E

Teğmen
25 Temmuz 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
9 ay
Kariyerkapısı Staj
Merhaba herkese umarım sağlıklısınızdır.
Jeoloji müh 2.sınıf öğrencisiyim,dün kariyerkapısı sitesinden başvurduğum stajlardan karayolları genel müdürlüğünden staj için kabul almışım.Stajın konyada olması(1 saat uzaklıkta) ve karayollarında yaptığım stajın bana faydalı olup olmayacağı konusunda kararsız kaldım.
Bölüm dersimin birinden kaldığım için yaptığım staj zorunlu staj yerine sayılmıyor,gönüllü stajı olarak geçicek.
Daha önce karayollarında staj yapan veya tanıdığı olan varsa işleyişi hakkında bilgi almak isterim.
E
geçen yıl
Safe Exam+Kamera
Herkese iyi günler,üniversitedeki online sınavlara için safe exam browser(seb) isimli bir uygulama indirttiler ve bunu kullanmamız gerekiyor sınav esnasında+kamera sistemiyle yapıcaz.Merak ettiğim konu ise,örnek veriyorum zoomdan ekran paylaşımı yaptığım zaman sistemin bunu anlayıp anlayamadığı.

Ek olarak ekran paylaşmayı denedim,sıkıntı olmuyor fakat karşı tarafa bir bildirim,uyarı vb gidip gitmediğini bilmiyorum.
Sağlıklı güner
E
3 yıl
Biruni diş çıkmazı
Bir arkadaşım için özel diş bakıyoruz sıralaması 50800. İhtimali olan yerler Okan Üniversitesi-biruni Üniversitesi-İstanbul yeni yüzyıl. Bu üniler hakkında bilgisi olan var mıdır? Sosyal hayatı, ev-yurt nerde kalınır vb.
Ayriyeten biruni ünisinde 1.sınıf yarı hazırlık gibi bunun olayı ne? Kur atlama sınavı mı yıl sonu sınavı mı neye göre harf notu belirleniyor bunu da bilen bi arkadaş varsa cevaplarını bekliyorum.
E
3 yıl
İçten gelen diz ağrısı ACİL çözüm
2 gün önce Antalya Olimpos’a tatile geldik. Bungalov evlerde kalıyoruz. Geldiğimizden beri kız arkadaşımda dayanılmaz bir diz ağrısı başladı. Diz kapağından aşağı ve yukarı içten gelen ağrı. Çözümünü ya da sebebini bilen var nıdır?Acil biraz
E
3 yıl
Antalya araba kiralama
Antalya’da 2 günlük araba kiralamak istiyoruz. Aytucar diye bir firma bulduk (3 ay önce arkadaşım kiralamıştı o tavsiye etti) linea dizel günlük 139 lira sizce kiralanabilir mi firmayı gören duyan var mıdır yardımcı olabilecek. Arabayı olimpos vb yerlere gitmek için kullanıcaz.
E
3 yıl
Autocad Ücretli Çizim
Teknik resim dersi için verilmiş ödevi ücreti karşılığında çizebilecek birini arıyorum.
Ödevde ön sağ üst görüntüleri verilmiş ortografik olarak isteniyor.Yani görüntüleri birleştirip ana şekli bulma tarzında.
Bu işle ilgilenen kendisi ya da bir tanıdığı olan varsa iyi olur teşekkürler
E
3 yıl
Belko air kod
18.01.2019(cuma) tarihinde geçerli olan belko air kodu olan paylaşabilir mi?2adet lazım.Teşekkürler
E
3 yıl
Acil Yardım İngilizce
Arkadaşlar iyi günler. Salı günü pte academic sınavına giricem ielts,toefl benzeri bir sınav. Sınav içeriğinde essay var 200-300 kelimelik.İstediğim şey çoğu konudaki essayde kullanabileceğim atasözü,deyim (idioms) ya da kalıp şekilde yardımcı olabilecek şeyler. Tek bir konu hakkında değilde çoğu konuda kullanabileceğim ortak şeyler. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
E
3 yıl
Hazırlığı geçmek için ingilizce(ODTÜ)
Bu yıl odtüde hazırlık okudum haziran sınavına giremeyip 64 ortalama, gerekli olan 64.5 yaz okuluna kaldım.Ağustos sınavı bana göre aşırı zor geldi,sanırım herkese zordu çünkü sınıftan(20kişi) 5 kişi geçti 46 puan aldım ve bu puanın yarısını sadece listeningten aldım(22) geçme koşulu 59.5 almak.Eylül sınavına girmeden önce dil kursu için malta düşündük.Sınavda Bir faydasını görür müyüz emin değiliz verdiğimiz paranın çöpe gitmemesi amacımız.Önceden tecrübe eden arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
E
4 yıl
Çamaşır makinası motoru uzaktan kumanda çalıştırma
Bir çamaşır makinesi motorunu uzaktan kumanda ile (rc araba-uçak kumandası) farklı devirlerde,ileri ve geri olarak nasıl çalıştırabilirim. Motora gücünü bi araba aküsünden inverter ile dönüştereceğim.Konu ile çok bilgim yok basit bir şekilde açıklayabilir misiniz?TEŞEKKÜRLER
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.