C

Yüzbaşı
03 Nisan 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
93 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
2 yıl
Ankara Lpg 3,09TL
Ankara Lpg 3,09
Çevik kuvvet e doğru giderken shell den önce Lukoil var. Orda lpg 3,09TL
C
2 yıl
Note4 Tamirci Tavsiyesi
Note4 bi süredir kendi kendine kapanıp açılıyor. Sim kartı okumuyor. Ankara'da işinin ehli tavsiye edeceğiniz telefon tamiri yapan var mı?
C
2 yıl
Oto Elektrik Ustası Tavsiyesi Var mı? Ankara
Ankara'da elektrik ustası tavsiye edeceğiniz varmı?
C
3 yıl
2004 Octavia ya hız sabitleyici taktırmak
Merhaba, 2004 model octavia aracıma hız sabitleyici taktırmak istiyorum.
Sitelerde değişik fiyatlarda ve kablolu kablosuz sinyal kolları var. Birkaç elektrikçiye sordum kimi 500e kimi 100e yaparım ama kod gerekirse 400-500 alırım diyor.
Daha önce taktıran oldu mu? Ankara'dayım önerisi olan var mı?
C
3 yıl
Dolandırıcı çete yakalanmış
Haberlerde izledim Ankara'da arabaların km'lerini düşüren, ikinci el arabayı sıfır diye, hasarlı arabaları hasarsız diye satan çete yakalanmış.
Haberde çete denmesine şaşırdım. Çoğu ilanda km düşürme vb. işler olduğundan bunları satanların tek başına hareket ettiğini düşünüyordum. Belkide çete sanıldığından çok daha büyüktür.
C
3 yıl
Tavan Folyo Kaplama
Tavanda güneş yanığı var. Araç mavi renk tavana cam tavan görünümlü siyah kaplama yaptırsam nasıl olur sizce. Maliyet ne çıkar bilen varmı Ankaradaym
C
4 yıl
Sms dolandırıcılığı
İki gündür telefonuma banka promosyonu 150Tl ... aşağıdaki linke tıkla diye supra as-... ltd gibi sms ler geliyo
İşin ilginç yanı bugün de aynı yerlerden çok önemli bilgi tıklamayın linklere dikkat edin gibi sms ler geliyo
C
4 yıl
Ankara ulus hali balıkçısı
Ulus halinin girişindeki (hacı bayram tarafında) balıkçıdan 2 kilo balık aldım. Alırken küçük çocuklar da yiyecek taze değilmi diye de satıcıya sordum. Aldıktan sonra da 5 dk. Sürmedi işyerinde buzdolabına koydum. Eve getirrken de (20 25 dk. Yol) altına üstüne buz koydum. Hanım pişirdi balıkları leş gebi koktu. Tadı da kötü velhasıl yiyemedik hepsini çöpe attık. Gidip balıkçıyı vursam balık için adam vurdu die haber olcam ama balığı, parası değil enayi yerine konmak koyuyo adama
C
4 yıl
En ucuz internet hangisi
Modemim yok. Evde sabit tel de yok ama eski bağlantı yeri var. En ucuz 24 ay taühhütlü modem dahil 35tl vodafone adsl var sanırım. Çok hızlı olmasa da olur. 10 15 dk.lık çizgifilm izlemeye 1 2 saat sayfalerde gezinme için Önerceğiniz bi tarife var mıdır?
C
5 yıl
206 1.4 otomatik teknik yardım
Kayınpederin 1.4 otomatik pegout 206 arabası var. Aracın harareti 90 olduktan kısa bir süre sonra sanki vites boştaymış gibi gaz versen de gitmiyor. Böyle bir problem yaşayan oldu mu? Bilgisi olan var mıdır?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.