H

Er
31 Ocak 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
7 yıl
Pingim 200-300
Selamlar perşembe gününden beri pingim 200-300'lerde noluyor anlamadım AKK doldu diceksiniz akk sınırıda yok 8 Mbps internet var tamam çok hızlı değilde bence 80 70'de oynamak için yeterli bir internet fakat yok arkadaş en az 190'da kalıyor var mı böyle başka sorunu olan yoksa sadece bende mi var yoksa bırakacağım artık bıktım kafayı yemekten TTnet kullanıyorum.
H
7 yıl
Starcraft 2 alıcamda yardımcı olun beyler
öncelikle selamlar arkadaşlar sc2 alıcam en son sürümü olan legacy of the void alıcam direk bu sürümü alsam bişe olur mu yoksa ilk önce wings of liberty alıcam ondan sonra heart of the swarma yükseletecem sonra legacy of the voide mi yükseltmem gerekiyo yani asıl sorum şu hiç kurulum veya key almadan direk legacy of the void alsam bir sıkıntı olur mu ?
H
7 yıl
Servere Noldu
Merhabalar arkadaşlar az önce rus serverinde oynamak istedim denemek amaçlı fakat oturum açılıyorda kalıyor arkadaş neyse internetten araşıtrdım sorunu çözdüm fakat şimdide maç bulmuyor kafayı yiyeceğim silip tekrar mı kuruyum sizce yoksa bekliyim mi ? Türkiye'de server durumuna baktım ordada aynı sorun mevcut fakat rusyaya baktığımda rusça yazdığı için anlamıyorum rusçası olan arkadaşlar rica ediyorum bakıp bana mesaj olarak türkçesini atabilir mi ? iyi günler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.