U

Çavuş
25 Ocak 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
158 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
U
geçen ay
Windows 11, Windows 7'nin Mirasçısıdır
Bu akşam saatlerinde Net Framework yüklemelerine bir çözüm bulunduğunu gördüğüm anda Windows 11'e geçiş yaptım. Ayarlamalarımı yaklaşık 3 saat önce bitirdim ve 3 saattir işletim sistemini deneyimliyorum.

Bugüne dek kullandığım en iyi 2. Windows olarak adını sıraya yazdırdı. Windows 7'de mevcut olan Aero desteği olsaydı kesinlikle 1. sıraya yerleşecekti. Optimizasyon ve hız bakımından benim gözümde şu anda 7'yi geçmiş bulunmaktadır ki ben forumlarda dolaşan en büyük Windows 10 düşmanı ve Windows 7 fanboyu (Deneyime dayalı bir fanboyluk, körü körüne değil) olabilirim.

An itibarıyla, Windows 10 üzerinde yaşadığım ping ve FPS sıkıntılarının hepsinden kurtulmuş durumdayım. Aynı şekilde animasyon kullanırken çektiğim sıkıntıların da hepsi geçmiş bulunmakta ve sistem olabildiğine seri bir şekilde çalışmakta. Hayranlıkla deneyimlemeye devam ediyorum. Türkçe dil paketi biraz yarım yamalak ama kullanıma engel değil.

Tecrübeli arkadaşlar içinde geçmeyi düşünenlere tavsiyem, anında geçmeleri yönünde olacaktır. Onun dışında normal kullanıcılar RTM sürüm beklemeli bence.

Ek olarak, Windows 10 lisansım olduğu gibi Windows 11' geçti. Orijinal lisanslı çalışmakta.

Yine ek olarak, ana işletim sistemini teknik sürüme geçirmişsin diyenler için; eğer bu ISO Windows 11 teknik sürümse, Windows 10 21H1 Windows 3.1'e falan denk geliyor :).

< Resime gitmek için tıklayın >
U
9 ay
Saçmasapan ağlamalı konular açılacağına 29 Ekim konusu açılsa keşke
Saçmasapan forumda ağlayacağınıza yok dolar bilmem ne diye, Ulu Önder Atatürk'ün 97 yıl önce kurduğu güzel Cumhuriyetimizin 97. Yılına özel konu açsak? Öne çıkarsak? Boş konularda bari bugün hiçbir zaman görülmeyecek mesajlar atmasak? Ayıp gerçekten. Atatürkçülük taslarsınız bir de. Yazıklar olsun.
U
geçen yıl
Optimar Anketleri AKP/MHP ittifakına %54 diyormuş :D
Optimar anketleri %52 diyormuş bu demokratik ve dürüst partilere. Çok doğru olan ankettir kendileri

- AK Parti: Yüzde 50.5
- CHP: Yüzde 23.3
- HDP: Yüzde 8.2
- İYİ Parti: Yüzde 7
- MHP: Yüzde 4.8
- DİĞER: Yüzde 2.7
- DEVA Partisi: Yüzde 1.5
- Gelecek Partisi: Yüzde 0.9
- Vatan Partisi: Yüzde 0.5
- Saadet Partisi: Yüzde 0.3
- Yeniden Refah Partisi: Yüzde 0.2
U
5 yıl
Darboğaz
İ5 2320 ve r 9 390x hssedilir darboğaz yaparmı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.