L

Çavuş
28 Mart 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
5 yıl
Ssd Ya da Hdd Önerisi
Msi Cr650 için yeni harddisk takacağım . Ssd ya da hdd önerisi alabilir miyim ? İlk defa donanım değiştireceğim pek bilinen bir bilgisayar olmadığından sağlıklı kaynak bulamadım.
L
5 yıl
Kali Linux
Kali Linux indirip kuracağım fakat kafama takılanlar var.
Kali Linux downloads sayfasında çeşitli versiyonlarını görüyorum . Benim pc Msi Cr650 sizce en uygunu hangisidir.

2.sorum ise win+linux çift işletim sistemi kurabilir miyim bilgisayarıma ? Mesela D'ye kursam olur mu ?
L
6 yıl
Doldurulabilir Taşınır İnternet Aygıtı
Arkadaşlar hep düşünürüm keşke akşam modeme taksak sabaha kadar 2-3 gb internet doldursak da o internet cihazını istediğimiz zaman cepte kullanabilsek diye. Bildğiniz bir cihaz var mı?
L
6 yıl
Şarj İstasyonu Yapmak İstiyorum
Arkadaşlar , sırf meraktan uğraşmak istiyorum nasıl yapılır bu şarj istasyonları , neler kullanmak gerekiyor bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?
L
6 yıl
Lojistisyenler için forum
Merhaba arkadaşlar ben de lojistik mezunuyum ve 3 yıldır da bu alanda çalışmaktayım ama gerek eğitim gerek iş gerekse meslek hakkında farklı bilgilere ulaşmak ve mesleğe müdahil arkadaşlarla konuşmak bilgi alışverişinde bulunmak istiyorum ama aktif bir ortam bulamadım ve bunun üzerine lojistisyen.net domainini alıp Bismillah deyip yeni bir işe giriştim. lojistisyen.net/forum adresine forum kurarak mesleği daha da iyi tanımak ve tanıtmak istiyorum. Forumda lojistik ve dış ticaret gibi alanlarda çalışan arkadaşları beklerim.

Hayırlı forumlar
L
6 yıl
Oyuncak Devrelerindeki Seslere Müdahale Etmek
Arkadaşlar elektrikli oyuncaklar vardır telefon bebek vs belirli düğmelerine basıldığında müzik vs çeşitli sesler çıkarırlar. Bu sesler üzerinde oynama yapmamız mümkün mü ? Mesela oyuncak telefona zil sesi yerine araba sesi yüklememiz mümkün mü ? Bunu yapabileceğimiz yöntemler mevcut mudur ?
L
6 yıl
Isı Göstergesi Hakkında
Arkadaşlar elimde bir kasa var resimde görünen. Isı göstergesinde 23-26 derece arası gösteriyor ama piriformun speccy programında 35-37 derece gösteriyor. Hangisine güvenmek lazım ?

< Resime gitmek için tıklayın >
L
6 yıl
Power Buton Mod
Videoyu izlemek için tıklayınız

Buradaki gibi bir buton anahtar sistemi kurmak istiyorum ama mümkünatı var mı yok mu bilemedim. Anahtar sistemi bulsam elektronik kabloları taksam uyar mı acaba ?
L
6 yıl
Microsonic Notebook Soğutucu
< Resime gitmek için tıklayın >

Bu tarz soğutucular ne kadar kullanışlı , ne kadar faydalı oluyor ? Benim notebook 5 senelik bugüne kadar hiç ısınma sorunu yaşamadım ama bu soğutucuları da denemek istiyorum. Kullanna varsa yazabilir mi ?
L
6 yıl
Şarj İstasyonu
Arkadaşlar kafelerde şarj istasyon işine girmeyi düşünüyoruz. Bir kaç kafe var uygulayabileceğimiz ama bu şarj istasyonlarını nerden bulabilirim nasıl temin ederim ne kadar güvenlidir ?

Bilgisi olan arkadaşlar detay verebilirse sevinirim.

Hayırlı forumlar

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.