B

Yüzbaşı
12 Ekim 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
50 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
2 yıl
Robot süpürge pil
Abir X6 süpürge min pili 1 sene içerisinde performansı düştü.orjinal pil çok pahalı geldi
Muadil pil nereden temin edebilirim?
B
2 yıl
göztembelliği için özel gözlük yapımı
İleri yaşlarda göz temeblliği tedavisi için aktif 3d gözlükleri modifiye ederek bir çalışama yapılabiliyor.
Bu noktada aşağıda linkte bulunan malzemeler ile gözlüğü yaptırabileceğim bir yere ihtiyacım yardım olabilecek biri var mı?

https://www.instructables.com/Liquid-Crystal-Glasses-for-Amblyopia-Alternating-O//
B
3 yıl
Android box sigorta
Android box yanlışlıkla 5v yerine 12v adaptör bağladım.box şuanda çalışmıyor.arastirdigimda cihazda ki sigorta veya tvs direnci yanmış olabilir bu değişirse sorun düzelir dediler?ekli resimdeki kartta tel ile bağlı parça sigorta mi?eğer o değilse tvs direnci nerede olabilir?
< Resime gitmek için tıklayın >
B
3 yıl
Android box çalışmıyor
Elimde tanix tx3 mini cihaz var. Geçen gün yanlışlıkla uydu nun adaptörunu taktım ve artik açılmıyor. Bunun tamiri mümkün mü?
B
3 yıl
LG tv aplikasyonu
2013 model webos olmayan smart tv im. LG aplikasyonu ile telefondan kontrol edebiliyorum. Dahili uydu kullandığım için uygulama ilk açıldığında tv deki görüntü ve ses telefondaki uygulama da çıkıyor. Bunu nasıl kapatabilirim.
B
5 yıl
Android box turkcelltv bağlantı problemi
Android box ta turkcell tv Kurulu ve ethernet ile internete bağlanıyorum.tv izlemek istediğimde mobil paket üzerinden bağlılığını paket bu içeriği desteklemiyor diyor.kabloyu çekip wifi den bağlandığı da ise bir Problem yok.bu sorunu nasıl çözebilirim?
B
6 yıl
Cam filmi ceza
Bugün kız kardeşim benim arabamla trafikte polis çevirmesi sonrasında camfilmi nedeniyle ceza yemiş. polis iki numara film takılı olmasına rağmen aracın fotoğraflarını çekip arabada çocuk olmasına rağmen ceza yazmış .1 hafta içinde sökülmesi trafikten ben edileceğini belirtmiş yeni Yeni serbest bırakan yönetmeliği söylediğinde buna dair sulh mahkemesine başvuru yapın demiş yönetmeliği inceledim ve cam filmi serbest fakat belirli esaslara bağlanmış ancak bu kurallara uygun internette yaptığım araştırmada cam filmi takan herhangi bir yer göremedim . Yönetmeliğe uygun film takan bir yer var mı ? Bu madde ve diğer emsal kararlar ile çocuğunu güneş alerjisi olduğuna dair olan raporu da sunarak mahkemeye sizce başvuru yapmak mantıklı olur mu ? Bir de bir dava kazanan var mı ?
B
6 yıl
Iphone dtmf tuşlama sorunu
Iphone 7 de herhangi bir çağrı merkezi arayıp menü içerisinde tuşlama yapmam gerektiğinde çağrı merkezi sistemleri tuşlamayı algılamıyor.ekranda tuşa baktıktan sonra numara gözüküyor ama çağrı merkezleri tuşlama yapmadığım diye hata veriyor.banka,apple,sigorta birçok çağrı merkezi nde aynı hatayı alıyorum.telefonu Restore ettim çözüm olmadı.
B
7 yıl
Aeg bulaşık makinesi sorunu
Aeg favorit bulaşık makinemiz var.Bulaşık makinesi kurutma aşamasındayken 3-4 yıkamada bir makine program bitmeden duruyor ve tüm ışıklar yanıyor.Daha önce konu için servis çağırdım makinenin kartı değişti ama çözülmedi.sorun ne olabilir.3- yıkamada bir oluyor.Kurutma aşamasında olduğunu yeni tespit ettim.
B
7 yıl
İki model arasında kaldım
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.