H

Yüzbaşı
04 Ağustos 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
13 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
5 ay
monster bataryasız fps ve sıcaklık sorunu
Arkadaşlar merhaba 2 gün önce tulpar t7 19.4 model laptobumun bataryasının şiştiğini fark ettim ve hemen yetkili servisi aradım çıkarma mı ve öyle kullanmamı söylediler 1 ay içinde uygun batarya gelecekmiş.
Sorunum şu batarya takılı iken 120-150 fps arası aldığım oyundan bataryasız 60-70 alıyorum ayrıca tuhaf yanı bataryalı 70derece olan laptop şuan 56dan yukarı çıkmıyor. Nvidia ve güç seçenekleri ayarlarını performans çektim ancak etki etmiyor. Güncellemeler yapılmış durumda l. Bilgili arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
H
6 yıl
Kaan Kural
abi seviyorum bu adamı, adam maç anlatırken kendinden geçiyor beni de heyecanlandırıyor Oyunu sanki kendi yapmış gibi de biliyor
H
6 yıl
DP Bot
gene feedliyorlar hadi hayırlısı tam bir rezillik
H
6 yıl
FNC vs SKT
SKT'yi gerçekten yenebilirler mi ? izliyorum da pek umudum yok
H
6 yıl
europa universalis 4
.
H
6 yıl
Kassadin-Azir-Cassi
bunlara tutuştur almak istemiyorum Işınlan veya Şifa hatta Arındır ile oynasam sıkıntı çeker miyim ? Lanede kesinlikle minionları biraz kendi kuleme yakın tutuyorum çok agrasif oynamıyorum oyun başında. Ama karşıma zed-ekko özellikle talon gelince aşırı zorlanıyorum. Son olarak ap herolara karşı cehennem asası alıyorum ama karşıdaki beni pek takmıyor direk luden rabadon felan bitiriyor. Sanki damage açısından sıkıntı çekiyorum başlarda. Cehennem asası uygun mudur ilk item için.
H
6 yıl
Kyk
uzun zamandır konu açılmamıştı açayım dedim var mi bir gelişme lole girmiyorda
H
6 yıl
Sistem
arkadaşlar oyuna yurtta girmeyi düşünüyorum ancak laptop çok iyi deil özellikleri düşürerek oynayabilir miyim. yoksa çok iyi bir sistem mi gerekiyor?
H
6 yıl
Kalista freelere gelince
H
7 yıl
Irelia
bir heroda her şey olabilir mi ? evet var. Ama neden oynamıyorlar :(
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.