N

Çavuş
14 Haziran 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
106 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
4 ay
Atatürk üni bilgisayar
175k sayısal yaptım geçen sene 168k kapmış gelme ihtimali var mıdır ?
N
4 ay
170k ile bölüm tavsiyesi
sayısaldan 175k girdim. Bilgisayar mühendisliği istiyorum aslında ama çevremden inşaat da oku tepkileri aldım. Bu sıralamada hangisi daha mantıklı olur acaba ? Birde herkes 2019 sıralamasına göre bakın diyor ne kadar doğru ?
N
11 ay
tyt sosyal Sayısal için
ne zaman deneme çözsem sosyalden doğrumdan çok yanlışım çıkar, ne harita bilirim ne toprak türleri vs. din zaten farklı bir boyuta gelmiş eskiden üste yazı olurdu okur geçerdin şimdi anlamını bilmediğim onca kelime var, neyse demek istediğim sosyale nasıl çalışılır ve ne zaman çalışmaya başlanır ?
N
11 ay
edit
edit
N
12 ay
100k ya girmek
geçen sene mf de 400k ya girdim şuan evde çalışıyorım dershaneler kapatılmadan hafta içi dershanedeydim her pazartesi tyt denemesi oluyordu ortalama tyt 55 net yapıyorum. Bu netleri nasıl arttırabilirim tyt tüm konularını halen bitirmedim ayt başlamadık bile adam akıllı
N
geçen yıl
saç uzatmak
saçlarımı hep uzatmak istemiştim anlık gaz ile karar verdim arkadan topuz yapacak kadar uzatmak istiyorum. Şimdi öndeki saçlarım gözlerimin üstüne geliyor tahmini kaç ay geçmesi gerekir arkadan bağlamak için. ve saçlarım yağlı, hacimsiz duruyor tavsiye ettiğiniz bir ürün var mı ?
N
geçen yıl
yeni ehliyet aldım
tavsiyeleriniz nelerdir 2-3 yıldır araba tecrübem var trafik tecrübem fazla yok ve babamdan ne bahane ile araba alabilirim arabamız kangoo 2004
N
geçen yıl
ehliyet sınavı
haftaya salı yazılı sınavım var şans dileyin bikaç tane çıkmış sorular çözdüm yeter mi bunlar genelde 42 doğru üstünü yapıyorum.
N
geçen yıl
L300 nasıl bilirsiniz
Yakın zamanda 2000 model veya üstü L300 almayı düşünüyoruz yük taşıma için filan. l300 nasıl bir araba yakıtı, çekişi, hızı, tabikide bunların yanında apaçiliği de var ses sistemi filan nasıl gider :D daha önce kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.
N
geçen yıl
dolar ve euro 10 olsun
evet böyle süpriz artışlara gerek yok direk 10 a sabitlesinler kurları bitsin olay. Ben mesela vatandaş olarak aklım kesmiyor 4 işlem yapamıyorum direk sonunda 0 eklemek daha kolay olur.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.