P

Yüzbaşı
17 Haziran 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
480 (Bu ay: 8)
Gönderiler Hakkında
P
geçen hafta
Rx580 sürekli %76 da çalışıyor -Çözüldü-
Driver güncel işletim sistemi W10, bunu nasıl düzeltirim?

< Resime gitmek için tıklayın >
P
9 ay
Ahşap masif panel masa yapmak
160x75 kayın ahşap masif panel kestirdim gerekli ahşap yağını aldım boyadım, buna masa iskeleti ve ayağı monte etmek kaldı birtek. Ikea dan alınma eski 120x60 masamın metal iskeleti ve ayaklarını monte etmeyi düşünüyorum masraf yapmamak adına.
Sormak istediğim şey ahşap masa için vida yuvalarına dübel somun tarzı bir ürün çakmalımıyım yoksa direk masa iskeletini vidalasam olurmu ahşap panele?
P
9 ay
UĞUR MUMCU
24 Ocak 1993 gününde Türk tarihinin en namuslu gazetecisi en keskin kalemi terör saldırısına kurban gitti, katledildi. Ruhu şad olsun kalbimizde beynimizde ki yeri büyüktür.
Vatansever olmak zordur.

"Ben Atatürkçüyüm, ben, Cumhuriyetçiyim, ben lâikim, ben antiemperyalistim, ben tam bağımsız Türkiye'den yanayım, ben insan hakları savunucuyum, ben terörün karşısındayım; ben yobazların, hırsızların, vurguncuların, çıkarcıların düşmanıyım. Dün sabaha değin araştırararak yazdığım hiçbir konuyu yalanlayamadınız. Öyleyse vurun, parçalayın. her parçamdan benim gibiler beni aşacaklar doğacaktır.”

Videoyu izlemek için tıklayınız
P
10 ay
Ekran kartı tavsiyesi
Arkadaşıma 2500₺ ya kadar belki biraz daha üzerine çıkılabilir ama bu seviyelerde ekran kartı tavsiyesi istiyoruz.
1080p 144hz monitörü var arkadaşın.
P
10 ay
Yorumsuz
P
geçen yıl
26 Ekim, Dolar ve Bilgisayar
P
geçen yıl
Bu Cat6 kablonun ucuna rj11 jak çakılabilir mi?
https://www.amazon.com.tr/Umbrella-Network-Gigabit-Ethernet-Kablosu/dp/B08FDN2PJC/ref=sr_1_16?dchild=1&qid=1603376133&refinements=p_4%3AUmbrellaNetwork&s=electronics&sr=1-16

Bu Cat6 kablo fazla kalın gelirmi, bir ucunu binadaki telefon kutusundaki reglete çakacağım ve öbür ucunada rj11 çaktırıp modeme bağlayacağım, boşuna almayalım bilgisi olan?

Yoksa bunu mu alayım? Biri 0,57mm diğeri 0,55mm
https://www.amazon.com.tr/UmbrellaNetwork-UB603K-Ethernet-Kablosu-8Metre/dp/B088656D67/ref=sr_1_13?dchild=1&qid=1603382137&refinements=p_4%3AUmbrellaNetwork&s=computers&sr=1-13
P
geçen yıl
İstanbulda Deprem 24.09.2020
Deprem oldu konum Üsküdar hafif sallandıkGeçen sene bu zaman da 26/09/2019 da 5.8 lik deprem olmuştu aynı konumda bunlar büyük İstanbul depreminin habercileri mi yoksa?Devlet olarak İstanbulda milletin sağlını hayatını düşünerek depreme dayanıklı sağlam konutlar yapılarak millete yardım edilmeli, paralar boş yerlere yada rant projelerine harcanmamalıdır.

https://twitter.com/Kandilli_info/status/1309126978826625038


< Resime gitmek için tıklayın >
P
geçen yıl
Taahhüt süresini aşarsak ne olur?
Farklı bir iss başvurusunda bulundum ancak uzun sürüyor malum müşteri hizmeti düzgün olmayan firma yüzünden çok büyük ihtimal ttnet teki taahhüt süremizi aşacağız 1 gün veya 1 hafta bilemiyorum, ne olacak çok fazla para mı yazacak bize?
P
geçen yıl
AOC 24G2U IPS Monitörümde sorunlu 3 piksel farkettim, Ne yapmalıyım?
Monitörü aldıktan 7 ay sonra iki adet çok küçük siyah nokta farkettim ölü pikseller sanırım. Monitörü itopya dan almıştım ne yapmam gerek?
Monitör genel olarak güzel memnunum ancak bu küçük iki siyah nokta moral bozucu, uzaktan bakınca anlaşılmıyorlar ama.

Edit: Bir adette renkli ekranlarda beyaz piksel var yani 3 sorunlu nokta var.

< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >

18 Ağustos Editi: 21 Temmuz da İtopya mağazasına elden müşteri hizmetlerine teslim ettim 15-25 gün içerisinde sizi ararız dediler bugün yani 18 Ağustosta kendim aradım monitörümün değişim yapılmamıştır denilerek mağazaya gönderildiğini öğrendim. Forumdan İtopya yetkilisine ulaştım sağolsun yardımcı oldu, firmaya ulaştı "ürün uygun paketleme olmadığı için reddettiğini belirtti" dedi.
Paketlemeyi ilk günkü gibi nasılsa öyle yapmıştım farklı olan tek şey display port kablosunun poşeti kesikti, kablo olmadan nasıl bağlayıp kullanacaktım? Sebebi bu olamaz herhalde
Bilgilendirici bir mail attım bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.