S

Yüzbaşı
29 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
12 yıl
Karalama Defteri
Laynn açılın Buraya aklıma gelen ne varsa yazıcam, köpi peyst edicem ona göre.

"Fanteziler gerçek dışı olmak zorundadır. Çünkü istediğiniz şeyi elde ettiğiniz anda, artık onu istememeye başlarsınız. İsteğin devam edebilmesi için, objesinin sürekli olarak eksik olması gerekir. İstediğiniz o şey değil; onun fantezisidir. İstek, çılgınca fantezileri destekler...
"Sadece gelecekteki mutluluğumuzun hayalini kurarken gerçekten mutlu oluruz" derken Pascal'ın anlatmak istediği de buydu.
S
12 yıl
.
S
13 yıl
Atlantis
Bir kaç gündür Atlantis hakkında araştırma yapıyorum internette ama tam olarak net bir açıklama bulamadım. Net olarak Atlantis hakkında bilgisi olan var mı ?
S
13 yıl
Video izleme ile ilgili bir sorun
Video izleme sitelerinde çoğu videoyu izleyemiyorum nedenini bilen var mı acaba
S
13 yıl
One Flew Over the Cuckoo's Nest
imdb deki yerini sonuna kadar hakeden bir film. gerçekten çok etkileyici olmuş film özellikle de sonu ile. jack nicholson yine döktürmüş ayrıca danny de vito ve christopher lloyd un gençlik yılları var filmde onlar da çok başarılı. süper bir film olmuş izlemeyen varsa hemen ne yapıyorlarsa bırakıp bu filmi izlemeliler. yarın gidip ilk işim kitabını almak olucak o kadar etkiledi beni film.
S
13 yıl
platonik aşk ile ilgili kitap
platonik aşk ile ilgili kitap arıyorum forumda arama yaptım ama bulamadım. varsa önerileriniz bekliyorum
S
13 yıl
ooze venue tam olarak nerde?
bornovayı tam bilmiyorum. metroya göre nerde kalıyor ve nasıl giderim?
S
13 yıl
Servet Çetin ve Emre Güngör
Servet Çetin 8 hafta Emre Güngör 5 hafta yokmuş ya

valla ben anlamıyorum bu işi nasıl bu kadar böyle oluyor anlamış degilim bu kadar çok sakatlık olur mu arkadaş ya ?
S
13 yıl
İpod la ilgili bir soru acil
dun ben İpodumu sarj edebildim ama bugun sarj olmuyor baglantıyı kesmeyiniz yazıyor ve takılıyor 30gb eski nesil sanırım tam olarak da anlamam ama yani neden bole oldu usb den sarj ediyordum bugun edemiyorum lutfen acil bir cevap veririmsinz ?
S
13 yıl
İpod la ilgili bir soru acil
İpodu usb ye baglayıp sarja takıyorum ama baglantıyı kesmeyiniz deyip takılıyor nedenini bilen var mı dun sarj oluyordu bugun olmuyor acil bir cevap bekliyorum lutfen
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.