya başladığı için garantiye göndereceğim ama bu sürede bilgisayarı çalıştırmak için şu an kullanılmayan bir bilgisayarın hpf 350br h08s 350w model güç kaynağını geçici olarak kullanmayı düşünüyorum. Bu psu geçen sene sıfır alınmıştı çok kullanılmadı.

Araştırma yapınca şu linkleri bulabildim ama ne kadar güvenilirdir çok bilgim yok
http://www.highpower-tech.com/eng/products_main.php?class=20200723162207&id=20200910094201#product
http://www.highpowersupply.com/SFX350BR.html

Bir günümü watt ölçer ile geçirdim duvardan ölçüm yaparak maksimum 251w gösterdi. Ortalama günlük kullanımım için 180-200watt dedi alet.


Asıl korkum ilk başlangıçta bilgisayarın çekeceği güç pik yaparsa veya normal kullanımda anlık aletin ölçemediği pikler varsa bunların geçici psu'ya kısa zaman zarfında bir zararı olup olmayacağı. Bu kullanmayı düşündüğüm psu'yu benden iyi bilenlerimiz illaki vardır düşüncesi ile fikirlerinizi almak isterim
M
2 yıl
Son zamanlarda Bilişimport'tan Başı Ağrıyan Varmı? (Muhtemel Dalavere İçerir)
Geçen hafta cuma günü akakçe aracılığıla bilişimporttan bir fan satın aldım. Sonra sipariş detayına bakıp akakçe'de ürün başlığında yazan özelliklerin üründe aslında olmadığını farkedince yarım saat içinde arayıp iptal ettirdim. Tamam siprişiniz iptal edildi dediler.

Bugün 4. gün. Ödeme aracı firması olarak iyzico ile çalışıyorlar ve son görüşmemi 10dk önce önce iyzico ile yaptım. Onlarla konuştuktan sonra tekrar bilişimportu 3 defa aradım ama açmıyorlar. 4 gündür hem bilişiportla hemde iyzico ile toplam 4-5 defa telefonlaştım.

Bilşimport muhasebe birimimiz iade emrimi iyzico'ya iletmiş biraz zaman alıyor onların ekranına düşmesi diyor.

İyzico ise iade talimatını verdikleri gibi kesinlikle ekranımıza düşer henüz iade yapmamışlar diyor.

Ne yapmaya çalışıyor bunlar?
M
2 yıl
Hakaret
Her yerde ekonomi bakanının eşine hakaret edildiği için yapılan gözaltının haberlerini görüyorum ama hiçbir yerde ne denilerek hakaret edilmiş bulamadım bilgi verebilecek olan varmı?
M
2 yıl
Ryzen 2200G Orijinal Fanı İçin Direk Cooler Master'a Başvurabilir miyim?
Ryzen 2200G orijinal fanında düşük devirde dahi çok hafif bir cızırtı sesi var. Garantiden bakılması için işlemciyi aldığım mağaza yerine fan cooler master malı olduğu için direk cooler masterdan destek alabilir miyim?
M
3 yıl
Açık Kaynak Kodlu İşlemciler
Bazı chromebooklarda arm tabanlı rockchip işlemcisi olan modeller gördüm ama onun dışında intel ve amd dışında başlıktaki gibi açık kaynak kodlu işlemci kullanan bildiğiniz laptop tarzı bilgisayar varmı?
M
3 yıl
Kullanıcı Hesabını Yönetici Yapamama
Dün F1 2013 ü yükledikten sonta crack dosyasını kopyalayamayınca bu sıkıntı ortaya çıktı.

< Resime gitmek için tıklayın >

Admin olarak gözüken bilgisayardaki tek hesap aslında standartkullanıcı ?

< Resime gitmek için tıklayın >

Yöneticiyi seçtiğimde altta değiştir butonu tıklanamaz hale geliyor.

İnternette epey bir vakit harcadım ama yapamadım. Söylenilen yöntemlerin biriyle ayrı bir yönetici hesabı olusturdum ama o hesaba girince bile ana hesabımı yönetici olarak seçemiyorum...

< Resime gitmek için tıklayın >
M
3 yıl
i7 3520m İşlemci Sıcaklıkları
bilgisayar hp 8570p laptop. harici ekran kartı yok. hd 4000 kullanıyor.

İnternette aratınca yabancı bazı sitelerde bu işlemcili laptoplarda sıcak çalışma şikayetleri olduğu için ben de normal karşılıyorum ama yinede buraya sormak istedim. Bu işlemci world of tanks oyununda min. ayarlarda 95-105 derece arasında çalışıyor. Normal chrome kullanımında bile 60 dercede gezdiği için dediğim gibi normal karşılıyorum artık ama bu işlemciyle tecrübesi olan varsa anormallik olup olmadığını öğrenmek istiyorum
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.