A

Er
18 Aralık 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
15 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
10 ay
Digiturk ₺800 üzeri paket alımına ₺200 Bankkart Lira (Bitti)
İyi fırsat arkadaşlar. İlgili link: https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/genel-kampanyalar/digiturk-kampanyasi

Digiturk Sporun Yıldızı, Film ve Sporun Yıldızı, Taraftar veya Yıldız Dolu Paketlerinde 12 taksit fırsatı Bankkart'ta. Üstelik mevcut ve yeni üyeliklerde 200 TL Bankkart Lira hediyesiyle!
Kampanya Detayı:
 • Kampanya 21 Eylül ile 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Bankkart Lira kampanyası, Digiturk Sporun Yıldızı, Filmin ve Sporun Yıldızı, Taraftar veya Yıldız Dolu Paket alımlarında geçerlidir.
 • Bankkart'ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile bu paketlerden birini alan yeni ve mevcut üyelere 200 TL Bankkart Lira hediye edilecektir.
 • Paket ücretleri, Bankkart'ın kredi kartı özelliği ile 12 taksite kadar yapılabilmektedir.
 • Kampanya kasım ayına özel 800 TL ve üzerindeki paket alımları için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalandırılır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Bankkart Lira işlem yapılan takvim ayını takip eden her ayın 1 inde yüklenecek olup, ilgili ay boyunca Ziraat Bankası POS'larında kullanabilir. Kullanılmayan Bankkart Liralar geri alınacaktır.
 • Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • İç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir.
 • Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, kazanılan Bankkart Lira geri alınacaktır.
 • Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL Bankkart Lira kazanabilir.
 • Kampanya Bankanın diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanyadan sadece bireysel Bankkart sahibi müşteriler yararlanabilir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar Asıl kart müşteri harcamasına dahil edilecektir. Ücretsiz kartlar kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Ziraat Bankası Üye İşyerindeki, kampanyaya tanımlı POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Bankkart ile kampanyadan yararlanarak Digiturk üyesi olmak için tıklayınız . 
Ziraat Bankası ve Digiturk, kampanyaya ilişkin her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
A
10 ay
Alt Limitsiz 20 TL (Bitti)
Arkadaşlar şuanda trendyolda SON20 kodunu girerek alt limitsiz 20 TL indirim kullanabiliyorsunuz. İlk 1000 kullanıma geçerli ve saat 17:00'de son buluyor. İyi alışverişler

Yazmamla bitmesi bir olmuş kusura bakmayın arkadaşlar
A
10 ay
Ofis Sandalyesi 99,90 TL (Tükendi)
A
geçen yıl
Isınma sorunu (Fotoğraflı)
Arkadaşlar ps3 cihazımın CPU su çok ısınıyor. Böyle olunca fan hızlanıyor ve çok ses çıkıyor. Böyle ısı birazcık da olsa düşüyor. Açtım baktım şöyle bir şey gördüm GPU nun başı yapışkanından ayrılmış. Ne yapmam gerek?< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
A
geçen yıl
Ps3 Aşırı ısınma sorunu
Ps3 aşırı ısınıyor fan ayarını %50 ye sabitlememe rağmen (yüksek sesten dolayı) aşırı ısınmadan dolayı %95 e çıkarıyor. CPU 85 RSX 60 derece. Bunu nasıl halledebilirim? Termal macunu değiştirsem yeterli olur mu yoksa ısı ölçen sensörde ya da başka şeyde mi arıza var? Yardımcı olunuz lütfen
A
6 yıl
İlahiyat okurken Tıp'a hazırlanmak!
Merhaba arkadaşlar ben ilahiyat öğrencisiyim ama ilahiyata geldiğime biraz pişmanım açıkçası. Hiçbir zaman düşünmediğim halde şimdi çok acaip bir şekilde Tıp okumak istiyorum ve ilahiyat 1. sınıftayım. Benim hiçbir temelim yok ama yapabileceğimi de düşünüyorum kendime güvenip inanıyorum. Şimdi siz değerli arkadaşların fikirlerine talibim acaba ne yapmalıyım? Nasıl yapmalıyım? Yapabilir miyim çünkü sonuçta derslerin çoğunu sıfırdan alcam. Ama şöyle ki ben ilahiyatı bitirdikten sonra Tıp'a gitmek istiyorum yani bir 4 senem var. 4 sene çalışırsam sıfırdan da olsa dersleri baştan alırsam sizce yapabilir miyim? İlahiyat okurken aynı zamanda Tıp'a hazırlanmak mümkün mü sizce?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.