2009ların başında yazmaya başladığım blog sitem ne yazık ki bir kaç sene önce kapandı ve bende tekrardan 2 sene önce eski verilerim ile blogumu oluşturarak yazmaya devam ediyorum. Gündemi yazıyorum, SEO için yazıyorum, sağlık için yazıyorum, kısacası duyduğum, gördüğüm, tecrübe ettiğim her şeyi yazıyorum. Uğur `un kişisel blogu. iletişim için sayfamı ziyaret edebilirsiniz. |
UluTR Kültür & Sanat Önemi Kültür ve Sanat, insanların duyularına, görmelerine, işitmelerine, dokunmalarına, tatmalarına ve koklamalarına uygun olarak yapmakta oldukları her şeyin toplamıdır. Kültür elçiliği görevini üstlenmiş olduklarından platformlarında bolca kültür ve sanatla ilgili içeriğe yer vermektedir. Sitenin öne çıkan kategorileri; Kültür Sanat, Sağlık, Genel, Nasıl Yapılır kategorileridir. Sizde güncel bilgiden mahrum kalmamak için web sitesini ziyaret edin. Güncel içerikler, yeni içerik anlayışı ve doğru bilgiyi pay etme vizyonunu sürdüren sitenin, okuyucusu olun. https://www.ulutr.com/ |
Forumun ve forumculuğun geçmişten bu güne gelen anlayışı ile sizlerle bir aradayız. Site adı : www.Harbimekan.Com |
Merhaba arkadaşlar, Öncelikle "Baba omzu diye bir yer var. İliklerine kadar huzuru hissettiğin…" diyerek konumu açmak istiyorum. Babamın yıllarca biriktirmiş olduğu tüm dünya ülekelerinin pul koleksiyonu ve kağıt para koleksiyonu hakkında sizlerden bilgi almak istiyorum. Bir yerden duymuş koleksiyoncular diye, bunlar da belki para eder diye geldi yanıma. "Allahım ne tatlı bir insansın sen, ne mübarek bir varlıksın." CAN BABA Normal şartlarda ben kabul etmedim ama satmazsan bunların hepsini yırtıp atacağım dedi ve yapabilecek birşey bırakmadı bana. Merak ettiğim şey bu koleksiyonlar ile ne yapılabilir, bunların alıcısı var mıdır ? Bir çok yere baktım ama kafam karıştı. Bir paraya 1,000 Euro diyen de var, bir paraya 10 TL diyen de. Bende işin bilenleri varsa diye forumumuzda sormak istedim. < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > |
Türkiye'nin en iyi sohbet odalarında sizde akıllı telefonlarınız ile yerinizi almayı unutmayın! Mobil cihazlardan sohbete bağlanmak için uygulamamızı rahatlıkla indirebilirsiniz. Mobil Sohbet Odalarımıza Bağlanabilirsiniz. Site : sitemizin forumu kapanmış olup, aşağıda ki link üzerinden ulaşabilirsiniz. Forum Forum üyelerimizi çok özel sürprizler bekliyor.
Yakında. |
Gaffur için Özel Bir bölüm Oluşturduk Sizlerde Yorumlarinizi Eksik Etmezseniz Sevinirim. http://gaffur.guzelmekan.com |
Dikkat Bu Site Tüm Dikkatleri Üzerine Çekiyor ve Hızla Büyüyor www.GuzeLmekan.Com Sen Hala Girmedinizmi :) |
Evvet Arkadaşlar Dünyanın En Kalabalık Forumlarına buradan Bakabilirsiniz http://www.big-boards.com/ ![]() |
Bu sebeple de Ayakkabılarımız da kokular oluyor. Acaba bu ayakkabı kokusunu nasıl yok edebiliriz ?
Eve geldiğimde dışarı koyuyorum ama yetersiz kalıyor. Sizin bildiğiniz, Ayakkabı kokusu giderme ile ilgili doğal yöntemler var mı ?