F

Teğmen
23 Mayıs 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
530 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
F
geçen yıl
Returnal Türkçe Yama Çevirisi
< Resime gitmek için tıklayın >


BU OYUN HAKKINDA
PC’ye mermi cehennemi aksiyonunu taşıyan bu ödüllü üçüncü şahıs nişancı oyunu ile döngüyü kırın. Selene’in roguelike macerası, unutulmaz bir yolculuk yaşatmak için bir dizi çarpıcı grafik ve performans tabanlı geliştirmeyle birlikte geliyor. Bu macera, oyuna ilk günden itibaren dâhil olacak Tower of Sisyphus’ın yanı sıra Suspend Cycle, Photo ve Co-op Modları ile tamamlanan tam Returnal™ deneyimini içerir.

ARKA PLAN:

Bu şekil değiştiren dünyaya zorunlu iniş yapan Selene, kaçışı için antik bir medeniyetin çorak topraklarını aramak zorundadır. Bir başına kalan Selene, kendini canını dişine takarak hayatta kalmak için mücadele ederken bulur. Tekrar tekrar yenilir, öldüğü her sefer yolculuğuna yeniden başlamak zorunda kalır. Hızlı ve acımasız oyun boyunca gezegen her döngüde değişirken, kullandığınız eşyaların da değiştiğini göreceksiniz. Her döngü, sizi sınırlarınızı zorlamaya ve dövüşe her seferinde farklı bir stratejiyle yaklaşmaya iten yeni kombinasyonlar sunar.

Göz alıcı görsel efektlerle hayat bulmuş, çürümekte olan dünyanın karanlık güzelliği, tehlikeli sürprizlerle dolu. Çetin ve birbirinden oldukça farklı ortamlarda geçen, mermi cehenneminden gücünü almış yüksek riskli çatışmalardan, dudak uçuklatan sürprizler ve değişimlere kadar uzanan birçok şey sizi bekliyor. Gizemin her an peşinizde olduğu, merhamet bilmez bir yolculukla kendi yolunuzu keşfedecek ve o yolda mücadele edeceksiniz. Returnal’ın aşırı derecede yeniden oynanabilirlik için tasarlanmış yöntemsel dünyası, sizi mağlubiyet karşısında yaralarınızı sarmaya ve her yeniden doğuşla birlikte yeni ve gelişen zorlukların üstesinden gelmeye davet ediyor.
Proje Yöneticisi


@atessivas
@fayzdak1ngÇevirmen Kadrosu
@cidqu
@EzioF
@Zaleyata
TEST
@fayzdak1ng

Teknik Destek ve Paketleme


F
geçen yıl
Tdpa: The Devil In Me Çevirisi Yayımlandı!
< Resime gitmek için tıklayın >


Evet herkese tekrar merhaba;

Bugün sizlere yeni ve bizler için serinin son yaması diyebileceğimiz bir projenin başladığını duyurmak istiyoruz. Bugünden itibaren The Devil in Me Türkçe Yaması başlamış bulunmaktadır. Bundan önceki yamaların kalitesi ile aynı eş değere sahip olacak bu yamayı, bu yama ile zirvede noktalama kararı aldık. Bundan sonraki çıkartacak firmanın oyunlarını çevirebilir miyiz? Şuan için bunun cevabı maalesef "Hayır" sizlere bunun şerefine harika bir 3'leme yaparak bu seriye noktayı koyuyoruz. Bizleri bu zamana kadar destekleyen iyi kötü yorumları ile bizlere kattıkları her şey için teşekkür ediyoruz.

Proje Yöneticisi
Çevirmen Kadrosu


@EzioF
TEST
@CidQu
@fayzdak1ng

Teknik Destek ve Paketleme< Resime gitmek için tıklayın >


F
2 yıl
TDPA: House of Ashes Yayımlandı!
< Resime gitmek için tıklayın >

Evet herkese tekrar merhaba;

Biliyoruz daha kısa zaman önce The Dark Pictures Little Hope projesini bitirip yayınlamıştık. Gördüğümüz gelen tepkiler karşısında çok fazla mutlu olduk. Yorumların altında bir çok kişinin "Ashes çevirin..... Ashes de harika bir oyundur lütfen..... Ashesin üstesinden de gelirsiniz...." gibi yorumlar mesajlar aldık. Bu sevgi ve güvenin karşısında elbette bizlerin bunun karşılığını vermemizin gerektiğiniz düşündük ve projeye başlama kararı kaldık. Umarım yine sorunsuz, kaliteli ve sizlerin desteğiniz sayesinde bu işin içinde de çıkacağızdır...... Saygılarımla....


Proje Yöneticisi


atessivas
fayzdak1ng


Çevirmen Kadrosu


atessivas
TranslatorParox
serkanalic
jamser
LoneRanger
Gözlemci
fayzdak1ng


Test
amyfm


Teknik Destek ve Paketleme


atessivas
CidQu< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >ÖNEMLİ:

Elamigos güncellemelerini kurmaları gerekmektedir. Bizim verdiğimiz güncelleme dosyalarını indirmenize gerek yok. Türkçe yamayı program üzerinden oyunun exe sini seçip kurabilirsiniz.https://www.youtube.com/watch?v=qvQzPMhafIA&feature=youtu.beÇevirmen alımlarımız mevcuttur TIKLAYINIZ

F
2 yıl
Little Hope Türkçe Yama Yayımlandı!
Önceki konumuzun konu sahibi bir süreliğine bizden uzaklarda olduğu için ekstradan bir konu açma gereği duyduk. The Dark Pictures Anthology: Little Hope Türkçe Yama Projesi Başladı | DonanımHaber Forum (donanimhaber.com)


Gerekli bilgileri diğer önceki konumuz da belirttik anlattık o yüzden bu açtığımız konuda bunların dışında oyun içi görseller ve videolar eklemek adına açılan bir konudur. Oyun bahsettiğimiz gibi "Test" aşamasına girmiş bulunmakta ve sizlere 20 dakikalık bir video yayınlamaya karar verdik.

Yama hangi düzeyde? hangi kalitede? nasıl olmuş? gibi sorularınızın biraz da olsa yanıtlarını vermiş olacağımızı düşündük.

Buyurun;


https://www.youtube.com/watch?v=mAZaOaEXpN4&feature=youtu.be

Elimizden geldiğince sorunsuz ve hatasız şekilde çevirmeye özen gösterdik. Küçük,atlanmış veya görülmemiş hatalarımız elbette olmuştur. Eğer ki bu gibi durumlarla karşılaşırsanız lütfen yorum yazmayı veya bize iletmenizi mutlaka istiyoruz. İyi Oyunlar


https://www.virustotal.com/gui/file/1027ba10e20c45bd3f23e22cb542191d7a7515908f583e66b5861469f9f18f5c?nocache=1
ÖNEMLİ Not: Yama oyunun steam 01.03.2021 tarihli güncel sürümüne göre yapılmıştır. CODEX veya Repack sürüm kullanan arkadaşların bu linkteki güncellemeleri sırasıyla yüklemesi gerekmektedir.

Güncelleme Dosyaları için Tıklayınız
F
2 yıl
Marvel\u0027s Spider man pc ye gelir mi ?
Bununla ilgili bir çalışma söylenti falan var mı bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.
F
2 yıl
SoloqYama Türkçe Yama Sitesi
Sitemizde kendi başlattığımız türkçe yama projelerini bulabilirsiniz.

www.soloqyama.site
F
2 yıl
Çevirmen Aranıyor ? [soloqyama]
Başlıktada belirtmiş olduğum üzere çevirmen arkadaşlarımızı arıyoruz. Kendine güvenen , gruba ayak uydurabilen, grup çalmasına hakim olabilen, +18 yaşından büyük olup, ingilizce seviyesi iyi olan adaylarımıza duyuruyoruz.

Katılım sağlandıktan sonra neler olacak?
  • Sizlere ayrı olarak görevleriniz söylenecek.
  • Proje yöneticisinin verdiği çeviri dosyaları sizlere sunulacak.(Nereye çevireceğinize dair)
Para alabilecek miyiz?

Bu aşama da henüz bu konu hakkında bir ilerleme kaydetmedik ama bir kaç düşüncemiz var. İlerleyen zamanlarda bu konu konuşulur ancak henüz böyle bir şey yakın zamanda mümkün değil...

Çalışma saati nasıl olacak?

En basit şekilde anlatmak istersem. Planlama ve saati size bırakıyoruz. Ne zaman müsait olursanız yamayla ilgilene bilirsiniz. Elbette bunun dozunu da aşmamak gerekiyor. Haftada sadece 50 satır çevirip yatmak olmaz. Diğer arkadaşlarınıza saygısızlık olur. Bu yüzden verilen text'ler de sizlere bir süre biçilecektir acil durumlar haricinde ertelenmeyecektir (Okul,iş,hastalık bunlar hariç).

Örnek Metinler;
  • Angela panics and begins to scramble up the bank, she can't get purchase. She screams out to Andrew.
  • The demon's lips meet Angela's in a grosteque kiss. Angela's eyes widen as the life drains out of them.
  • John and Angela are now separated by the debris
  • The demon can be heard behind, it vomits another mouth full of thick black liquid
  • We see hints of the demon as it begins to crawl up the shore toward the survivors.
  • The body of the demon is bound in rusty chains, with only one arm free. The demon uses this limb to claw the ground and pull itself along.

Yukarıdaki ingilizce cümleleri çevirip bana DM'den atmanızı rica ediyorum. İyi günler

SoloqYama şuan hangi projeler ile uğraşmaktadır ?

The Dark Pictures Little Hope Türkçe Yama YAYIMLANDI
Batman Arkham City Goty Türkçe Yama YAYIMLANDI
My Child Lebensbron Türkçe Yama​​​
F
2 yıl
Batman Arkham City GOTY Türkçe Yama YAYIMLANDI!
< Resime gitmek için tıklayın >
Oyunu bilmeyen yoktur. Son dönemde bu oyunun yamalarında eksiklikler gördük ve tekrardan yeni grup , yeni nefes olarak bizler SoloqYama olarak tamir etmeye karar verdik umarım bu yolda başarılı şekilde ilerleriz...
Proje Yöneticisi


fayzdak1ngÇevirmenler


fayzdak1ng
@Lone RangerYazılım
@CidQuTest
faydak1ngİndirilen dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atmanız ve başlatmanız yeterli olacaktır.


bizi: www.soloqyama.com adresinden takip edebilirsiniz


< Resime gitmek için tıklayın >Not: Çevirmen ve Testçi alımları açıktır. Bu yolda eşlik etmek isteyen arkadaşlarımızı bekleriz....
F
2 yıl
My Child Lebensbron Türkçe Yama (İptal)< Resime gitmek için tıklayın >


PROJE SORUMLUSU


fayzdak1ng


ÇEVİRMEN
fayzdak1ng


TEST VE TÜRKÇE YAZI TİPİ
fayzdak1ng
GENEL YÜZDE : %5 (SoloqYama)
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


BU OYUN HAKKINDA

《My Child: Lebensborn》 gerçek olaylara dayanan hikaye odaklı bir yetiştirme oyunudur. Karin veya Klaus’u evlat edinen ebeveyn olarak oynayın ve birlikte yaşadıkları mücadeleleri deneyimleyin.
Oyuncunun kararı sadece çocuğun nasıl hissedeceğini etkilemekle kalmaz, aynı zamanda seçimler yoluyla bir kişilik ve dünya görüşü geliştirir. Oyuncu olarak, onları yetiştirme sürecinde para kazanmak, yemek pişirmek, zanaat yapmak ve çocuklarla oynamak için çalışmanız gerekecek.
Oyun karakteri tanıtımı
Bir erkek, Klaus veya bir kız, Karin’i evlat edinebilir ve çocukluklarının en zor zamanlarında onlara yardım edebilirsiniz. Ebeveynleri olarak onlara doğru rehberlik ve özeni gösterin.
Günlük yaşam etkileşimi
Oyun, simüle edilmiş beslenmenin gerçekçi unsurlarıyla doludur. Çocuğunuza sağlamak için zamanınızı ve kaynaklarınızı dengelemelisiniz – daha iyi yemek alabilmek için çocuğunuzla daha fazla mı oynamalısınız yoksa fazla mesai mi yapmalısınız?
Çocuklarınıza bakmak da onların koruyucusu olmanın en önemli görevlerinden biridir, onların beslenmesi, yıkanması, okulu ve alışverişi ile ilgilenmenin yanı sıra çalışmak, onlara masal anlatmak, kıyafetlerini dikmek ve hepsinden önemlisi, gerçeği ve akrabalarını bulmalarına yardımcı olacak mektuplar yazın. Zor soruların cevaplarını bulacaksınız; tarihleri, nefretleri,
Eğlence aktiviteleri
Çocuğunuz zorbalığa uğradığında ve morali bozuk olduğunda onunla oyun oynayarak vakit geçirmeyi unutmayın, onu tekrar neşelendirecek ve başkalarıyla etkileşime geçme cesareti verecek birçok eğlence etkinliği vardır.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.