T

Çavuş
15 Nisan 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
74 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
T
geçen yıl
liv bahçeşehir acile arabayla dalan adam
Adam covid için test yaptırmak istiyor. Ücretli olduğunu öğrenince kimseyle tartışmayıp dışarı çıkıyor. Arabasıyla Acil Servis e dalmaya çalışıyor..

SKANDAL GÖRÜNTÜLER
T
2 yıl
BİLYONER BEDAVA 3 TL YÜKLÜYOR
T
2 yıl
LOL CRITICAL ERROR HATASI
Merhaba arkadaşlar, aylardır kafayı yememe sebep olan bir hata var, bir türlü çözemedim. Oyuna gireceğim zaman 5-4-3-2-1 diye saydıktan sonra yükleme ekranı açılmadan windows üzerinde bu hata çıkıyor. sırasıyla evet diyince çıkan ekranları paylaşıyorum. çözüme kavuşturana istanbul'da iskender kola ısmarlamak istiyorum. o kadar bıktım ve ne yaptıysam çözemedim.
not1: yıllardır aynı bilgisayarda lol oynardım ama 3 aydır oynayamaz oldum. bilgisayarda köklü bir değişiklik de yapmadım.
not2 :en az 25 GB boş yerim var bilgisayarda.
not3: en az 5 kere silip geri yükledim. silip geri yüklediklerimden 1 tanesinde sorunsuz oynadım, tamam bu sefer oldu demişken 2. oyunda yine aynı hatayı verdi.

' A critical error has occured and the process must be terminated ' ile başlayan hatalar silsilesi..

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
T
3 yıl
Türk Telekom'un Yeni Kotasız İnternet Tarifeleri Rezaleti !!!
Adil kullanım kotasını başka şekilde getiremeyen Türk Telekom acısını taahhüt yapmamış, yeni abonelik düşünen kişilerden çıkaracak anlaşılan. Yoksa Enflasyonla Mücadelede yaptıkları %10’luk süper(!) indirimlerin acısı mı?

İŞTE O TARİFELER
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.