K

Binbaşı
19 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
4 yıl
Eğer Beşiktaş şampiyon olamazsa...
Hesabımı sınırsız çizdiriyorum, varsa bahsi arttıran buyursun. Başakşehir asla olamaz herkes başak şampiyon olacak diyor ama zerre ihtimal vermiyorum. Biz 20 kere son 10 haftaya lider girip kadro ve hoca tecrübesizliğinden şampiyonluğu verdik, aynısı bunlarada olacak.

Galatasaray sezona yanlış hocayla başladı ve o hocaya güvenerek transferler yaptı. Fatih terimin açıklamalarına bakarsanız kadro grubundan memnun değil hatta geçen kayseri maçından sonra keşke umut bulut şuan bizde olsa demişti. Ndiaye nin satışıyla büyük güç kaybettiler, sezona Ft ile başlamış olsalardı bu kadar emin konuşamazdım.

Fenerbahçeli arkadaşlar kusura bakmasın ama aykut kocaman ile size hiç ihtimal dahi vermiyorum. Artı olarak kadro Fenerbahçeye yakışmayacak kadar kalitesiz ve vasat oyuncularla dolu.

Bizim ise tek ihtiyacımız olan şey galibiyet serisi ve ekstra bi galibiyet. Bahsettiğim ekstra galibiyet ise Galatasarayı deplasmanda yenmek eğer bunu yaparsak değil %99 %100 şampiyonuz. Dediğim gibi eğer Beşiktaş şampiyon olamazsa hesabımı sınırsız çizdiriyorum.
K
5 yıl
Halk özel harekat denen saçmalık?
Kaç gündür tartışılıyor gerçek olabileceğine ihtimal dahi vermiyordum ama galiba gerçek oluyor. Bunlar bu halkın başına bela olurlar, Allah sonumuzu hayır etsin.
< Resime gitmek için tıklayın >
K
5 yıl
Ah o son bakış...
25 yaşındayım çok ayrılık gördüm ama bu canımı ayrı bi yaktı. En son ilhan ve sergende böyle hissetmiştim şimdi de tosun paşa üzdü. Şenol hocamın o bakışıda çok manidar.
< Resime gitmek için tıklayın >
K
5 yıl
Futbola yollanan son ELÇİ.
Bildiğiniz bütün zaman kavramlarını unutun, daha iyisi gelmedi ve asla gelmeyecek.
< Resime gitmek için tıklayın >
K
5 yıl
Vay be nereden nereye...
İlk golden 100 küsür gole 🚬🚬🚬
< Resime gitmek için tıklayın >
K
5 yıl
Şunu 15.haftada fark etmem, ya da fark etmemiz çok acı.
15 haftadır futbolcular maç seçiyor zannediyordum, meğerse maç seçen şenol hocaymış. Şenol hocayı çok seviyorum ama eski heyecanını kaybettiyse veya artık istemiyorsa yollar ayrılmalı. Şu takımı yılmaz vurala versen bu kadar kötü yönetemez.
K
5 yıl
Şu skora sevinememek
Yemin ediyorum 10 tane falan temizinden atardık, 3-0 a sevinemiyorum.
K
5 yıl
Suarez gelmiş geçmiş en büyük balonlardan biridir, belkide en büyüğü.
Ben hayatımda bu kadar israf, zarar ziyan olan bir futbolcu daha görmedim. Livrerpoolda insan üstü bir performans sergilemiş olabilir ama çoğu yıldız adayı gibi çabuk söndü, aday diyorum çünkü asla bi lewa, cavani, zlatan falan olamadı olamaz. Barcelonada da bi dönem iyi top oynadı fakat messi neymar ile kör babaannem dahi olsa gol atar, abartılacak bir şey değil.
K
5 yıl
Yavaş yavaş derbi kavramını bile yitiriyoruz
Son 4-5 seneye bakıyorum da 1 tane bile sahadaki futbolun konuşulduğu maç yok. Hep skandal, hep olaylar, sürekli hakem eyyamı derbilerin bile tadı tuzu kalmadı artık. Son 5 senede sadece geçen sezon oynanan ve 2-2 biten Beşiktaş Galatasaray maçından keyif almıştım, diğer maçlar resmen kedi köpek kavgası gibi geçti. Dün oynanan maçı tüm Türkiye bekliyor ama karşılaştığımız şey bilinçsiz taraftar topluluğu ve eyyamcı bir hakem. İngilterede ispanyada almanyada oynananlar derbiyse bizdekiler ne?

Dün sahada adam gibi bi hakem olsa son yılların en güzel maçlarından birini izleyebilirdik ama adam yönetmek için değil idare etmek için çıkmış maça. Çooook daha acı olanı bu adam avrupada çok önemli maçlar yönetip Türkiyeyi temsil eden bi adam.

Önümüzdeki Beşiktaş Galatasaray maçından çok umutluyum ama maalesef bu federasyon ve bu hakemler ile pekte mümkün görünmüyor.
K
5 yıl
Bugün yaşananların dünyada başka bir örneği yok.
En basitinden örnek vericem, Mourinho başarıdan başarıya koşmuş bi hoca gittiği her yerde kendini ispatlayan gerçekten taraflı tarafsız herkesin takdir ettiği bi adam. 1 kere bile Portekiz devletinin gel şu milli takımı çalıştır dediği yönünde bi haber okumadım. Ya da ne bileyim Guardiola zamanında Barcelona ile bütün dünyaya diz çöktürdü resmen, 1 kere ya 1 kere İspanya Milli takımı çalıştırması için baskı kuruldu mu? Gördünüz mü böyle bişey? Ben görmedim. Bu ülkede neden her zaman başarılı olanın önünü kesiyorlar? Şunun zamanında Galatasaraya yapılandan ne farkı var? Yemin ediyorum siyasetinden tut sporuna kadar mafya sistemi ile yönetiliyoruz, yazıklar olsun denecek başka bir şey yok.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.