Otobüste 2 kişilik boş yer var ama ikisi de kadın yanı diye saatlerdir boş duruyor. Erkeklere satılmıyor. Bu kadınlar cam kenarında sefa sürecek diye biz parasını verip biletimizi alamıyoruz. Böyle adaletsiz, böyle cinsiyetçi ve pislik bir uygulama olamaz. Kadının yanına erkek oturamaması gibi bir şey insanlık suçudur ama en azından cam kenarındaki kadını diğer kadının yanına ver de iki erkek insan da yararlansın değil mi? Beddua etmek istemem ama beter olurlar umarım. İnsan olarak değerimiz yok ![]() |