E

Çavuş
11 Mayıs 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
25 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
3 yıl
Bilgisayarım(win 10) internete erişemiyor (ethernet, wifi ve usb interneti hiçbirini kullanamıyorum)
Başlıkta yazdığım gibi. Olayı baştan analatayım. O zamanlarda 3 kaynaktan da kullanıbiliyordum interneti. Temel olarak ethernet kullanıyordum. Sorun yoktu ama 1-2 ay içinde zaman zaman internet kesiliyordu. Kullandığım cihaz da router olduğu için zayıf sinyal bağlantısı oluyodur düzelir diye umursamadım. Neyse sonra kesildi uzun süreliğine ben de wifi alıcısını bağladım onla yine aynı kaynaktan internete erişmeye devam ettim. Sorun yoktu ama daha az stabildi internet.

Neyse o arada anakart upgrade (msi h310m pro-vdh'ye) etmiştim. Pcyi sıfırladım herşeyi driverları baştan kurdum. Belki düzelmiştir diye etherneti takıp denedim yine internet yoktu. Wifi alıcısıyla devam ettim.

Dün etherneti denedim bu sefer internet vardı. Ama bu sabah internet kayıplara karıştı. Wifi alıcısıyls da erişemedim. Ben de telefon internetimi erişim noktası yapıp ona bağlandım ama windows bağlanmış gözükse de internete giremiyordum. Eskiden yaptığım gibi usb kablosunu takıp internet paylaştım ama her zaman işe yarayan şeyle bile yine internete erişemedim.

Bu arada driverları falan çok kurcaladım sildim yükledim ama fayda etmedi bende sistem geri yüklemeyle internetin normal olduğu geçen güne yükledim pcyi ama aynı durum değişmedi.

Biraz uzun yazdım. Ben sorunun windowstaki internetle ilişkili yazılımlardan kaynaklandığını düşünüyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum. Çünkü telefon internetim var, usb kablo sağlam, wifi alıcı ve tp link router da sağlamdı. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa bekliyorum.
E
6 yıl
Tercih listem mf3 3k.
E
6 yıl
Mf3 3060 çapa Ankara tıp gelir mi
?
E
6 yıl
gold.com.tr den alışveriş yapan var mı ?
arkadaşlar telefon alacaktık. diğer sitelere göre daha ucuz olduğu için babam orayı tercih etti. ama şimdi bir hafta oldu ve siparişle ilgili hiç bir şey yok. müşteri hizmetlerini arıyoruz telefonda 20 kişilik sıra var. 45-50 dakikada bize geldi sıra. ve sipraişle ilgili bir şey demiyorlar. ne yapmamız lazım ? bilen var mı
E
6 yıl
EGE(TUR) - MARMARA(ING) - GAZI (ING-TUR) TIP için hangisini tercih edersiniz ? Ve neden ?
Sıralama 3040 4 programa da gidebiliyorum. Hangisi ve neden ?
E
6 yıl
Tercihlerin hepsini doldurmak MF-3 3K
Arkadaşlar Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne gitmek istiyorum. Tutuyor sanırım 3000den. Ilk sıralara Hacettepe Ege Akdeniz falan yazicam. Kendimce tıpa yerleşmeyi garantiledikten sonra( tüm LYS sınavlarına girdiğim için her puan türünden tercih yapabiliyorum) felsefe çeviribilim n.e.muhendisligi botanik moleküler biyoloji genetik gibi bölümler de yazmak istiyorum. Sıkıntı olur mu yerleştirmemı etkiler mi ? Ilerde yazmadım demek istemem çünkü zaten okumayacagim için içimde kalan bölümler bari yazmış olayım
E
6 yıl
G.Mobile E-Tab4 ekranı kapattım bir daha hiç açılmadı.
Normalde bir kaç kez olmuştu ekranı kapatınca tabletin kapanması ama hep açılmıştı önceden. Şimdi bütün tuşları basarak denedim. Reset tuşu denen şeye de bastım yine açılmadı. Yardım edin. Tablete snopy direksiyon bağlamıştım onla alakası var midir ki ?
E
6 yıl
Aynı yönlü akım geçiren sonsuz uzunluktaki teller birbirini iter mi çeker mi ?
bir yardım edelim ?
E
6 yıl
Fotoğraf makinesi almak istiyorum. Yakın/Makro çekimleri iyi olmali.
Bir fotoğrafçı Nikon D90 önerdi. Araştırıyorum da teknik bilgilerini çok bilmediğimden yardım almak istiyorum. Bilen biri varsa anlativersin yakın çekim yapmak için hangi özellik olmalı makinede. Fiyat 1000-1200tl arası olabilir.
E
6 yıl
UZAYDA VEKTÖRLER MÜFREDAT DIŞIDIR [KANITLI][SS'Lİ]
< Resime gitmek için tıklayın >


KAYNAK:
http://ttkb.meb.gov.tr/program2.aspx


"Ortaöğretim Programı Matematik Dersi (9, 10, 11 ve 12. Sınıflar) Öğretim Programı" Diye aratın.2013-2014te 9.sınıf olarak liseye başlayanlar için hazırlanmış MATEMATİK müfredatı.

Edit: bu konu kalkmadı diyenler de varmış. daha uzay geometrisiyle uzayda vektörlerin farkını bilmiyorlar ve soru müfredat dışı değil diyorlar. işte buyursunlar kanıtım da var.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.