A

Yarbay
10 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
20 üye
Görüntülenme (?)
967 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
A
2 hafta
Su soğutucunun radyatör pozisyonu
Merhaba arkadaşlar.

ARCTIC Liquid Freezer II - 240 A-RGB su soğutucu aldım. Radyatörü bilgisayar kasasına göre biraz yüksek olması sebebiyle radyatörün anakarta bakan tarafında ramlere çarpıyor. O nedenle düzgün bir şekilde yatay olarak vidalayamıyorum. Uzun kenar için bir tarafı yaklaşık 10 derece eğik şekilde kasaya vidalayabiliyorum. Eğik kalan kısma uzun vida ile tutturuyorum. Sorum şu. Radyatörün anakarta bakan yüzünün 10 derece aşağıdaki olması sıvının dolaşımını etkiler mi? Performans kaybı yaşar mıyım?
A
geçen yıl
DDR4 anakart için en iyi ram hangisi
Merhaba arkadaşlar.

Asus ROG Strix B550-F Gaming Wifi II anakartın 5100 mhz ' e kadar desteği var. Netten baktığımda bu mhz'de ram de bulamadım. Parası düşünülmediğinde bu anakarta 32 gb yada 64 gb alınabilecek en iyi ram hangisidir?
A
4 yıl
Gigabyte B450M S2H anakart uygulamaları hk.
Merhaba arkadaşlar.

Gigabyte B450M S2H anakart aldım ve driver indirdiğim yerde uygulamalar diye de şeyler var. Burada işe yarar önerebileceğiniz uygulamalar var mıdır?
A
4 yıl
Ülkemizdeki medyanın durumu - SS li
A
5 yıl
Emine Bulut konusu neden yok?
Bu kadar mı önemsiz şey bu konu sizce? Yoksa konular açılıyor da forum mu kapatıyor?
A
5 yıl
ülkenin saçma haberciliğinden bir demet
Haber içeriği;
Gökdelenlerin üzerlerine asılan Türk bayrakları Maslak ilçesini adeta kırmızı beyaza büründü.


diye haber yapan yandaş milliyet gazetesinde ki şu fotoğrafa bakıyorum.Aynı fotoğrafı 20 değişik açıdan koymuşlar çok görünsün diye.resmen her yer kırmızı beyaz.

Maslakta 45 adet gökdelen var. asılı bayrak sayısı bu kadar.

< Resime gitmek için tıklayın >
A
5 yıl
İmamoğlu\u0027nun büyüklüğünü yandaş medya bile kabul etti.
Çok değerli bir medya dan haber
https://www.yeniakit.com.tr/haber/guc-birligi-yaptilar-abd-pkk-feto-imamoglu-icin-calisiyor-749187.html

Haberin ayrıntısında "ABD PKK, FETÖ İmamoğlu İçin çalışıyor" diyor.

İmamoğlu için çalışanlar bunlarsa biz şu an Dünya' da süper güç olmuşuz demektir. Kutluyorum İmamoğlu'nu.
ABD yi bile kendimize uşak edip bizim için çalıştıran İmamoğlu, Allah seni bu ülkeden eksik etmesin.
A
5 yıl
Sevgili İstanbullu akpartililer
Çalıştığım şirkette hemen yanımda yaklaşık 20 tane akp li iş arkadaşım var. 3.hava alanını coşku ile karşılayan ve çok mutlu olan bu arkadaşlara havaalanı hangi semtte diye sordum ve hiç biri bilmiyor yerini. Eskisi neredeydi diye sordum, hemen şurada, Florya da dediler.

Ayağının dibinde ki hava alanına mutlu olmayıp yerini bile bilmedikleri hava alanı nasıl oldu da heyecan yaratmış bu arkadaşlar da çok merak ettim.

Kendinize de bir sorun. Hava alanı hangi semtte? Kabul edin %99 unuz bilmiyor.

A
5 yıl
İstanbul da çöp toplanmasın
Çöpü kimin topladığı önemli değil. Kimin kirletip, kimin temiz çevreye sahip olduğu önemli. Türk haklı temizdir. Çöpünü çöp konteynerı dışına atmaz. Ama Suriyeliler öyle değil. Ayrıca zavallı türk halkı açlıktan evden işe, işten eve. Dışarıda dolaşmıyor bile. Suriyeliler öyle mi. Gün boyu devletin yardımı ile gezip dolaşıyor. Temiz çevrenin faydasını onlar görüyor. Benim zavallı halkımda anca çöpü hangi belediye toplasın diye düşünsün dursun. Artık gerçeği kabul edin. Hafta da ne kadar gezdiğinizi düşünün. Dışarda çöp olsa size ne. Bırakın Suriyeliler düşünsün. Gezen dolaşan memleketin keyfini çıkaran onlar.
A
5 yıl
:)
Eski mesajlarından utandın da profilini gizlemişsin
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.