W

Yüzbaşı
20 Nisan 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3239 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
W
5 yıl
Silver 1ler Aranıyor
Smurf veya main fark etmez, şu sıralar 1-2 projem için 3-4 arkadaş daha aranıyor. Araştırmalarıma göre Silver 1de oldukça türk var, sanıyorum ücretsiz lobby boost olayına karşı da olmazlar. Gerekli katılım sağlanmazsa Silver 2leri de kabul edebilirim, win ve derank olarak ayıracağım maçları. İsterseniz sadece birini seçip o maçlara katılma özgürlüğü de sizde, iletişim için forumdan mesaj atın veya aşağıdaki hesabı ekleyin. İyi günler.

http://steamcommunity.com/id/wegacc3
W
5 yıl
Dünyanın en güzel duygularından biri...
Silver 1 smurf hesabında hilecilere overwatch banı yedirmektir...

< Resime gitmek için tıklayın >
W
5 yıl
Ankara'daki mağazalarda mouse denemek...
9 aydır ss rival fnatic edition kullanıyordum, sıcaklardan eridi gitti avuç içi kısmı ve el yakmaya başladı ben de yenisini alayım dedim. Almadan önce başka mouseları da denemek istiyorum, elime tam oturmuyordu sanıyorum o hissi bir türlü alamamıştım. Ankara'da özellikle büyük gaming mouseları deneyebileceğim yerler biliyor musunuz? Özellikle batıkent çevresine baktım, hep ya çöp mouselar ya da logitech g300 gibi minnacık mouselar koymuşlar. Yardımlar için teşekkürler.
W
5 yıl
Günümü Gün Eden Olay: (MM)
Arkadaşlarla girelim eğlenelim dedik, biraz oynadık elemanlarla direk çıldırdı ikisi de ahahahahahh derank olarak işimize de yaramadı değil

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

Tabi ki direk yüz ifademiz:

< Resime gitmek için tıklayın >
W
5 yıl
85tl Skin veya 11 Anahtar Karşılığı Rainbow Six Siege Uplay Global Cd-Key
Ankara içi elden teslim edebilirim. Fiyatı 60 TL ödeme havale & eft veya 11 cs:go kasa anahtarı veya 85tl değerinde cs:go eşyası (tek eşya ise 80 tl, max 1:3). Pazarlık yoktur. Forumdan veya whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz; telefon numarası: 0507 208 95 98
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
W
5 yıl
SATILDI 15 ADET CHROMA 2 KEY Tanesi 5.66666666667 TL
SATILDI
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
W
5 yıl
silinebilir
Herkes para babası olduğu için, herkesin parası bol olduğu için, bazıları laftan anlamadığı için vazgeçtim. Ama iş pazarlığa gelince 5 tl kurtarsam kardır diye saatlerce dil döken adamları unutmadık. İyi forumlar.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
W
5 yıl
SATILDI
SATILDI
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
W
5 yıl
Satıldı - Silver 3 - Smurf için Harika Eski Hesap
Satıldı.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
W
5 yıl
Sağlam Kulaklık Tavsiyesi
Selamlar arkadaşlar, çok kulaklık denedikten sonra Sennheiser MX 170 aldım ve rahatlamıştım bir dönem. Fakat 1-2 ay sonra bozuldu, hayır bozulmamış sağlam dönemine girdi ve o dönem de 6-7 ay sürdü, yeni bitti. Şimdi kulaklık cidden pert sanıyorum, arada tamamen gidiyor fakat uçtan kaynaklı. Daha sağlam (özellikle uç kısmı, baslar kolay patlamayacak) ama uygun fiyatlı aynı tarzda kulaklık önerebilecek var mı? Headset veya yeni model (yeni telefonların yanında gelen tarzı) kulakiçi kulaklıklar istemiyorum, rahatsız ediyor dışarısı için. Biliyorum Sennheiser oldukça sağlam üretiyor ama belki daha sağlam ve uygun fiyatlı bir şeyler biliyorsunuzdur diye düşünüyorum... Bütçem ise 50 lira.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.