G

Çavuş
17 Mart 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
86 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
G
8 ay
Money Bonus Kart Sahibi Olana 75 Money!
Kampanya dahilinde 8-28 Şubat 2021 tarihleri arasında başvurulan ve onaylanan Money Bonus ile Migros, 5M, Mjet ve Macrocenter’dan yapacağınız ilk harcamanızdan sonra geçerli olacak 75 Money hediye edilecektir. 75 Money kazanımı için Migros, 5M, Mjet ve Macrocenter kasalarından başvuru sırasında müşteri tarafından iletilen telefon numarasına gelen sms içerisindeki link üzerinden Money Bonus başvurusu yapılması gerekmektedir. Migros Sanal Market’ten yapılacak başvurularda ise, Migros Sanal Market web sitesi ve uygulamasında yer alan Money Bonus başvuru bilgilendirme görseline tıklanarak, yönlendirilen sayfa üzerindeki başvuru formunun eksiksiz tamamlanması gerekmektedir. Başvuru sonucunda onaylanan Money Bonus ile minimum işlem tutarı olmadan yapılacak ilk mağaza alışverişi sonrasında 75 Money yüklenecektir.  75 TL Money’nin aktif olabilmesi için harcamanın fiziki mağazadan yapılması gerekmektedir, online harcama kampanya haricindedir. Kampanya dahilinde kazanılan 75 Money sadece Migros, 5M, Mjet, Migros Sanal Market, Macrocenter ve Macroonline’da 31 Mart 2021 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bir müşteri toplamda en fazla 75 Money kazanabilir. Ek kart başvuruları kampanya haricindedir. Kullanılmayan Money’ler 31 Mart 2021 tarihi sonrasında geri alınacaktır. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Detaylı bilgi için www.moneybonus.com.tr

NOT: money bonus kartında kart ücreti 11 yada12. Ekstreye yansıyor.
G
10 ay
Duracell 3350 mah powerbank 20 TL ~ Özdilekteyim
Piyasa fiyatına göre gayet uygun oldugunu dusunuyorum. Ayrıca kargo 6 TL. 100 TL üzeri ğcretsiz.

https://www.ozdilekteyim.com/magaza/duracell-powerbank-3350-mah
< Resime gitmek için tıklayın >
G
12 ay
SEÇİLİ E-TİCARET SİTELERİNDE 50 TL !BONUS!
Kampanyaya katılarak seçili e-ticaret sitelerinden tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 800 TL ve üzeri GarantiPay harcamasında 50 TL bonus kazanın!
DİĞER BİLGİLER
  • Kampanya 4 – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılarak, seçili e-ticaret sitelerinden yapılacak her 800 TL ve üzeri GarantiPay harcamasına 50 TL bonus verilecektir.
  • Kampanyaya dahil işyerleri : Gittigidiyor, Hepsiburada, n11, Mediamarkt, Morhipo
  • Bu işyerleri dışında yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
G
2 yıl
PARAFLI CUMA 40 TL PARAF PARA
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.