S

Onbaşı
29 Kasım 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
132 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
3 yıl
Assembly Dili Çok Minik Bir Program ACİL YARDIM
Merhabalar, Assembly'de sayı yazdırmayla ilgili bir program yazıyorum çok basit belkide ama bir türlü anlayamadım yardımcı olabilir misiniz?
S
3 yıl
FORUMDAKİ TROLLER CİDDEN ZEVK Mİ ALIYOR?
Açıklandı yazınca ellerine ne geçiyor, artık inanmıyor da kimse. Birisi çıkmış YDS açıklandı onu kast ettim diyor, diğeri yemin ediyor açıklandı diye. Oksijen israflarını neden banlamıyor adminler acaba? Şikayet edebileceğimiz bir yer yok mu sıkıldım artık?
S
3 yıl
IYTE Uzaktan Eğitim Duyurusu
İYTE bugün yaptığı duyuru ile Güz döneminin tamamen uzaktan eğitim olacağını bildirdi. İzmir’deki diğer üniversitelerin de aynı kararı açıklaması bekleniyor.

Kaynak isteyenlere :https://iyte.edu.tr/duyuru/2020-2021-egitim-ogretim-yili-guz-yariyili-dersleri-hakkinda-bilgilendirme/
S
3 yıl
Sizce Aydın Adnan Menderes Bilgisayar Gelir mi?
77K ile tercih yaptım 82K ile kapatan ADÜ CENG gelir mi? O olmazsa 96K ile İzmir Bakırçay gelir mi kesin?
S
3 yıl
Türkçe CENG okumak intihar mıdır?
Çok büyük eksi olur mu sizce? Günlük konuşma dili hakkında akıcı konuşabiliyorum, bir süre anadili İngilizce olan bir ülkede yaşadım. Ancak akademik olarak yetersiz tabii ki dilim ve sıralamam Her üniversiteye yetmiyor.

Türkçe Bilgisayar Mühendisliği okunur mu?
S
3 yıl
İzmir Bakırçay Üniversitesi hk. (Ceng ve digerleri)
Merhabalar. Bakırçay Üniversitesi bildiğiniz üzere 2016 olaylarından sonra devlete dönmüş, kendi deyimleri ile özel bir devlet Üniversitesi. Bazı bölümler henüz mezun dahi vermedi ki Bilgisayar mühendisliği buna örnek. Bir İzmirli olarak tercih listeme ekleyip eklememek ile çok kararsızım. Akademik kadroya baktığımızda hocaların çoğu Dokuz Eylül veya Ege Üniversitesi mezunu. Ancak eğitim dili Türkçe ve bana da yaklaşık 1.5 saat uzaklıkta (Evet abartmıyorum aynı şehirde 1.5 saat mesafe). Sizce ne yapmalıyım?
S
3 yıl
Sizce CENG sıralamaları ne kadar öne gelir?
Merhabalar öncelikle herkese hayırlı olsun sıralamalar ve tercihler. Say 77K geldi ve istediğim üniversitenin Bilgisayar mühendisliği 2019 sıralaması 83.400 falan. Gelmeme durumu var mı sizce? Varsa kuvvetli ihtimal midir?
S
3 yıl
AYDIN ADNAN MENDERES (CENG) DE OKUYAN VAR MI?
Sıralamam 77K geldi aydın 83 ile almış. Bölüm ve üniversite hakkında Bilgi verebilir misiniz ayni zamanda şehir masrafları hakkında da ?
S
3 yıl
YENİ AÇILACAK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİ
( SİZLERDEN YARDIM GELDİKÇE EDİTLENECEK!)
Merhabalar. Bildiğiniz üzere kılavuz açıklandı. Bazı üniversiteler yeni bölümler açıyor, açmasa da kontenjanlarını artırıyor.
Bilgisayar mühendisliği özelinde kontenjan artışına giden veya yeni bölüm açan üniversitelerden bahsedebilir miyiz?

Kendi gördüklerim ;

Ankara Üniversitesi +10 Kontenjan
Celal Bayar Üniversitesi 1. Öğretim +5 , İÖ +5
Akdeniz Üniversitesi ; +10 Kontenjan
Gebze Teknik Üniversitesi : +5 (genel kontenjan) +1 (okul birincisi kontenjanı)
Boğaziçi Üniversitesi: +5 Kontenjan
S
3 yıl
CELAL BAYAR BİLGİSAYAR DÜŞÜNENLER VE OKUYANLAR BAKABİLİR Mİ?
Merhabalar, öncelikle herkesin sıralaması dilediği gibi gelir umarım. Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği (İngilizce) bölümü okuyan ya da tanıdığı olanlar var mı acaba? Bölüm hakkında düşünceleriniz nedir? Ya da İzmir’de oturan birisi için 60-80K aralığında başka üniversite öneriniz var mı? Şimdiden teşekkürler herkese bol şans :)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.