F

Yüzbaşı
17 Haziran 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
18 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
5 yıl
Reno Mage mi Renolock mu?
Soru basit. Alextraza, antonidas, twisting nether ve jaraxxus dışında bütün kartlarım tam ve 2000 küsür dustım var. Mage mi, Warlock mu? Hangisini oynamak daha zevklidir sizce?
F
6 yıl
Rank için yardım eder misiniz?
Oyuna başladığım günden beri 5-10 günlük bi oynayış süresiyle hiç kasmadan rank 5 olur sezonun kalanında değişik desteler yapar tavern brawl falan oynardım. Fakat nedense bu sezon rank 13ün altına inemiyorum. Her türlü priest shaman rogue kartım var. Diğerlerininde kilit kartları var. Pirate warrior dışında böyle hızlıca rank kasacağım bir deste önerebilir misiniz?
F
6 yıl
Jade Idol
Bildiğim kadarıyla blizzardın tasarladığı kartları denemekle görevli bir ekip var. Arkadaş o kadar kişi arasından biri çıkıpta “böyle kartmı olur saçmalamayın.” demezmi? Ekibin hepsi druid main heralde.

Şaka gibi. Fatique yok, sınırsız değer sağlıyor, her türlü kontrol destesini rahatça yok edebilir. Resmen diyorlar ki; ya druid oynayacaksın ya aggro oynayacaksın yada kaybedeceksin. Adam her tur 1 manaya 20-20 kart çıkardıktan sonra bütün elin twisting nether olsa ne yazar. Taunt koyarsın 1 el vurur tauntuna 2. el 2 jade golem kesmeye çalışırsın. Oyunda böyle saçma kartlar oldukça midrange shamandan, face hunterdan fazlasını görmeyiz. Yazın bu dediklerimi bir kenara.
F
6 yıl
Patches The Pirate
Topluluk neden bu kartın berbat olduğunu düşünüyor sizce? Mekanik ve konsept olarak oyunun en harika kartlarından biri. Desteden otomatik gelmesi erken oyunda size küçük bir tempo sağlarken destenizden 1 kart eksildiği için destenizdeki herhangi bir kartı çekme ihtimalinizi %3.33 artırıyor. Bu, kart çekme olanağı kısıtlı olan pirate deckleri için gayet yeterli bir buff bence.

Ayrıca gang up ve ship's cannon gibi kartlar ile çok eğlenceli sinerjileri var. Turn 3 patches'e gang up, turn 4 ships cannon + 1 pirate anında 4 kere ateş eder. Yada şu korsanlara +1/+1 veren korsanı oynarsak anında 3 tane 2-2 charge. Siz ne düşünüyorsunuz?
< Resime gitmek için tıklayın >
F
6 yıl
Yeni priest kartları awww yissssss
https://lh4.googleusercontent.com/proxy/LTTzbUTct1XC1gGqS-ow-U1wkiKTeVjZHSxTxJz4e90CpR8bfZpu-mw8-45WG-Q0Teg9dA=w432-h340-nc

Kör oldum. Hadi nbirinci kartı anladım, yogg-spell priest yaparsın, hayatta kalmanı sağlar falan, hadi 2. kartta ok, iyi değil ama resurrect ve 3-4 beden fena değil 5 mana için. yani zorlarsan iyi bile gidebilir özellikle nzoth yada control priest decklerine.

AMA O SONUNCU NEDİR? 2 manaya neden kendi minyonumu susturup bir kart çekeyim? böyle vasıfsız kart mı olur. ancient watcher ile kullansan 4 manaya 4-5 ve bir kart. o bir kartın bir değeri yok çünkü zaten susturmak için bir kart harcıyorsun. eerie statue desen zaten priest yavaş bide böyle saçma bir komboyla iyice geri düşer. auchenai yada yeni gelecek barnes ile belki, ama onlarda elle tutulur kombolar değil.

Priestin oyunun erken safhalarında tempo yakalamaya ve oyun bitirecek karttara ihtiyacı var. adamlarsa ihtiyacı olmayan tek şeyi, yani mid game minyonlarını vermişler. Çok büyük hayal kırıklığına uğradım.
F
6 yıl
Wild için shadow priest
Merhaba beyler.bu oyundaki 3. ayım, ilk ikisini rank 5 bitirdim. Biraz sağdan soldan topladığım fikirler, birazda kendi çılgın eklemelerimle (crazed alchemist+Voljin gibi) yaptığım shadow priestimle oldum rank 5.
Ama wotogla birlikte bir sürü kart geldi ve shadow priest çok yavaş kaldı. Ayrıca standartta voljin, lightbomb, shrinkmeister kullanılmıyor.(bide tokat vuraydın.) Bende wildde shadow priestime devam ettim. Normal removal shadow yetersiz kalınca bende;
Nzoth shadow, reno shadow, dragon shadow, reno-nzoth-dragon shadow
(Gülmeyin en çok bu iş yaptı.) denedim ama %70 winrateyi geçemiyorum.
Benim gibi shadow priest oynamayı seven yada güzel bir shadow destesi olan varsa, ( içinde cthun olmasin, wild standart farketmez) paylaşabilirmi? Teşekkürler şimdiden.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.