bunlardan araç alınır mı sizce? sık sık görüyorum ilanlarda |
bunlardan araç alınır mı sizce? sık sık görüyorum ilanlarda |
Bir arkadaşım var, çocukluğumuzdan beri yediğimiz içtiğimizi paylaşırdık iyi kötü günlerimiz oldu liseyi aynı okulda bitirdik sonra ben üniversiteye geçerken o da asgari ücrete işe başladı pek vaktimizi ayıramadık az görüşüyorduk sonra ben üniversiteyi bitirir bitirmez memleketten ayrılıp uzak yerde iş buldum yerleştim daha da hiç görüşemez olduk arada telefondan hal hatır soruyorduk o kadar aradan yıllar geçtikten sonra sonra çocuğun düğün haberi geldi ben de hemen biletimi alıp bindim uçağa gittim çocuğu görünce sarıldım düğününü yaptık o zaman 400 lira iyi paraydı hemen ceketine geçirip verdim hayırlı olsun dedim beraber fotoğraf çekildik ortam iyidi güzel geçti çok kalmadan vedalaştım dönerken instayı açtım bi baktım beni hikayesine alıntılamamış eklememiş birlikte olduğumuz fotoğrafımız yok hep diğer arkadaşları koymuş alıntılamış ama ben yokum şaka gibi düşünüyorum belki eşi izin vermiyordur instayı genelde o kullanıyor olabilir beni sevmemiş sanırım :D bazen çok meşgüldür evli barklıdır diyorum bilemedim ama artık ben onu arama lütfunda bulunmayacağım o arayacak ki aramıyor hiçç |
Ölürsek öteki tarafta hiçbir şey yoksa cennet cehennem yoksa biz müslümanlar bundan bir zarar görmeyiz? ibadetlerimiz hayırlı işlerimiz bizim yorgunluğumuz olur dünyada kalır gider. fakat islamın dediği gibi çıkarsa siz inanmayan arkadaşlar nasıl kurtulacaksınız? buyrun yoruma |
Salı günü e scooter ile hızlı gitme sonucu kaza yaptım yüzüm hep yara oldu sağlık ocağında düzenli olarak pansuman yaptırıyordum oradaki bayanlar güzel güzel yaraya yapışan bezi alkolle narin şekilde acıtmadan çıkarıp yenisiyle değiştiriyorlardı pozitif ortamı vardı fakat bugün acile gitmek zorunda kaldım oradaki hemşire uzun boylu saçları şekil şukul kalıplı erkek idi yüzüme bakıp yaraya bakayım derken bandı eliyle tutup bir çekti acının en kötüsünü yaşadım " ee acıyacak tabii" dedi tabi ben çok sinirliyim kendimi zor tuttum yenisiyle değiştirip "geçmiş olsun" dedi bende ordan çekip gittim hemen bir daha da oraya gitmeyeceğim mecbur kalmadıkça HEMŞİRE dediğin mutlaka kadın olmalıdır. Daha önce Hostesler için de konuyu açmıştım. Cidden erkeklerden nefret ediyorum. |
Gerçekten biz ülke olarak çağrıda bulunuyoruz fakat firmalar bizi umursamıyor umursamaları için aldıkları paranın kesilmesi lazım desinler ki "100 milyonluk ülkeden oyunu niye kimse almıyor" desin sonra satmaları için çözüm üretirler bunlardan biri hatta en başta Türkçe Dil Desteğini mutlaka koyarlar Tabi malum bizimkiler hemen atladıkları için hemen satın alıp geberdikleri için elbette firmalar hiç zahmet etmez böyle şeylere |