R

Çavuş
07 Temmuz 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
50 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
2 yıl
Samsung'un Yeni Özelliği DUAL LED Nedir?
Dual Led özelliği Samsung'un 2020 yılında ortaya çıkardığı ve tv LED sisteminde iki ayrı aydınlatma rengi kullanarak daha gerçekçi renkleri hedeflediği televizyon teknolojisidir. Samsung bu teknolojinin patentini de alarak rakiplerinin kullanımının önünü kapattı. Çıplak gözle bakıldığında dahi belirgin farklılıklar ortaya koyan DUAL LED teknolojisi hakkında detaylı bilgi almak isteyenler aşağıda ki bağlantıya bakabilir.

Kaynak: https://tvtavsiye.com/samsung-dual-led//
R
5 yıl
Oyun Oyna Para Kazan
Son zamanlarda popülerliği artan ve internet üzerinden oyun oynayarak, para kazanmamızı sağlayan oyun sitelerine olan ilgi, gün geçtikçe artmakta Hal böyle olunca sektörde çok fazla bunun gibi oyunlar açılarak aynı hafta içerisinde kapandı. Ancak Delibaraj’a bakacak olursak sağlam bir altyapı ile ve özellikle oyun içinde bulunan ödeme hasasiyetlerini önemle dikkate alınmakta halen hazırlanan Delibaraj oyunu kullanıcılara. yeni yıla girerek yepyeni bir oyunla açılışını sağlayacak.

Oyun Tamamen Elektrik Üretip Biriktirdiğimiz Enerjileri Gerçek Kazanç Elde Etmeye Yönelik.


Delibaraj Yönetiminin Oyun Hakkında Yaptığı Açıklama :

Bizde sizler için bir oyun hazırlıyoruz. Mevcut oyun sitelerinde yaşadığımız sıkıntıların olmadığı, keyifli ve eğlenceli bir oyun yaratmak için tüm ekibimizle birlikte çalışıyoruz.

Sitemizin tasarım aşaması tamamlanmış olup, yeniyıla yeni bir oyun ile başlamanız için son çalışmalarımızı yapmaktayız.

1 Aralık itibari ile erken kayıt dönemini başlatacağız.Erken kayıt yaptıran herkes, %10 bonus altın ile bir adım daha önde olacak.

Hepinizin bildiği üzere bu tür oyun sistemlerinde ilk kayıt olan ve oynayan her zaman daha kazançlı çıkacaktır bunu sakın unutmayın.

Bir Adım Önde Olmak Ve Hepimiz Birlikte Takım Çalışması Yaparsak Kazançlarımızı Katlayabiliriz.

Sende Ekibimize Kazançlarını Katlamak İstiyorsan Biran Önce Ekibe Katılmalısın !!
http://www.delibaraj.com/kayit?refID=14229

irtibat : receperenrb@gmail.com
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.