T

Çavuş
25 Ekim 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
16 yıl
Form ekleyince Resimler kayıyor??
Merhabalar.
Bir yerden web sitesi şablonunu indirdim ve sitemde kullanmak istedim. Orda <input type=text name="name"> şaklinde bir form tagi var. Ve bunu
<form name="form1" action="deneme.php" method=post>
<input type=text name="name">
</form>

diyince resimler kaıyor ve görüntü bozuluyor.
Kaydırmadan nasıl form ekleyebilirim acaba ?
T
17 yıl
Nokta vuruşlu yazıcı tanıtımı
Notka vuruşlu yazıcı var LPT1 portundan bilgisayara takdığımda XP otomatik olarak onu algılamıyor. Nasıl tanıtabilirim acaba ?
T
17 yıl
Program Files'i paylaşıma açmak
Merhabalar.
Dün "A" biglisayarda C sürücümün tümünü paylaşıma açtım ve "B" bilgisayardan Program File's bağlanmaya çalıştım ama izin vermedi. (Aynı şekilde Windows ve o kişinin Documentlerinede) Program Filies dizinin paylaşımında hatda paylaşım aktif degil. Daha sonra yardımından nasıl paylaşıma açabilirim diye baktım ama Windows XP yardımında o klasörlerin açılamadığını yazıyor. Bu dizinleri nasıl paylaşıma açabilirim ??
T
17 yıl
IE neynet.com' açıyor!!
Merhabalar. IE'ye herhangi bir site adını yazdığım zaman direk neynet.com'a bağlanıyor. Internet Seçenekleri/Adres'teki yeri boş. Geçmişi sildim ve microsoft'un antispy programını indirerek taradım ama hala gitmedi. Hangi programı kullanabilirim acaba ?
mesela
www.mynet.com yazdığımda
altta
http://www.neynet.com/?www.mynet.com
gibi bişeyoler yazıyor.
T
17 yıl
internete LAN'dan bağlanamıyorum
Merhabalar.
Bir LAN bağlantı var, bilgisayarlar switch ile ADSL modeme bağlanıyorlar. Bazı bilgisayarlar internete bağlanmıyor. Bazılar ise bağlanıyor. IP adreslerini spatik olarak verdim ve IE özelliklerinden kur'dan interneti tanıttım. Tanıttıktan hemen sonra giriyor (bazen o ayardanda girmiyor) ama bil. açıp kapatınca yine aynı. Yani internette bağlanamıyor.
Neden olabilir acaba ??
T
17 yıl
Interneti görmüyor
Merhabalar.
Bir LAN bağlantı var, bilgisayarlar switch ile ADSL modeme bağlanıyorlar. Bazı bilgisayarlar internete bağlanmıyor. Bazılar ise bağlanıyor. IP adreslerini spatik olarak verdim ve IE özelliklerinden kur'dan interneti tanıttım. Tanıttıktan hemen sonra giriyor ama bil. açıp kapatınca yine aynı. Yani internette sayfaları açamıyor.
Neden olabilir acaba ??
T
17 yıl
Bil. Aniden kapanıyor
Merhabalar. Bir bilgisayar topladım ama durup dururken yeniden başlıyor. Hata Kimliği (Event ID) 102 olarak göstetiyor. Anakart (Asus P4S800 -MX SE) hariç bütün diğer donanımları değiştim ve her türlü CD den kurdum ama sorun hallolmadı. Neden olabilir acaba fikri olan varmı ?
Durup dururken otomatik olarak kapanıyor!!
T
17 yıl
Toshiba notebooka Win98 kuramadım
Win98 Toshiba (ögretmenlere dagıtılanlardan) notebooka Win98 kurmaya çalıştım ama bir türlü beceremedim. Format atıyorum ve kur diyorum, siyah ekran geliyor ve öylece kalıyor. 3 farklı CD denedim ama olmadı. Bunun sebebini bilen varmı acaba ?
T
17 yıl
exe. dosyalarım silindi
Merhabalar. Birkaç bilmediğim programı denemek isteyinci, D ve F sürücümdeki tüm exe dosyalarını silmiş. Bunu nasıl geri getirebilirim? Easyrecover ile geri aldığımda isimlerini farklı bir isimle kurtardığı için hangi dosya nereye bilmiyorum. Bu yüzden eskisi gibi kurtarmamın ve bu virüsün etkisinden kurtulmamın bir yolu varmı acaba?
T
17 yıl
SP 2 kaldırma?
Merhabalar.

Ben daha önce bil. tüm ayarlarını yaptım ve ghost ile bunun yedegini aldım. Tabi laten olası SP 2 de kurulu idi. Şimdi java uygulamalarını çalışamıyorum ve kaldırmak istiyorum. Bu lanet şeyi nasıl kaldırabilirim? Kendi help dosyalarında ve microsoftun sitesinde bulamadım.
bilen varsa cevaplayabilirse memnun olurum. Yoksa herşeyi yeniden kurmak zorunda kalıcam.
Ay inanmıyorummmmmmmmm. (CMYLZ).
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.