T

Yüzbaşı
20 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
46 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
13 yıl
Wireless ve Ağ Sürücüsü
Şuan bir oteldeyim. Ben ağ sürücüsünden Resepsiyon dahil bir sürü PC'nin masaüstünü falan görebiliyor belgelerine girebiliyorum. Diğer kullanıcıların yada otel yetkililerinin benim PC'ye girmemesi veya belgelerimi falan görememeleri için ne yapabilirim?

Ben onları görebiliyosam onlarda beni görebilir diye düşünüyorum gerçi bağlanırken soruyor ya ortak alan mı ev mi iş mi diye. Ortak alan dedim. Uzak erişim falan kapalı birde ağdakiler beni göremesin istiyorum yardımcı olurmusunuz..
T
13 yıl
1881'i Bekleme Topiği4 gün bu forum sensiz ne yapar be dayı Nasıl kıydılar sana1881'i burda bekliyoruz
T
13 yıl
286'lar Zamanında bir oyun vardı (?)
286'lar 386'ları eskiler bilir. Ozamanlar bir Strateji oyunu vardı ismini unuttum. Askerleri diziyoduk, PC'de kendi ordusunu sıralıyodu. O bizim askerleri görmüyor biz onunkileri görmüyoruz ilerleyerek Sancağı ele geçirmeye çalışıyoduk. Mareşalden Çavuşa kadar rütbeler vardı. Ortada iki tane göl, bir platform gibi yerdeydi oyun.

Mayınlarla Sancağı falan koruyoduk. Mayını sadece İstihkam etkisiz hale getiriyodu. Keşifçi ile rütbe öğreniyoduk vs. Karşı tarafın sancağını alan oyunu kazanıyordu. Askerler karşılaştığında rütbesi büyük olan öbürünü öldürebiliyordu.

Sanırım bu bilgiler yeterli. 30'lu yaşlardaki herkes bu oyunu bilir hatta 80'li yıllarda gazetelerin biri bunun kağıt üzerinde oynanan versiyonunu vermişti sonra 90'ların başında PC'de görünce pek bi mutlu olmuştum

Eski oyunların hepsini nette bulmak mümkün fakat bu oyunun adını unuttum. Neydi ismi yada oynayabileceğin bir site falan varmı?

Valla bulmam lazım çok özledim o oyunu bi yardım edin

Zaman zaman eskiyi anmak iyi oluyor yahu < Resime gitmek için tıklayın >
T
13 yıl
İlk Korku Oyunu neydi ismi??
95 yada 96 yıllarında CD oyunları yeni yeni çıkmaya başladığında bir oyun çıkmıştı. Korku gerilim tarzı bişey. Bir evin içinde gezip şifreleri falan çözüyoduk. Garip bir havası vardı oyunun oyüzden korku dedim. Hafiften iç ürperten ilginç bir tarzı vardı. Evin içinde geçişler şifresi çözülcek yerler vardı.

Hatırlayan var mı neydi o oyunun ismi?
T
13 yıl
Çağdaş olacaktı pardon
Çağdağ yazmışım aceleyle önceki başlığı unutun
T
13 yıl
Çağdağ
msn'e gel la çabuk delirtme adamı Ayrıca Pm kutun bozulmuş tamir et
T
14 yıl
Lu£'u Bekleme Topiği
Bu herif iyi alıştı ceza yemeye. Bari bi bekleme topiği olsunda ceza yedikçe burda bekleyelim


Daha nice cezalara Lu£ cum
T
14 yıl
.tmp uzantılı Resim Olur mu? (Virüs mü)
Geçen gün msn'den birisi tmp uzantılı bir resim dosyası yolladı. Aslında uzantısı değilde isminde vardı, yani garip bir isim ve .tmp yazıyodu. İndirdim sonra mouse'u üzerine getirdiğimde Jpeg dosyası ve derecelendirilmemiş falan yazıyodu. Tıkladığımda resim açılıyodu ama bu virüs müdür yada nedir? ismide bir garipti

Bir sürü şey yolladı arada onuda indirdik hata mı ettik acaba

Vista kullanıyorum ve Norton var. Tarama yaptım bişey çıkmadı. Gerçi sildikten sonra taratmıştım.

Aslında jpeg resmi ama isminin sonu .tmp !! Garip bişey ilk defa gördüm. Bu konuda bilgisi olan varmı?
T
14 yıl
Rüyamda Cristiano Ronaldo'yu Gördüm Hayırdır İnşallah!!
Dün gece bi tarafım açıktamı kaldı bilemiyorumda vallahi rüyamda Cristiano Ronaldo'yu gördüm. Bizim evde eşofmanlarla geziyodu. Şaşırdım önce, sonradanda ne olacak bu M.United'ın hali diye sohbete koyulduk

Başta ünlü rüya tabirci PIHI olmak üzere gereksizlerin rüya tabircilerinin yorumlarını istiyorum

Acep bu rüyanın yorumu ne olaki


< Resime gitmek için tıklayın >Not: Olay tamamiyle gerçektir ve hala şoku atlamadım. İlginç bir okadarda heycanlı bir rüyaydı. Keşke uyanmasaydım daha soracağın çok şey vardı. Rooney'e selam bile söyleyemeden uyandım iyimi
T
14 yıl
De-Niro ile görüşen var mı mı ??
Adam ben gidiyim artık demiş gitmiş

Kendisinden haber alan görüşen var mı?
http://forum.donanimhaber.com/m_25990672/mpage_1/key_//tm.htm#25990763
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.