F

Teğmen
28 Mart 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
75 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
F
2 yıl
Notebook açılırken sorun
Arkadaşlar iyi akşamlar. Notebook win 7 kurulu. Fakat acilirken windows gorseli gelmiyor karanlik ekranda aciliyor direk masaüstü açılıyordu. Geçenlerde ekran gelmedi. Hdmi ile bağladım gördüm ki kurtarma ekraninda kaliyor ondan dolayı notebook ekranı kapali görünüyor. Bu konuda ne yapabilirim.? Win logo ekrani acilirken fala neden gelmiyor olabilir.
F
2 yıl
.
.
F
2 yıl
Tahsil Edilemeyen Telsiz Kull. Ücreti
Iyi günler arkadaşlar. 6 ay kadar Telekom selfy tarifesini kullandim fiyati artinca Vodafone geçtim. Az önce şöyle bir mesaj geldi.

2020 yilinda Devlete sizin adiniza odenmis olan Telsiz Kullanim ucreti nin tarafinizdan tahsil edilemeyen 24.14 TL lik kismina iliskin borc bilgileriniz, numaranizi tasidiginiz isletmeciye bildirilecektir. KVKK nin 11. maddesi kapsamindaki haklariniza turktelekom.ly/gizlilikveguvenlik adresinden ulasabilirsiniz.TT Mobil A.S. B001

Bu bir yıl boyunca alınması gereken toplam tutari mi bildiriyor. Ben faturasizdan faturaliya geçiş yaptim şimdi nasil olacak.?
F
2 yıl
Vodafone Geçiş
Iyi gunler arkadaşlar. Telekomda Selfy 8gb paketini 27 liraya kullaniyordum. Yeni teklif için arandim paket 39 lira olmuş. 35 lira alt limit paket yuklemeleri olduğu için de operatör degistirmeyi düşünüyorum.

30 lira alti ortalama 5-7 gb tarife arıyorum. Vodafone da şu paket güzel gibi geldi . Hemde kalan gb devrediyormus. Başka onerilere açığım. < Resime gitmek için tıklayın >
F
2 yıl
Bildirim Sorunu
Arkadaşlar bazi konularda bildirimleri açıyorum. Ilk birkaç saat bildirim geliuor sonra gelmiyor. Yada birkaç hafta sonra bir daha geliyor. Her mesajda bildirim gelmiyor. Bu sadece bende mj oluyor?
F
2 yıl
50.000 Bana Çıkarsa 10 kişiye 1000 Tl.
.
F
2 yıl
Riken mi Kormoran mi?
.
F
3 yıl
Telefon Önerisi.
Iyi akşamlar arkadaşlar
Babama telefon alacağız. 1000 1200 lira civari telefon bakiyorum. Onerileriniz nelerdir? Beklenti olarak bataryasinin biraz iyi olmasini istiyorum.
Redmi 8a ya baktim fena degil gibi. Siz ne onerirsiniz
Farkli marka da olabilir.
F
3 yıl
İs ilanı yardım.
.
F
3 yıl
Lojistik Çalışanı
İyi akşamlar arkadaşlar Lojistik firmasında çalışan var mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.