S

Yarbay
15 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
2 yıl
Megane 3 coupe radio ekranı gözükmeme
Merhaba ben dün 2011 megane 3 coupe 1.5 dci impressor paketi aldım, arabada tomtom navigasyon var haritada yeri falan güzel gösteriyor sıkıntı şu ki ben radyo da hangi frekansdayim, baş-tiz ayarım nedir, Bluetooth'a nasıl bağlanırım vs hiçbir ekran gelmiyor navigasyon ekranında ve ayarları ekranında takılmış durumda. Nasıl diğer ekranlar arası geçiş sağlayabilirim tekrar? Sanırım benden önceki sahibi mp3 atmak ya da film falan izlemek için bir şeyler yapmaya çalışmış becerememiş sonrada böyle kullanmaya devam etmiş. Lütfen yardım edin, İnternette en son 2019 ocakta biri yaşamış bu sorunu ama çözüm yazılmamış.
S
7 yıl
Beşiktaş Lukoil İş birliği
Lukoil ile iş birliği yapılıp kart çıkartılmış hem klübe destek olunuyor hemde % bilmem kaç indirimli alınıyormuş konuya baktım göremedim haberdar edeyim dedim ben siteden kartı sipariş verdim acaba kaç güne gelir bilen varsa bi aydınlatı versin

Bilgi

Başvuru
S
8 yıl
Önder Özenin açıklamaları
Herkes hakkında konuşuyor da nerde kime ne demiş ya ntvye falan baktım bulamadım birisi linki atabilir mi?
S
8 yıl
Haydi Kalk AYağa...
S
8 yıl
Ve Yine İsmail..
http://www.haber1903.com/Besiktas-20498-besiktasta_ismail_koybasi_soku.html

İsmail sağ adelsinde 2. derecede yırtık tespit edilmiş geçmiş olsun
S
8 yıl
Asi Ruh- Haydi Kalk Ayağa
Videoyu izlemek için tıklayınız


Bir de bir kuş gökyüzünde

Bak ne diyor son sözünde

Yıkılma öyle

Haydi kalk ayağa

Yürü güneşe...


Marşı hatırlatma hissi oluştu şu günlerde
S
8 yıl
Başkan Fikret Orman'dan açıklama
Başkan bugün 16:00 da basın açıklaması yapacakmış ntv falan canlı verir tahminen
S
8 yıl
AYBABA'DAN DAVA!
Samet Aybaba, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’a 100 bin lira manevi tazminat davası açtı. Buna gerekçe olarak Orman’ın, bir gazetedeki, “Sinan Kurumuş, Gökhan Süzen ve Dentinho nasıl transfer edildi, bunları bana kamuoyu önünde söyletmesin. Açıklarsam insan yüzüne bakamaz” sözleri gösterildi

Samet Aybaba Beşiktaş’tan ayrıldı ama dava kapanmadı. Antalyaspor Teknik Direktörü olan Aybaba, siyah-beyazlıların Başkanı Fikret Orman’a 100 bin lira manevi tazminat davası açtı.
Bir gazetede yayımlanan haberi kanıt olarak sunan Aybaba’nın avukatı Şükrü Sedat Vargılı, Samet hocanın kişilik haklarına saldırı nedeniyle hazırlanan dava dilekçesinde şu ifadeler kullanıldı:
“Müvekkilimin itibarı kamuoyu önünde verilen röportaj nedeniyle sarsılmıştır. Davalı tarafından müvekkilimin alacaklarını talep etmesi üzerine yüksek tirajlı bir gazeteye verilen röportajda “Sinan Kurumuş, Gökhan Süzen ve Dentinho transferlerine dikkat çeken Beşiktaş başkanı, “Bu 3 oyuncu nasıl transfer edildi, bunları bana kamuoyu önünde söyletmesin. Açıklarsam insan yüzüne bakamaz” tarzındaki tavsif ve değerlendirmelerin, müvekkilimi incitici, küçük düşürücü olduğu hususunda duraksama bulunmamaktadır.

‘Fatura müvekkilime...’
Kamuoyu nezdinde müvekkilim, ifadenin gramer anlamı ile yapılan transferlerde komisyoncu gibi gösterilme ve anılan transferlerde menfaat temin ettiği şeklinde suçlanmıştır. Müvekkilimin alınmasını talep ettiği oyuncular ile futbol komitesi görüşmekte olup oyuncuların alacağı ücret, süre ve menajerlere ödenecek ücretler yine futbol komitesi tarafından neticeye bağlanmaktadır. Sayın Fikret Orman, başkanlığı döneminde yapmış olduğu hataları müvekkilime fatura etmek istemektedir.”

< Resime gitmek için tıklayın >

Kaynak:http://skorer.milliyet.com.tr/aybaba-dan-dava/besiktas/detay/1751027/default.htm
S
8 yıl
Önder Özen Basın Toplantısı 14:00
17.06.2013
Futbol Genel Direktörümüz Önder Özen, yeni sezon çalışmaları hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulunacak.
Futbol Genel Direktörümüz Önder Özen, Futbol Takımımız’ın yeni sezon yapılanması hakkında yaptığı çalışmalarla ilgili bilgilendirmede bulunmak için yarın (18 Haziran) saat 14:00’te BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde bir basın toplantısı düzenleyecek.


Basın mensuplarının toplantıya katılmalarını rica ederiz.

https://www.bjk.com.tr/tr/haber/55877/basin_toplantisina_davet.html
S
9 yıl
Geleceğin yıldızları Gabala'da!
Dünya futbolunun gelecekteki yıldız adayları Azerbaycan'da düzenlenen turnuvada bir araya geldi. Barcelona, Porto, Shaktar Donetsk ve Feyenoord 15 yaş altı takımlarının katıldığı organizasyonda Türkiye'yi Beşiktaş temsil ediyor.

Dünya futbolunun önde gelen kulüplerinin 15 yaş altı takımları kozlarını Azerbaycan'da paylaşıyor.

Yıldız adayları Gabala'da


Gabala kulübünün altyapı sorumlusu Halim Fıçıcı ikinci kez düzenlenen organizasyonda hakkında bilgi verirken, "5 yıl önce buraya geldim. Burada futbol adına ne bir alan ne de bir tesis vardı. Amacımız Azerbaycan futbolunun gelişimine katkıda bulunmak" ifadelerini kullandı.

Türkiye'yi temsil eden Beşiktaş'ın Genel Koordinatörü Emrah Bayraktar da turnuvaya bir hayli önem verdiklerini söyledi. Bayraktar, "Oyuncuların lig oynaması kadar, turnuva kültürünün de edinmeleri gerektiğine inanıyoruz. Uluslararası takımlarla oynamamız, bulunduğumuz yeri görmemiz adını çok önemli bir tecrübe" diye konuştu.

Turnuvanın şampiyonu cumartesi günü oynanacak final maçıyla belli olacak. Genç yıldızların final maçı NTV Spor'dan canlı yayınlanacak.

http://www.ntvspor.net/haber/gunun-haberleri/88741/gelecegin-yildizlari-gabalada
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.