C

Binbaşı
06 Mayıs 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
12 ay
ÇOK ACİL YARDIM?
arkadaşlar merhaba. telefon kılıfı slikon ya da plastik olacak şekilde ürettirmek istiyorum. fakat bu işi tam olarak hangi dükkanlar yapar kim yapar? hiçbir fikrim yok. bilenler varsa yardımcı olur mu
C
2 yıl
BİLGİSAYARIM OYUNLARDA ANİDEN KAPANIYOR?
arkadaşlar merhaba, gta5, h1z1 gibi oyunlarda bilgisayarım herhangi bir ısı sorunu olmadığı halde kapanıyor? imzamda ki sisteme sahibim, yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum :)
C
4 yıl
ARKADAŞLAR ÖNEMLİ BAKAR MISINIZ?
Arkadaşlar kendime şapka almayı düşünüyorum ama sizce hangisi güzel söyler misiniz?
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
C
5 yıl
GTX 970 OVERCLOCK
Merhaba arkadaşlar, dün gece ekran kartına overclock yapayım dedim. Yaptığım değerler ise, +170 Core clock, +300 memory clock ve 12 mV voltaj verdim. GTA5 e girdim ve 5 dk oynadıktan sonra pc kendini kapattı. Kart yanmadı çok şükür. Nerede hata yaptım yardım ederseniz sevinirim. Teşekkürler.
C
5 yıl
EVGA GTX 970 FAN SESİ ÇOK FAZLA (CW DEĞİL)
Herkese selamlar,
Arkadaşlar EVGA GTX 970 SSC ACX 2.0 ekran kartına sahibim, kartta CW yok fakat fan hızını %60 ve yukarısına aldığımda çok gürültülü çalışıyor. Özellikle %100 e getirdiğimde sanki araba motoru çalışıyor gibi çalışıyor. Kullanan diğer arkadaşlarda da böyle mi acaba? Teşekkürler.
C
5 yıl
WİN 10 LAN DRİVER
Arkadaşlar hepinize iyi geceler. Yeni topladığım sistemime formst attım win10 hergangi bi sıkıntı çıkmadı. Fakat ağ bağlantısı yok diyor ama interneti telefondan falan kullanabiliyorum. Heralde lan driver indirmem gerek ama internet olmadan nasıl indireceğimi bilmiyorum. Bilen arkadaşlar yardım ederse çok mutlu olurum. Teşekkürler.
C
5 yıl
GTX 970 SLI
GTX 970 SLI yapma kararım değişti.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.