G

Onbaşı
14 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
G
5 yıl
Tv için kulaklık önerisi
Merhaba arkadaşlar.Sizden bu konuda öneri isteyeceğim çünkü baya kararsızım.Evde 3dtv ve Jvc ses sistemi var ancak tek başıma olmayınca gürültü sorun çıkarabiliyor.Kısık şekilde de pek hoşuma gitmiyor.Nete baktığımda çeşitli alternatifler gördüm.

Kulaklık uzatma kablosu,6 metrelik kafa bandı tv kulaklığı ve kablosuz kulaklıklar var.Açıkçası şu an uzatma kablosu cazip geliyor.Bende Philips kafa kulaklığı var o yüzden uzatma kablosu alsam mı diye düşündüm.Ses sistemi çalışmasa da problem değil.Fakat emin olamıyorum ses kalitesi konusunda nasıl olacağını yada uyup uymayacağını bilmediğim için.Eğer bir fark yoksa uzatma kablosu alıp fazladan boşa para vermemek en iyisi.Bu konuda bilgili olup önerisi olan var mı ?
G
5 yıl
Telefon kablosu girişi
< Resime gitmek için tıklayın >


Arkadaşlar bu telefon ve internet kablosunu duvara taktığımız girişi biliyorsunuzdur.Yanlışlıkla uygun olmayan biraz büyüğünü takmaya çalıştım dalgınlıkla ve üst kısımdaki demir tel kısımları biraz geriye doğru yamuldu.Hala uygun olan tam olarak oturuyor ama herhangi bir sıkıntı yada sorun olur mu ?
G
5 yıl
Fiber modem tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar.Hattım 24 mbite kadar yeni bir modem alacağım.Çok fazla bütçe ayıramıyorum vatan bilgisayardan alacağım sanırım daha yakın bildiğim yer bulamadım.
http://www.vatanbilgisayar.com/zyxel-vmg1312-300mbps-vdsl2-destekli-kablosuz-n-4-port-adsl2-modem.html

Şu uygun gözüküyor sizce nasıldır varmıdır bir tavsiyeniz ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.