B

Yüzbaşı
20 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
362952 Gün Cezalı
357374 gün 21 s. 56 dk.
Gönderiler Hakkında
B
15 yıl
Oyunda Centilmenlik nedir unutanlara ve hatırlamak isteyenlere...
http://img84.imageshack.us/img84/6568/silkroadpg9.jpg

< Resime gitmek için tıklayın >


İbretlik bir resim;

Untouchable IS THE BEST FRIEND EVER. i was murder dropped my Shoulders FULL BLUE and she gave me back.
<>
Untouchable şu ana kadar ki en iyi arkadaşımdır. Murder olup üstümdeki 73+3 Full Blue omuzluğu düşürdüm ve geri verdi.

-

İşte unuttuğumuz oyun etiği budur. Kaybettiğimiz oyun etiği budur. Burada önemli olan item değil aslında. Bu itemi maymuncuk yakaladı. Milyonlarca para koparılabilirdi sahibinden, ama bunu yapmadık. Her şey para değil. Etik diye bir değer de söz konusu.

İşte kaybettiğimiz lekelediğimiz o Türk İmajını kazanmanın yollarından biri, tabi yine değerlere sahip çıkılmazsa yabancılar globalden küfür de eder Türklere, boykot da uygular.

* Resmi daha iyi görmek için en üstteki linke tıklayın.
** Resim kalitesi düşük falan değil, sadece biraz makyaj yapıldı.
B
15 yıl
Atamıza yapılan saygısızlığa bize yakışır biçimde "dur"

Küfür etmeyelim arkadaşlar, lütfen ! Küfür etmek acizliğimizi gösterir, aklımızı kullanıp şu yazıyı gönderelim youtube.com/contact adresine !


Aşağıdaki İngilizce metni YouTube göndererek tepkinizi dile getirebilirsiniz. Metni bu linke tıklayarak iletebilirsiniz;http://www.youtube.com/contact

YouTube administrators,
The videos you have been still broadcasting contain contemptuous and insulting claims about Mustafa Kemal Ataturk the founder of the Turkish Republic. Also, Turkish nation has been seriously insulted in this still broadcasting video. Because of these reasons, We do condemn you and ask you to stop broadcasting these videos as soon as possible.
(ViDEO: You are broadcasting a video with the title kemal gay turk in your web site.)
B
15 yıl
Skill Gecikme süreleri !! (Delay)
Şu an skill gecikmesi var sanırım, Cave'deyim ondan kaynaklanıyor olabilir mi acaba?

Fakat başka kişilerde de var şu an !?
B
15 yıl
| 2 tane İlginç resim ^_^ DH'a B7B'den |
Birden Fazla Silkroad:< Resime gitmek için tıklayın >

İsmi lâzım değil, manzara Süper : ) GM falan yapmadı.< Resime gitmek için tıklayın >B
15 yıl
Athens | IowU'ya ne oldu?
Arkadaşlar Athens'in "elit" charlarından IowU'ya ne olduğunu bilen var mı acaba?
B
15 yıl
> International SRO ve Kore SRO Bağıntısı <
Biz şimdi bu noktadayız .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Kore SRO burada

Bizim(international) versiyon. 1.091
Kore SRO 1400lerde...

Yani bizim serverın katetmesi gereken daha çok yol var.

Sanırım Kore serverında Avrupa haritası var şu an... Doğru değil mi?

Bizim SRO nun geleceğini tartışalım bu topic'te. Tabi ki "sallama" olarak değil, Kore Serverı'nda oynamış üstadlardan yararlanarak.
B
15 yıl
Lord Yarkan Jangan'da
B
15 yıl
MP3 Player, tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar...
Selamun aleyküm arkadaşlar,

MP3 Player alacağım, fiyatı 100~~200 YTL arası, kaliteli bir marka ve iyi bir model önerirseniz sevinirim.

Teşekkkürler.
B
15 yıl
Greece Serverı ve diğer tüm SRO oyuncularına | Çeviri: Beni7Bitirdi
Şimdi olayı ben size SROForums sitesinden çevireceğim ingilizceden Türkçeye !!! Arkadaşlar bunu çevirmemdeki amaç kendim içim değil sizin içindir ! Sadece biraz daha gözlerimizi açalım diye. Lütfen ben 1 saatten fazla uğraştım bu yazı için. Siz de aynı hassasiyetle okuyun lütfen ! Tek dileğim bu sizden. Lütfen bu konuyla ilgili yorumlar yazın teşekkür ederim.

http://www.silk-road-forums-.com/viewtopic.php?p=247088 (Tireler kalkacak)

Greece Serverında EliteDiebe Guildi ile ilgili yazılmış ve onların hacker olduğunu ispatlayan bir yazıdır. Yine Greece Serverı'nda EliteDiebe nin zararına maruz kalan bir kişi yazmıştır bu yazıyı. Bu hackerların en ünlüsü Poseldon ve yine EliteDiebe guildinden.


Normal renkteki yazılar -> SolReaper'ın.
Turuncular -> Editörün Notu (Beni7Bitirdi)

Olay Şöyle

SolReaper der ki:

quote:


SRO forumlarında yine hack ile ilgili bir konu açıyorum. Admin silerse kaale bile almam artık. Benim 1 tane yine hacklenme olayıyla ilgili konum vardı.
Fakat lütfen bu konuyu silmeyin, umarım silmezsiniz. Tüm Forum üyelerinin bunu okumasını istiyorum. Biz şimdi asıl konumuza dönelim.

Bugün yine hacklendim. Poseldon bu kez bruteforce yöntemiyle değil de(şifreyi 100lerce kez deneyen bir yöntem) şifremi direk değiştirerek hackledi. 1 Hesap değil 2 hesap değil tam tamına 3 hesabımı hackledi. Siz şimdi bu hackerın Poseldon olup olmadığı konusunda tereddüt ediyorsunuz, neden onu söylediğim hakkında tereddüt ediyorsunuz. Şimdi nedenlerini okudukça anlayacaksınız.


İlk hacklenmemden önce Cave'de dolaşıyordum. D34tH ve Cronus adındaki 2 arkadaş yanıma geldi ve bana saldırdı, ben de bu sırada autopot u kapattım böylece D34tH murder oldu(pk oldu). Sonra ben öldükten sonra bana PM çekti ve GM Cave'de dolaşıyor ve botları öldürüyor dedi. Ben de düşündüm benim açımda hiç bir zararı yok çünkü ben botter değildim ve bot kullanmıyordum. Fakat ben cave de kasarken yanımda bir botter vardı. Peki D34tH ve Cronus neden o botterı değil de beni öldürmüşlerdi? Görünüşe göre beni öldüreceklerdi ve ben oyundan log out yapacaktım böylece Poseldon hesabıma girebilecekti !! (B7B: Bilindiği gibi 1 hesap oyundayken başka bilgisayardan o hesap açılamaz, oyundan çıkması gerekir.)

Hemen silkroadın sitesine girip şifremi değiştirdim, sonra hemen tüm itemlerimi ve eşyalarımı paralarımı diğer ID'ye attım, guildimdeki masterlığımı diğer ID deki karakterime (aynı guild) verdim ve logout oldum. Böylece girmeye çalışılan hesabımı başka ID den izleyebilecektim (levelini online olmasını vs.) Evet en son olarakta hacklenmeye çalışan hesabımın SRO web sitesine giderek tekrar eski şifreyi verdim, yani hacker olan arkadaşın bildiği eski şifreyi verdim. (Burada neden böyle enayilik yaptı demeyin arkadaşlar biraz düşünün. Arkadaş izlemek istiyordu bunları ne yapacaklarını) Haklıydım... Bir süre sonra karakterim oyuna girdi, hesabımdaki herşeyi başka ID ye aktardığım için çalacak hiçbirşeyi yoktu tabi ki. İddiasına girerim ki birşey çalamayacağı için çok üzüldü ve karakterimi level 15 muder (sanırım çok yüksek bir murder seviyesi) 80 k Murder Points yaptı.

Ben de yine eski karakterime geçtim, bir RES'ci sayesinde karakterimi Murderlıktan temizledim. deleveled to lvl 68 ( Bunun anlamını bilmiyorum ) Ve oyuna devam ettim. Tüm paramı harcadım, 8.seviye sos itemler aldım, evet tüm üstümü SoS yaptım....

2 sos swords +5 and +7, full sos armor, full sos prot, 5 sos garments, 1 sos ring, 1 sos glavie. Bunların hepsi 8.degree idi. Hepsini stone satma işinden ve diğer satış işlemlerinden kazandım. Gerçek para verip altın satın almadım. Poseldon(hacker)'a anlatmak istediğim ben kimseyi hacklemem, dolandırmam.


Benim şifrem poseldon kırmadan önce z1x2c3v4b5n6 idi.
Bruteforce yöntemiyle bu şifreyi kırmak aylar alırdı !!

İşte hacklenen kişiler ve itemleri !!

masterpit - 64+7 sos spear hacked
likexuan - 64+7 sos spear hacked
germanleader - 64+9 sos glavie hacked
pegasus - 64+5 sos spear scammed
xmat - 64+5 sos sword & shield hacked
stormrider - 64+7 sos blade hacked
mrrain - 64+8 sos sword hacked
gc_zhangfei - 64+5 sos blade & shield hackedŞimdi şu ekran görüntülerine bakın, Zombie_Girl ile oyuna girdim, Poseldon la konuşuyorum.
< Resime gitmek için tıklayın >
Resimde eğer Poseldon gerçek bir hacker olmasaydı, hacklemeyeceğim demezdi. Yani o gerçek bir hacker.< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
(Resimlerde Poseldon hacklenmiş charı geri alabileceğini söylüyor.)

Normal bir SRO oyuncusu, hacklenmiş hesabı, mail adresi değiştirilmesine rağmen nasıl geri alabilir ???

Şifre değiştirmek için email adresine ve gizli cevaba ihtiyaç vardır. Eğer hesabınızı satarsanız bu bilgileri müşteriye söylersiniz. Belli ki Poseldon'un bir şekilde email adres ve gizli cevaplara ulaşma yetkisi var !! Sadece benim stallımda söylemedi bunu. Global attı ve; "Bana para verirseniz, hesabınızı geri alabilirim" dedi !!
İşte hacker guilde savaş açan Guild !!
< Resime gitmek için tıklayın >

Savaşı kaybettik fakat hacker bir guilde karşı savaşmak çok güzel bir şeydi !!Yazıyı okuyanlara son notum, bu oyunu bırakın. Oyun karıştı. Herşey karıştı. Botterlara karşı hiç birşey yapamıyorlar.


GodSlayerS'lara (EliteDiebe guildinden büyük ihtimal bunlar) bir çift sözüm var: Beni asla 1'e 1 de yenemediniz. Siz sadece Poseldon'un "köpek"lerisiniz. Siz hacklenmekten korkuyorsunuz. Bu yüzden ona yağ çekiyorsunuz.


Söyleyeceklerim bu kadar. Okuduğunuz için teşekkürler. Umarım bu yazıdan birşeyler kazanırsınız.


-SolReaper(hacked), master - Catastrophe, Genocide Union'unun şerefli üyesi
-Zombie_Girl(hacked), yan master - CatastropheAynı hassasiyeti göstermeniz dileğiyle, teşekkürler.
B
15 yıl
MOVED: [GREECE_Sosunlular] Hacker mı yoksa GM'nin Arkadaşı mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.