S

Onbaşı
13 Mayıs 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
6 yıl
Kulak tıkacı kullanan varmı ? Valla çok sinirlendim.
Odam var diyorum ama ne oda. Bütün ortak kullanilan şeyler benim odada. Odaya giren çıkan belli değil. Misafir geldiğinde benim odada kalıyor ve kadın oluyorsa bende odadan çıkıyorum. Yakında terk etcem bu evi ama şuan babaannem benim odada kalıyor ve hayvan gibi horluyor. Uyuyamaktan ziyade başımda ağrıdı.
Kulak tıkacı ne kadar sesi engeller yani pamukdan çok daha fazla engeller sanırım.
Ve bununla ders çalışır mı yani deyen varmı ? Sonuç ne?
S
6 yıl
En yakın arkadaşlarını nasıl kırmadan silinir?
Az önce 2 arkadaşla buluşup bir cafeye gittik.
Sonra bana daha yakın olan 2 arkadaşta oradaymış. 5 kişi olduk ve hepimizde 8-9 senelik arkadaşız. Ben espriler filan yaptım baya güldük. Neyse sonra ayrıldık ve ilk bulustugum arkadaşlarla netten mesajlastik.
Ben baya sinir kaptım ama çocuk kendisi haklıymış gibi gösterdi. Neyse ben konuyu kapatttim. Son 2 yildir bu 2 arkadaşla nerdeyse hergun buluşup birşeyler yapıyoruz. Onlar çağırıyor %99'la. Neyse ben bu 2 çocuğu kirmadan arkadaşlığımizi nasıl uzaklastiriyim ?
S
6 yıl
Müthiş aşk hikayesi adlı konuyu kaldırmışlar. Yarıda kalan varsa atabilirim.
Bende html dosyası var o sayfanın. Yarıda kaldım ve iyiki en başta o sitenin html dosyasını indirmişim. İsteyen varsa atabilirim.
S
6 yıl
Ergenliginizde Yaptığınız En Tuhaf Şey Nedir?
Olay basit bu tuhaf donemin en tuhaf anılarını paylaşalım.
S
6 yıl
Birisi Size İyilik Yapmaya Çalışırken Kötülük Yaparsa Tepkiniz Ne Olur?
Herhangi Birisi Size İyilik Yapım Derken Yanlışlıkla Pahalı Birșeyinizi Kullanılmaz Hale Getirdi. Buna Tepkiniz Ne Olurdu ?
S
6 yıl
Ders çalışmak için odanın ortamı nasıl olmalı?
Şuan ki odamın penceresinin karşı tamamen binayla kaplı ce dolayısıyla fazla güneş almıyor. Ama bunu halledebilirim. Yakında yapılacak kentsel dönüşüm binasına taşınacağız.
Orda tabiki bina yuksek olduğu için etrafından güneş gelecek. Odanın içi nasıl olmalı sizce yani kıtaplik filan olmalı mı ders çalışma masası olmalı mi?
S
6 yıl
Size de herşey sıkıcı gelmiyor mu ? Hayattan zevk almak için ne yapıyorsunuz?
İstanbulda oturuyorum ve nerdeyse hergun arkadaşlarla birşeyler yapıyoruz ve çok az ders çalışıyorum. Ama nedendir bilmiyorum hayat çok sıkıcı geliyor. Arkadaşlarla gezmeye gitsek te sıkılıyorum. Ama aklımda şöyle birşey var ;
Sürekli adrenalin salgılayacak işler yapmak(bumbe jumping,eğlence makinaları).
Sadece bu şekilde mutlu olacağımı düşünüyorum ama bunu sürekli yapamam ya.
Siz hayattan zevk almak için ne yapıyorsunuz?
S
6 yıl
Dh'ye Her Girdiğinde Korkan Bir Benmiyim ?
Giriş yaptıktan son "başarılı olarak giridiniz" yazısını hep şifre yanlış anlayıp korkuyorum ilk 1 saniyeliğine.
S
6 yıl
Neyim var benim. Hiç görüldüğü gibi biri değilim.
Normalde böyle ders notları iyi ve iyi bir insan gibi görünüyorum.
Sıgara içtiğimde ilk defa görenler şaşırıyor.
İddaa oynuyorum ve ondada şaşırıyorlar.

La yeter da derslerim iyi diye böyle şeyler yapamayacak mıyım!
Sıkıntılarım vardı ve ilaçlardan uyuşturucu yapıp kullanıyordum. Ve derd notlarım iyi olsada (sınıfta en yüksek benim fazla çok fazla değil yine de) böyle şeyler yapmadan sıkıcı bir hayat sürdüremem.
S
6 yıl
Durumumuz biranda kötü oldu(Dizin durumuz nasıl?)
Turkiye'deki sorunlardan mıdır bilmem ama tuhafiye dükkânmızda hiç iş olmuyor. 6 kişi yaşıyoruz evde ve toplam 3 bin tl kredi borcu veriyoruz. Bir de 850 tl dükkan kirası ve 300 tl diş teli parası birde 250 tl klima taksidi veriyoruz.yaklaşık 4200 etti.
2500 tl yarım plakadan kira alıyoruz, 1.000 tl ise kentsel dönüşümdeki evlerden para alıyoruz.
Birde babamın emekli maaşı var oda 1300 tl.
Sadece borçlar toplam 4.400 tl borç veriyoruz.
Dükkanı saymadan eve giren para 4.800 tl.
Karımız 400 tl oluyor. Ama 6 kişinin ihtiyaç masrafından tut, faturalara kadar para ödeniyor. Dükkandan aylık 3.000 tl(en fazla ve hatta bazı günler hiç iş olmuyor) satış yapsak ve bunun bize kalan kısmı en fazla 1.000 tl.
400+1000=1400 tl ve 6 kisi olduğu için aylık kişiye düşen para 233 tl ve Bu para kimseye yetmiyor. Şuan okuyorum ve gerçekten aylık 5.000 bin tl maaş alabilirim(dediklerine göre) belki ama ben bu parayı istemiyorum.
Aklımdan bir 3 katkı ev olusturdum ve onu inşaa ettirmek istiyorum ama baya masraflı. Üstüne birde boy uzatma ameliyatı olmayı düşünüyorum(boyum 173 ve bana kısa geliyor, 180+ olmak istiyorum). Yani gerçekten kötü durum ve bu hayallerimi gerçekleştirmek için herşeyi deneyecegim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.