R

Teğmen
30 Temmuz 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
359772 Gün Cezalı
357332 gün 19 s. 58 dk.
Gönderiler Hakkında
R
7 yıl
GTA 5 araçla giderken kasma ve ALT-TAB yapınca kasmalar başlıyor/artıyor !
Arkadaşlar bende oyuna girdikten bir süre sonra araçla hızlı giderken (burası özellikle çok önemli) anlık takılma gibi şeyler oluyor. Ayrıca bir sorun daha keşfettim. Deneyin mutlaka, oyuna girin 1-2 dk sonra ALT-TAB yapın ve tekrar oyuna dönün, oyunda bu kasılmalar artıyor ALT-TAB yaptıktan sonra. Eğer 2-3 kere oyunu kapatmadan alt-tab yaparsanız oyun felaket derece kasılmalar artmaya başlıyor ve özellikle de araç sürerken çok şiddetli olmaya başlıyor. Yani oyundayken ALT-TAB yapmak bu kasmayı çok fazla tetikliyor. Oyunu kapatana kadar da -ne yaptıysam- düzelmiyor. Sebebi ne bilmem aylarca korsan oynadım dün oyunu orjinal aldım ve orjinal/korsan durum aynı !!! (dosyalar temiz sıfırdan kuruldu)

Ve gerçekten gına geldi artık, denemediğim şey kalmadı yeter yahu.

ALT-TAB yapmasanız bile yine de çok az da olsa bu oyunda araç sürerken (özellikle de hızla) stuttering oluyor, oyun donmuyor ama takılıyormuş gibi 0.01 saniye gibi anlık bir süreyle hissettiriyor size.

Sistemimi yazmıyorum gerek yok Nisan ayından beri aynı muhabbetler sistemim oldukça yeterli, sistem/donanım sorunu diyecekler hiç gelmesin.


EDIT: Alın mesela 2 örnek, birinci resim ile ikinci resimdeki RAM yazan değere bakın, bu değerler sadece ve sadece 2 dakikada oldu, oyuna girdim görev için arabayla görev yerine gittim o yani. Bir tane yarış arabasıyla hızlıca görev yerine gittim ve 2 dakikada ram kullanımı 7 GB'ı aştı, işte SS'ler burada;

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
R
7 yıl
Ekran kartına paket lastiği nasıl geçirilir? (Ses için)
Ekran kartımın fanlarının normale göre daha fazla, rahatsız edici düzeyde ses yaptığını düşünüyorum; sanki yalpalıyormuş gibi ama vibrasyon da olabilir, çoğu kişi don lastiği veya paket lastiği geçir gibi bir şey söyledi tam olarak bunu deneyen varsa nasıl yapılacağını gösterebilir mi neresine ve nasıl bir şekilde geçirmem gerek elimde paket lastiği mevcut.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.