H

Yüzbaşı
03 Kasım 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
131 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
3 yıl
Facebook Sayfa Gönderisine Beğeni Atabilicek Varmı?
Facebook'ta alakalı olduğum bir yönettiğim sayfam var attığım bir yaklasik 500-600'ye yakın bir şekilde beğeni atabilecek canı gönlünü yediğim bir dostum varmıdır?
H
4 yıl
Facebook Bütçeli Gönderi Öne Çıkarma Sorunum!
Merhabalar, yönettiğim bir firma için fotoğraflı gönderiyi öne çıkarmak için 500TL'lik bütçe ödemiş bulunmaktayım. İlk günün sonunda 10TL'lik bir harcama yapıldı bütçemden ve daha sonra galiba manuel olarak benim el ile yapmam gerekiyor. Şimdi ise aklımda kalan soru ben tekrardan boost again dediğim zaman bana tekrardan bir bütçe sunuyor? Bende zaten bütçe yokmuydu bütçe seçmeden devam edersem ise kartımdan bir ödeme alınırmı? Lütfen yardımcı olun.
H
4 yıl
Yamaha - NMAX | 125
Bu motor hakkında düşüncelerinizi alabilirmiyim? Artı yönlerini ve eksi yönleri olucak şekilde.
H
4 yıl
Instagram üzerinden '50-100' takipçi atıcak gönlü bol bir arkadaş arıyorum.
Merhaba arkadaslar, instagram üzerinden 50 veya 100 takipçi gönlü bol bir arkadaş arıyorum böyle fazla olmasınıda istemiyorum istediğim rakamlarda atabilicek olan varsa benim iletişime geçerse çok sevinirim, kaç gündür arıyorum fakat bulamıyorum en son buraya yazmak istedim.
H
5 yıl
YouTube Channel
Merhaba arkadaşlar yakında güzel bir plan ile YouTube'da olacağım şimdiden abone olursanız teşekkürlerimi sunarım size.

https://www.youtube.com/channel/UC8fEKbZiJzUssmHoCCbErWw
H
6 yıl
Cevap: CS-GO İçin Mikrofonlu Oyun Kulaklığı
G230
H
6 yıl
Intel HD Graphics 4600 "Ölçeklendirme Sorunu"
Merhaba arkadaşlar, başlıktata gördüğünüz gibi Windows 10 olan bilgisayarımda 1024x768 çözünürlük yapıp tam ekran ölçeklendir yapıyorum fakat oyuna girince bu tam ekran ölçeklendirme seçeneği ekranı ortalaya dönüyor kısacası ayarında kalmıyor bunun çözümünü bilenler varsa bekliyorum buraya teşekkürler. :)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.