N

Teğmen
16 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3842 (Bu ay: 37)
Gönderiler Hakkında
N
geçen hafta
ludovicoxeinaudi üyeye dikkat..
Benden karın doyurma sitesinde geçerli hesap istedi vermedim.
Hesap satmıyorum, sipariş geçiyorum sadece dedim ilanimda da bu şekilde yazıyor zaten.
Sonrası ekran görüntülerinde mevcut.
Çek satışa beni dolandırıcı diye yazmış, komik insan.. askeri personelmis de tehdit ediyormuş. Ben buradayım hadi ne yapıyorsun görelim dedimz engelledi, telefonlarımı açmadı. Klavyeden artistlik yapmak kolay tabi, cesaret ister diğer işler.. çamur atmakta kolay:) dikkat edin böyle neyi idugu belli olmayan şahıslara hesaplarınızı kaptırmayın..
@DENIZCISERKAN @ludovicoxeinaudi

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
N
4 ay
@CrossDangeR266 üye hk. (Hesap çalışmıyor, eksik iade yapıyor.)
@CrossDangeR266 Bu arkadaştan 29.05.2022 tarihinde, pazar günü 10 adet hesap satın aldım (60/40)
Hesapları kullan yarın başka birşey çıkabilir dedi eyvallah.
İlk 2 hesap attı, hazır olunca atacağım kalanları dedi.
İlk iki hesaptan dediği şekilde sipariş verdim, siparişler iptal oluyordu ve anında arkadaşa bildirdim iptal oluyor yemek sepeti ise numaranız doğru değil/aktif değil tarzında şeyler söylüyor dedim. Bana cevap olarak "kendi numaranı yaz" hocam tarzında mesaj attı. Ben zaten kendi numaramı yazıyorum adres kısmında istiyor, üstelik sağlam olsun diye bide adres tarifine yazıyorum numaramı. Gir kontrol et, hepsine zaten yazıyorum dedim.
Neyse, bu iki hesapta 4 siparişim iptal oldu ve çocuklar saatlerce aç aç bekledi, zar zor saatlerin sonunda siparişleri aldım.
Kalan 8 hesabı da geç gönderdi, kullanamadım aynı gün. Bugün öglenden beri hesapları kullanmaya çalışıyorum, kullanılmıyor tabikide.
Satıcıya açıklayıcı mesaj gönderiyorum "kimsede iptal olmadı" "bugun ne olacağını bilemeyiz diye söylemiştim" gibi cevaplar aldım.

52 TL iade edecekti, 30 TL iade edip bloklamış, gereken işlemleri satıcı hakkında yapacagım 22 tl eksik kısım iade gelmezse.https://forum.donanimhaber.com/yemek-s-60-40-indirim-9-tl--152897278


Profil: https://forum.donanimhaber.com/profil/2228136


@CrossDangeR266 @DENIZCISERKAN
N
4 ay
"on10on" kullanıcısının hakaret/tehdit ve iftiraları-Alışveriş yaparken dikkat.
"on10on" kullanıcısını tanımam etmem, hiçbir alışverişim de olmadı.

Profili:https://forum.donanimhaber.com/profil/2765758


"mhmmd.dmr20" kullanıcısından getir onayı alıyordum. Problemsiz alışverişimden dolayı konusuna yorum yapmıştım.
"on10on" kullanıcı bu arkadaştan getir onayı almış, onay olmadı diyerek parayı istemiş, tehdit etmiş.

Onay olmamasına da imkan yok bu arada, bende arkadaşın konusuna durumu açıkladım.
İlgili sahış parayı benden istedi :):)
Daha sonra vefat etmiş "annene çok selamını söyle anladın sen" diyerek mesaj attı ve mesajı sildi. Sonra bana da dolandırıcısın ithamında bulundu.

Bu sahışla alışveriş yaparken dikkatli olan, mümkünse yapmayın. Forum yönetimine bildirdim, ekran görüntüleri de elimde. Konu silindiği için buradan uyarı olarak konuyu açıyorum.

Ulu orta tanımadığı bir adama tehdit/hakaret/iftira atmak neymiş göstereceğim zaten. Muhtemelen yaşı çok küçük, kullandığı kelimeler/cümlelerde o belli oluyor.

Bu yapacağım şeyde ona ders olsun klavyeden atıp tutmak, hakaret etmek, anneye selam göndermek neymiş bi öğrenmiş olsun..

Konu yayından kaldırıldığı için ekleyemiyorum. Gerekli şikayetleri önce forum yönetimine bildirdim, bu tür varlıkların burada barınıyor olması çok tuhaf.

Kendisi kurtulduğunu sanacak ettiği hakaretten, küfürden dolayı ama o işler öyle olmuyor:) Klavyeden hakaret edip kurtulayım, iftira atayım, dolandırıcı diye yalan söyleyeyim diyerek bu işlerin dönmediğini gösteriyor olacağım ve tüm detayları buradan da paylaşacağım.

Forum yönetimi de umarım gerekeni yapar üye hakkında.
< Resime gitmek için tıklayın >
@on10on @mhmmd.dmr20 @DENIZCISERKAN
N
5 ay
aliakguun kullanıcısı sorunlu alışveriş
@aliakguun kullanıcısı Hepsiburada hesabı satin almak istedi, hesabı verdim, devirli değildir bilgiler degismemeli diye ilanımda da yazıyor, özel mesajda da belirttim. Buna rağmen hesabın mailini, bilgilerini değiştirmiş ve özel mesaja cevap vermiyor foruma girmesine rağmen.. Hesap satarken bu üyeye dikkat edin. Hepsiburada ya bildirdim. Forum yönetimi de böylelerini forumda barındırmaması gerekiyor..
@DENIZCISERKAN

Forum profili: https://forum.donanimhaber.com/profil/2340140

< Resime gitmek için tıklayın >
N
geçen yıl
Trakya68 -- Para attım deyip para atmaması, hesabı çalması hk.
Trakya68 nickli üye benden indirimli hesap almak istedi. Güvenip önce hesabı verdim, bir saat cevap gelmeyince ben sipariş geçtim hesaptan. Daha sonra lazım olursa başka hesap vereyim diye yazdım, lazım at dedi, ıban attım (ilkinde bir saat boş yere bekledim diye önce para alayım bu sefer dedim.) Parayı attım kontrol et diye mesaj attı. Güvenerek kontrol etmeden hesabı verdim. Aradan 10dk geçti banka hesabına girmem gerekti baktım para yok, sonra baktım indirimli hesap yok, bilgileri değişmiş, e maili değişmiş. Önce insanlık halidir dedim suçlamadım. Daha sonra ilk attığım hesaba baktım onun da bilgileri değişmiş, sipariş iptal etmiş ki kupon geri gelsin kullansın, mağdur etmem paranı göndereyim papara ver dedi akşamüstü,konuştukça konulardan bu adamın nasıl biri olduğunu gördüm. Artık şüphem doğru olmuştu adam 2 hesabı çalıp parasını da ödememişti. Papara numarasını attım 32 TL ve 2 hesap zararım var dedim, haftaiçi göndereceğim falan filan oyalıyor.

Para attı ama ortada PARA YOK..
Hesabı kullanmadı AMA HESABA GİRİLMİYOR, ŞİFRE VE E MAİL DEĞİŞMEMİŞ. (O hesapları başkasına vermedim, takibini yaparım ve şifre değişirim, sağlama alırım her zaman.)
Parayı iade edeyim papara no ver diyor, veriyoruz PARA YOK HAFTAİÇİ HALLEDECEĞİM diyor.


Üstelik beni şikayet edeceğini söylüyor :) Kendisini edeceğimden ve peşini bırakmayacağımdan hiç şüphem yok. Başka konusunu gördüm oraya da yazdım ama adminler hiçbirşey yapmamış adam hala forumda ve insanları kandırmaya devam ediyor.

@trakya68 @DENIZCISERKAN


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
N
2 yıl
(59.90 TL-Trendyol) Copier Bond A4 80gr Fotokopi Kağıdı 5x500=2500 Adet (1 Koli)
Alt limitsiz 25 veya 30 TL'lik kuponla alınırsa neredeyse bedava bu fiyat. (Kupon herkeste elbette yok fakat çek satıştan bulunabiliyor.)

https://www.trendyol.com/copierbond/copier-bond-a4-80gr-fotokopi-kagidi-5x500-2500-adet-1-koli-p-39860559?boutiqueId=535462&merchantId=112277
N
3 yıl
Gittigidiyor 20/10 ile alınabileceklerin Link paylaşımı
N
4 yıl
(BİTTİ) Avansas 1 kg bal küpü küp şeker 1 TL, kargo bedava (ilk siparişe özel)
Avansas 1 kg bal küpü küp şeker 1 TL (ilk siparişe özel)
Sıfır hesapta aynı kod geçiyor, birden fazla siparişleri iptal ediyorlar..
https://www.avansas.com/bal-kupu-gold-kup-seker-360-li-1-kg-p-58623
Sıfır hesap açıp, ürünü ekleyin indirim kodu alanına W48BKS1 yazın ödemeyi yapın.
Kargo bedava

200 kişi ile sınırlandırmışlar..

MOBİLDE GEÇERLİ DEĞİLDİR, UYGUN KAMPANYA YOK UYARISI ALIRSINIZ. BİLGİSAYARDAN YAPMALISINIZ.

Mail linki üzeirnden gidin devam ediyor:https://www.avansas.com/bal-kupu-gold-kup-seker-360-li-1-kg-p-58623?utm_source=email&utm_medium=emarsys&utm_campaign=2018-11-30-Emarsys-Prospect-Kampanya-Bal-Kupu-1tl&sc_src=email_2305378&sc_llid=2869&sc_lid=101251339&sc_uid=8ltVh02YGs&sc_customer=10916009-0000JXLW-C&id=10916009-0000JXLW-C&urlbitis

< Resime gitmek için tıklayın >
N
4 yıl
BİTTİ:Yeniden satışta 14.99 TL'ye ücretsiz kargolu kulaklık (Kuponla 5-7 TL) (gittigidiyor)
https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/konig-kng-5100-rooki-kulaklik-serisi-379014371

Geçenlerde konuyu açmıştım, yeniden 14.99'a satışta.

Çek satışta 11/10 indirimli hesaplar 2 TL'ye satılıyor, onları alırsanız 7 TL'ye mal edersiniz, kuponunuz varsa 5 TL


Açtığım ilk konu:https://mobile.donanimhaber.com/kulak-ustu-kulaklik-ucretsiz-kargo-14-99-gittigidiyor-fiyat-19-99-olmus-konu-silinebilir--134993234#134993234

Alanların yorumları ve resimleri burada mevcut, almak isteyenlere fikir olsun. Ben 15 TL'iken 10 tane almıştım geçen sefer.
N
4 yıl
Hurma kampanyası yok mu?
Malum ramazan geldi, ben normal meyve olarak da çok severim. Bugün marketten aldım güzel değildi. Daha önceden gürbüzler kampanya yapmıştı. Forumda başka arkadaşlarda vardı kampanya yaptıran, tekrar öyle birşey yapsak mı görüşüp? Alan olur mu benim gibi 2-3 kg?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.