K

Yüzbaşı
02 Aralık 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
358683 Gün Cezalı
357279 gün 20 s. 26 dk.
Gönderiler Hakkında
K
4 yıl
Herşeyde hukuk hukuk diye ağlayanların Ahmet Kural'ı yargı kararı olmadan infaz etmesi
Ahmet Kural'ı savunmuyorum şiddet uygulamamışmıdır abartıldığı kadar büyük olaylar olmuşmudur bilmem doğruda bilmiyorum ama sürekli hukuk gerçekliği diye ağlayan insanların Ahmet Kural'ı daha dava bitmeden infaz etmesi ve sözde aşırı hukuk delisi haber sitelerinin Sıla'yı darp ettiği iddia edilen değilde Sıla'yı darp eden Ahmet Kural diye başlık atması örneğin;
https://twitter.com/DemokratHaber/status/1059409189284597760

Burda amacım birini savunmak kadına şiddeti meşrulaştırmak değil herkes kadar bende karşıyım ama teröriste bile hukukukukuku diyen tipler birden bire kendi savunduklarını red edip karar verilmemiş bir dava'daki şüpheli'yi hemen suçlu olarak görüp linç ediyorlar Türkiye'de her kesimdeki inanılmaz büyük ikiyüzlülüklerin örneklerinden birisi.
K
4 yıl
FİFA 2018'li origin hesabı arıyorum
iyi bir kadrosu varsa iyi bir fiyat verebilirim daha önceden forumda alışveriş yaptığım kişiler vardır pm atarsanız onları gösterebilirim onun dışında sağlam refaransları olan satıcılara önden para yollarım.
K
4 yıl
Ülkede açık açık haksız olanların bile atar gider yapıp kendini haklı görmesi
Arkadaşlar konuyu bir video ile özetliyicem az önce youtube'da denk geldim gerçekten sinirlerim gerildi izlerken

Videoyu izlemek için tıklayınız

Hani sonunda arabadan inip bir de atar yapıyor ya %100 haksız iken gerçekten pes diyorum artık ya.
K
4 yıl
HDP barajı geçmeyi kutluyor

Chp seçmenlerini yine iyi kandırdılar aldılar oyları Chp'lilerden hiç takmadılar bile cb seçimini baraj geçmeleri yetti.
K
4 yıl
Ülkenin hali hiç bir ideolojiden hiç bir akıllı insan olmaması
Sürekli Mağduriyet yaratıp iktidar olmaya çalışan, karşısındaki adaylara her türlü ahlaksızlıkla yaklaşan, partisinde görev yapmış yada ona yakın olan biri cb adayı olmaya çalışsa demokrasi anlayışını çürütüp davayı satıyor diyen(örn Abdullah Gül) AKP seçmenleri, İki yüzlülüğün en büyük örneği sürekli başkalarını ezip aşağılayarak oy bekleyip iktidar olamayınca kendi oyunun 10 kişilik sayılmasını koskoca ülkede sadece kendi seçmenini akıllı sanan karşılarına ne koyulsa övüp oy atıack CHP seçmenleri, Kendilerini eziliyor sanıp sürekli terörist'lere sevgi gösterisi yapıp seçim zamanlarında birden bire kediy e dönüşen HDP ve seçmenleri, her şeye duyar kasan arkadaş bile olinmiycak aynı nefes bile alınmıyıcak feministler.

Örneğin az önce ekşide bir entry gördüm

"az önce, “bu maçta top toplayıcı çocuklar kızlar, o yüzden hata yapmaları, yavaş olmaları normal” gibi bir cümle dedi. bu nasıl bir anlayıştır yahu, ülkenin geldiği hal gerçekten içler acısı."

Bunu seksist yorum olarak algılamış yahu bu kadar saçma bir şey olabilir mi ?

Biraz okuyorum yoruları herkes kendilerini haklı görüyor özellikle şu terör tartışmaları dünyanın en komik şeyi Akp'liler Chp'lilerin teröristin meclis hali olan hdp ile yan yana gelmesini atıyor chp'lilerde megri megri olayları habur'u vs yada akp'liler chp'lilerin ypg terör örgütü değildir tarzı açıklamalarını atıyor yahu bunların 2'side berbat bir şey bu konuda bile tartışan insanlardan birinin haklı çıkması gibi bir olay olamaz zaten.

Yani hiç bir seçmeni gram akıllı olarak görmüyorum bazıları daha eğitimli sadece ama görüş olarak birbirlerinden hiç farkları yok.
K
4 yıl
AKP'li iki yüzlülükleri vol bilmem kaç
Arkadaşlar öncelikle şu anki mevcut cb adaylarının hiç birini desteklemiyorum hatta eleştirdiğim ikiyüzlülüğü sevmediğim ve fikirlerimi hiç bir partiye yandaşlık yapmadan belirttiğim için forumda bir kaç kez aktroll damgası yedim yani parti söylemleriyle gelmeyin çok basit bir şeyi yazıcam.

15 temmuz'dan sonra sözde demokrasi mitingleri yapılırken demokrasi kelimesini sadaece kendi araçları için kullanan ve bunu dile getirenleri demokrası düşmanı olarak suçlayan özellikle twitter troll'ü Ömer Turan demokrasinin en önemli özelliklerinden olan oy verme isteyen herkesin istediği kişiye oy verebilme gibi şeyleri bildiğin düşmanlık olarak gösteriyor.

Örn: Ahmet Davutoğlu'na yakın bir isim sanırım twitter'dan Muharrem İnce'ye oy vericeğini açıklamış ve Ömer Turan sanki adam suç içlemiş gibi bunu paylaşıp hakaretler yağdırmış.

Ee nerde kaldı demokrasi birde Gül aday olmak istedi diye demediklerini bırakmadılar tehdit ettiler adamı eğer bir Cumhurbaşkanı adayı olmak isteyen biri sırf eski partisi seçimde diye tehdit edilip iftira atılıp (Gül'ü savunmam ama kanıtı olmayan söylemler bana göre kanıtlanana kadar iftiradır) aday olmaktan vazgeçirildi.

Ee tekrar soruyoruz madem demokrasi'yi bu kadar iplemiyorsunuz 15 temmuz'da demokrasi için ölen yüzlerce vatandaşımızı niye seçim malzemesi olarak kullanıyorsunuz ?
K
4 yıl
Eren Erdem'in fransız gazetecilerle görüşüp pkk'lıları savunması
Videoyu izlemek için tıklayınız


Evet açık açık mit'in infaz ettiği pkk'lılara kürt gerillası diyerek pkk'yı savunmuş oluyor aksini iddia edicek yoktur umarım ?

Bu arada lütfen Akp'nin yaptıklarını atıp durmayın konuya anlayın artık Akp'li değiliz onlar yaptığında onlarıda eleştririz pkk'ya destek veren en ufak öven ne kadar mv bakan vs varsa hepsininde allah belasını versin sözüm tüm siyasilere konuyu başka yere çekmeye çalışmadan cevaplayın o yüzden.
K
4 yıl
Beşiktaş Talisca'yı alma şansı varken almazsa hayatının hatasını yapar
1.5 ay sonra lig bitiyor transfer dönemi başlıyor eğer beşiktaş 20 milyona kıyıp Talisca gibi bi yıldızı almazken ilerde izleyip iç geçirir.

Talisca'nı gol attığı maçların çoğunda skor 1-1'ken 0-0'ken vs atmış yani gol attığı maçların çoğunu kazandırmış böle adamı bulmak kolay değil umarım alamaz bjk
K
4 yıl
Forumda başka parti destekcilerine saldırılması
Arkadaşlar siz bu faşist kafayla iktidar olabilceğinize inanıyormusunuz gerçekten ne zaman bir akpli konu açmış olsa kimse tartışmaya bile girmedn tereddütsüz saldırmış troll ilan etmiş sizin akp'lilerden bir farkınız olduğuna inanıyormusunuz onlarda çok kişi olunca kuduz gibi azınlığa saldırıyor sizde ama onlar intertte size göre daha az olduğu için her sene iktidar oluyor bu kafayla sol yada muhalif bir parti 10 yıl daha hayatta iktidar olamaz iyice psikolojiniz bozulmuş sizin.

Not: desteklediğim hiç bir parti yok.
K
4 yıl
80 Lira'ya fifa 18 alınır
arkadaşlar ultimate team için alıyorum ultimate teamla ilgili ban vs sıkıntı olmasın yeter oyunfor üzerinden alınıcaktır isteğe göre 83 tl'ye koyulabilir ilan komisyon vs kesince 80 tl hesapta kalması açısından siteyi isteyen araştırabilir güvenlidir ordaki yöntemle alıcamki kimsede güven problemi olmasın satıcılar pm atarsa sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.