S

Çavuş
20 Kasım 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
10 ay
Sony 55xh9096 8244 tl
S
2 yıl
World Mobil 300/30 E-Ticaret
World mobilden baktığımda görünüyor biraz altta
Resmini ekledim ayrıca üye iş yerleri listesi var
300e 30 çok iyi
< Resime gitmek için tıklayın >
S
2 yıl
Parafa özel ütü+yorgan+tost makinesi 99 tl/Best4pocket
Edit: mertmete isimli arkadaş telefon sipariş vermiş fakat stokta yok diyerek iptal edilmiş. ''Iphone 8 plus ve xr almıştım. Ellerinde yokmuş,iptal.''

Edit2: Satıcı firma Eskişehir'de Sakarya Mağazaları. Bilen arkadaş varsa yardımcı olabilir güvenilirlik ya da mağaza teslimi ürün aldıysa bize de durumu anlatabilir.

Edit3: Ps4 Pro siparişi verdim 2200 küsürden. Best4'ü aradım stok kontrolü yaptı ve elimizde var gönderilir dedi. Halkbank'ı aradım kadının bilgisi yokmuş bu kampanyadan ama sitemizde var güvenlik konusunda şüpheniz olmasın yanlış yönlendirmeyiz müşterilerimizi dedi. Artık gerisi şans. Bekliyorum onaylanmasını.

Paraf ile Best4pocket.com’da %60’a Varan İndirim Fırsatı! Üstelik Ücretsiz Kargo!
02-30 Eylül 2019 tarihleri arasında Best4pocket.com’da Paraf POS’tan seçili ürünlerde yapılacak işlemlerde %60’a varan indirimler verilecektir.
İndirimli fiyatlandırmak yararlanılabilmesi için indirim kodunun, best4pocket.com sitesinde ödeme aşamasında belirtilen İndirim Kodu alanına girilmesi veya ödeme yapılacak mağazada satış temsilcisine belirtilmesi gerekmektedir.
Müşteri kampanya kapsamında belirtilen ürünlerde işlem yapar ve indirim kazanır.
Tefal FV1545 Access Buharlı Ütü ve Kristal Çift Kişilik Yorgan sadece Paraf’a özel 99 TL. Ayrıca Awox Rapid tost makinesi hediye edilecektir.
Kampanya Paraf POS’undan yapılacak işlemlerde geçerlidir. Tercih edilen ödeme yapılacak mağazada Paraf POS’unun olmaması sebebi ile indirimden faydalanamayan müşteriler şikâyetlerini Best4pocket’a 0850 888 23 78 numarasından iletebilirler. Mağazada ödeme yapma seçeneği Eskişehir ve Mersin şehirleri için geçerlidir.
İndirim kodu, tamamlanmış geçmiş siparişlerde geriye dönük kullanılamaz ve en son 30/09/2019 tarihine kadar kullanılabilecektir.İndirim kodu: IFZ67320230 Çağrı Merkezi : 0850 888 23 78
Kampanya kapsamında firma tarafından indirimli tutar üzerinden satış gerçekleştirilmektedir. İşlem sonrası kredi kartına ya da ekstreye indirim yansıtılmayacaktır.
Kampanyadan yararlanmak için Best4pocket.com kampanyalar sayfasına tıklayınız.
Paraf, Parafly, Parafree, sanal kartlar, ek kartlar, Paraf Business,Paraf Esnaf ve Paraf Kobi kartlar kampanyaya dahil olup HalkCard, ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında yapılan işlemlerde kazanacağınız ParafPara’lar ile ödeme yapılmamaktadır. Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
Kampanya kontenjanlar ile sınırlı olup, TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. ve Best4pocket.com kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkına haizdir.
< Resime gitmek için tıklayın >
S
3 yıl
Hasbro Tabu XL hepsiburada 98 tl
Uzun zamandır bu fiyatlara düşmüyordu bence sıcak ayrıca mağazanın diğer kutu oyunları da indirimde
https://www.hepsiburada.com/hasbro-tabu-xl-04199-p-OYUNATKN4199?magaza=ARMA%c4%9eAN+OYUNCAK
S
3 yıl
Pegasus 1 Alana 1 Bedava
1 Alana 1 Bedava
Bu bayramda yaz dönemine bir bilet alana, kış bileti bedava! Sen de biletini Pegasus Mobil uygulaması ve flypgs.com üzerinden al, 1 Temmuz - 28 Ekim 2018 tarihleri arasında yaz tatilini, 1 Kasım 2018 - 30 Mart 2019 arasında kış tatilini yap!

Kampanya Özellikleri
SATIŞ TARİHİ
14 Haziran / 17 Haziran 2018
UÇUŞ TARİHİ
01 Temmuz / 28 Ekim 2018

< Resime gitmek için tıklayın >
1 Alana 1 Bedava
Kampanya Kuralları:

14-17 Haziran tarihleri arasında flypgs.com veya Pegasus mobil uygulamasından 1 Temmuz 2018 - 28 Ekim 2018 seyahat tarih aralığına satın alınan tüm biletlerden bedava bilet şifresi kazanılmaktadır. 9-13 Temmuz 2018 tarihleri arasında bilet şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir. Bedava bilet şifrenizi 1 Kasım 2018 - 30 Mart 2019 tarihleri arasındaki uçuşlar için aşağıdaki kurallara uygun olarak kullanabilirsiniz.

Bedava Bileti Kazanmak İçin Kampanya Katılım Tarihi: 14 Haziran 2018- 17 Haziran 2018
Bedava Bilet Kazanmak İçin Ücretli Uçuş Tarihi: 1 Temmuz 2018 - 28 Ekim 2018
Bedava Bilet Şifrelerinin Hak Edilen E-posta Adresine Gönderim Tarihi: 9 Temmuz – 13 Temmuz 2018
Bedava Biletin Kullanılabileceği Uçuş Aralığı: 1 Kasım 2018 - 30 Mart 2019
Bedava bilet aşağıdaki tarihlerde kullanılamaz;
28 Aralık 2018 - 2 Ocak 2019
18 Ocak 2019 - 22 Ocak 2019
25 Ocak 2019 - 27 Ocak 2019
31 Ocak 2019 - 4 Şubat 2019

Bedava Bilet Kazanımı:

Yurt içi veya Kıbrıs’a satın alınan biletlerden – Yurt içi uçuşlarda geçerli olacak şifre kazanılır.
Yurt dışına satın alınan biletlerden – Yurt içi, Kıbrıs veya yurt dışında geçerli olacak şifre kazanılır.
Tek yön veya gidiş dönüş uçuşlarda PNR’da yer alan her bir kişi birer adet şifre hak edecektir.
Bağlantılı uçuşlarda yapılan iki uçuşun sadece bir uçuş parkurundan bedava bilet şifresi kazanılır. Örneğin Adana- İstanbul- Paris uçak bileti satın alımından bir adet Yurt Dışı Uçuştan hak edilen şifre kazanılacaktır.
9-13 Temmuz tarihleri arasında şifreler bilet satın alınırken belirtilen iletişim bilgilerinde yer alan e-posta adresine toplu olarak gönderilecektir.
E-posta adresi yanlış yazıldığı için şifre alamayan misafirlerimize tekrar şifre gönderimi yapılmayacaktır.
2 yaş üzeri tüm misafirlerimiz bedava bilet şifresi kazanabilir.
Ücretsiz hediye bilet hakkı, hak kazanımını sağlayan ana biletin iptal edilmesi durumunda kaybedilir.
Bedava biletlere ilişkin şifreler münferit kullanım amaçlıdır, kar amacı güdülerek topluca ya da tek tek devredilmesi, kullanılması, satılması, paylaşılması durumunda şifreler iptal edilerek ilgililer hakkında yasal işlem başlatılacaktır.
İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
Bilet fiyatlarına check-in bedeli dahildir.


Bedava bileti düzenlemek için;

Bedava bilet şifresiwww.flypgs.com ve mobil uygulama üzerinden yapılacak biletlemelerde kullanılabilir.
Bedava bilet şifresi 1 Kasım 2018 - 30 Mart 2019 tarihleri arasında yapılacak tek yön, direkt uçuşlar için kullanılabilir.
Bedava biletinizi uçuş yapmak istediğiniz tarihten en geç 14 gün öncesine kadar almanız / biletlemenizi yapmanız gerekmektedir. Bedava biletin şifresi ile biletme yapılabilecek son gün 15 Mart 2019’dir.
Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlenirken PNR’da birden fazla kişi bulunması durumunda indirim tek kişiye uygulanacaktır.
Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlemek için PNR’da tek yön uçuş bulunmalıdır. Gidiş-dönüş veya bağlantılı uçuş seçilerek ödeme aşamasına gelindiğinde şifre giriş kutusu görünmez.
Bedava bilet şifresi Eko bilet satın alımında kullanılabilir. Bunun dışına eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
Şifreler iletildiği gün itibariyle kullanılabilir. Her şifre tek kullanımlıktır.
Bedava bilette iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
Bedava bilet şifreleri sadece 12 yaş üzeri misafirler içinwww.flypgs.com veya Pegasus mobil uygulaması üzerinden yapılacak biletlemelerde kullanılabilir. 2-12 yaş arası misafirlerin biletlemelerinin şifre kullanılarak yapılması için Çağrı Merkezimize 0888 228 12 12 numarasından ulaşılması gerekmektedir.


Biletleme işlemi bu kurallara uygun şekilde oluşturulup ödeme sayfasına gelindiğinde;

Kampanyalar altında yer alan aşağıdaki metin kutularından size uygun olanı seçin,

Bedava biletinizi kazanmanızı sağlayan uçuş bir dış hat uçuşuysa;
" 1+1 Kampanyası Yurt Dışı Biletinden Kazanılan Kodu Gir" yazan seçeneği işaretleyin ve size gönderilen şifreyi açılan alana girin.
Bedava biletinizi kazanmanızı sağlayan uçuş bir iç hat veya Kıbrıs uçuşuysa;
" 1+1 Kampanyası Yurt İçi veya Kıbrıs Biletinden Kazanılan Kodu Gir" yazan seçeneği işaretleyin ve size gönderilen şifreyi açılan alana girin.
Açılan alana şifrenizi girdikten sonra "Uygula” butonuna bastığınızda toplam tutar "0 TRY” olarak güncellenecektir.
"Ücretsiz Satış” kutusunu işaretledikten sonra "Şimdi Satın Al” butonunu tıklayıp işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Kampanya farklı satış ve puan kampanyaları ile birleştirilemez.
Pegasus kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
S
3 yıl
Boyner Çözümsüzlüğü
16 Nisan 2018 tarihinde Loft marka pantolon aldım. Ürünü giydiğimde ise fermuar kısmında yırtık olduğunu gördüm ve ilk fırsatta (26 Nisan) aldığım mağazaya gidip değişim talep ettim. Görevli kişi değişim olmadığını merkeze göndereceklerini belirtti neyse gönderin deyip çıktım. Haftada bir müşteri hizmetlerini arayıp durumu sordum ve her defasında 21 iş günü yasal sürecin olduğunu, ürünün uzman ekip tarafından incelendiğini, aciliyetimi bildirdiklerini en kısa sürede tarafıma dönüş yapılacağı gibi türlü türlü otomatik cevaplar yalanlar falan. Neyse en son yasal süre doldu 25 Mayıs 2018 tarihinde ve sürenin dolduğunu hala cevap beklediğimi bildirdim ve Loft'tan bir cevap gelmediğini inceleme sonucunu beklediklerini söylediler. Bu defa Loft'a yazdım yasal süre doldu niye inceleme sonucu hala yok diye. Loft hemen aradı ve 3 Mayıs 2018 tarihinde biz değişim kararı vermişiz bizlik bir şey yok ortada dedi. Sonra defalarca yaptığım boyner görüşmelerimden bir sonuç çıkmadı ve en son yasal süre doldu gelin değiştirin diye aradılar 28 mayısta. Tamamen rezil bir firma artık bırak alışverişi bulunduğu avmye bile gitmem. Sizde duyun ve ders alın sonra pişman olmayın.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.