E

Binbaşı
29 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
92 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
E
2 ay
Kopan Hacılar Videosunu Arıyorum (Tekno Müzik Bulmak İçin)
Arkadaşlar yeşil giymiş hacıların çember halinde zikir çekerken arkasına tekno müzik koyulmuş olan videosunu arıyorum. Tekno hacı, kopan hacılar falan yazdıysan da tam tarif ettiğim videoyu bulamadım. Yeşil giyen hacıların ve arkasına tekno müzik koyulmuş videolarını paylaşırsanız çok sevinirim.

Şu videodaki müziğe benzer ama içinde dancing dıttı dıtırrıtı dancing dıt dıttıtrıdı diye sözleri geçen müziği bulmak istiyorum aslında.Videoyu izlemek için tıklayınız
E
5 ay
Telefonda Açık Olan Twitter Şifresi Bulma
Twitter şifresini unuttum mail ya da telefon numarası ekleyemiyorum. Hali hazırda telefonda açık twitterın şifresini bulabilmem mümkün mü acaba?
E
6 ay
İstanbul Telefon Teknik Servis Tavsiyesi?
Merhabalar. Huawei p10 lite telefonuma yeni batarya taktırmak istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir teknik servis var mıdır? İstanbul Anadolu yakası ya da Beşiktaş, Şişli taraflarında olursa sevinirim.
E
7 ay
Ford Ekspertiz
Arkadaşlar merhaba. Ford fiesta Van tarzı bir araç bakıyorum. Yarın gidip göreceğim nasip olursa. Ancak aracı fordun kendi ekspertizine mi yoksa otorapor gibi bir ekspere mi götürsem kararsız kaldım. Ford marka aracı Ford bayisinde ekspere sokmak mantıklı geliyor bana ama çok bildiğim ve anladığım işler değil.
E
12 ay
Eski Sevgilimi Stalklama İçin Kaliteli Fake İnsta Hesabı Arıyorum
Benim fake hesap açıp kasma imkanım yok. Şöyle makyaj ya da ne bilim bir kızın takibini kabul edecek insta hesabı olan birisi varsa yardımcı olsa çok sevinirim.
E
2 yıl
GİTTİGİDİYOR KAZANANLAR KULÜBÜ İNDİRİM SORGULAMA
Şu anda uyanik olan ve gg kazananlar kulübü üyesi olan var mı?
E
2 yıl
Gittigidiyor kazananlar kulübü indirim kontrolü
Uyku tutmuyor arkadaşlar. Bir üründe indirim var mı yok mu diye bakabilecek var mı acaba?
E
2 yıl
5000'e kadar gaming tavsiyesi? Bulduğum modellerin nesi var?
E
2 yıl
Lenovo V330 Intel Core i3 8130U 4GB 128GB SSD Radeon 530 15.6" FHD
E
2 yıl
Sıcak Fırsatlar Şark Kurnazları
Konuyu migros ve gittigidiyor üzerinden özetleyeceğim. Şimdi sıcak fırsatlarda 100/30 money kampanyası kodlarını ve 150/20 hediye çeki kodunu 150/50 şeklinde migros indirimi diye çek satışta satan arkadaşların 10 lira için forumdan aldıkları bilgiyi başka forum kullanıcısına satmakta bir sıkıntı görmemelerini yanlış bulan tek ben miyim? Keza gittigidiyor 20/10 coca cola kampanyasından kodları kazanıp, nasıl kazandıklarını paylaşmak yerine bu kodları ekran görüntüsü kolalarla sürüsüyle alıp satmalarını yadırgayan tek ben miyim?

Forumda bilgi paylaşım yapılması yerine çeşmenin başını tutup, kimseyle bu bilgiyi paylaşmayıp 5-10 liraya satma derdinde olanları kınıyorum. Mesela hala 150/20 180/20 migros kodlarının nerden geldiğini bilmiyorum ama bir sürü satan kişi var. Bunu satmak yerine nereden geldiğinin paylaşılması gerekiyor bence.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.