A

Yüzbaşı
12 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
A
2 yıl
iPhone SE(2016) Ön Kamera Sensör
Merhaba arkadaşlar, cihazımın ön kamerasında ya da görüntülü arama esnasında sesim karşıya gitmiyor, aynı zamanda Siri de sesimi algılamıyor. Sorum şu: iPhone SE(2016) cihazımın ön kamera ve sensörünü değiştireceğim ki bunlar birlikte bir parça, iPhone 5S'teki ön kamera ve sensör benim cihazla uyumlu mudur? Yani iPhone 5S'teki bu parçayı iPhone SE için kullanmam mümkün mü?
A
2 yıl
iOS 13'te Kaç Saat Ekran Süresi Aldığımı Nasıl Anlayabilirim?
En son iOS 11 kullanmıştım pil bölümünden kaç saat açık ekran aldığım belliydi fakat 12 kullanmadan direkt 13'lü bir cihaz kullanıyorum pil bölümü çok karışık geliyor şarjım %50 ekran kaç saat açık kalmış göremiyorum cidden uzay mekiği gibi sistem yapmışlar nasıl öğrenebilirim ki?
A
2 yıl
Sorunsuz iPhone SE Anakart Arıyorum
iCloud ve pasaport kaydı sorunu olmayan ikinci el çıkma anakart arıyorum uygun fiyatlı varsa iletişime geçin lütfen.
A
4 yıl
Mesaj Bildirimi
Merhaba, mesaj bildirimleri çok geç geliyor bu konuda bir bilginiz var mı? Düzeltilmesi gerekiyor.


Cihaz: iPhone9,1 (10.3.3)
Sürüm: 2.0 (23701)
A
4 yıl
İş Cep Sms Numarası Ne?
Arkadaşlar bana bahis mesajları, tanıtım, bankacılık Sms'leri vs çok geldiği için sürekli engelliyorum ve haddinden fazla engellediğim için İşCep'ten cep bankacılık sms'inin hangi numaradan geldiğini bulamıyorum. İşCep kullanan varsa giriş Sms'i hangi numaradan geliyor öğrenebilir mi?
A
5 yıl
Max 80 TL'ye Fön Makinesi Önerisi
Dostlar pek anladığım bir konu değil ama başlık belli. Sanırım profesyonel fön makinesi alacam o da 2400W oluyor. Marka/model öneriniz var mı? Hiç bilmediğim bir konu o yüzden nelere dikkat edilmeli bilmiyorum. Erkeğim ve saçım biraz uzun yani ağzıma kadar geliyor ve bakımı cidden zor oluyor elle şekil verilmesi çok zor bu uzunlukta olumca :)
Daha önce kuaförde fön çektiriyordum ama artık almayı düşünüyorum ne öneriyorsunuz?
A
5 yıl
iOS 11 Beta'dan iOS 10'a Dönememe Sorununa Çözüm
Dostlar geçtiğimiz günlerde başıma gelen bir olayın çözümünü sunmak istiyorum. Bunun için bilgisayar ve iTunes yazılımınızın olması şart.
iOS 11 Beta'dan iOS 10'a dönerken(10.3.1 ve 10.3.2 an itibariyle hala imzalar açık) cihaz ilk yüklenme ekranını geçip ardından ikinci çubuğa geçmesini beklerken birden tekrar recovery mod'a atıyordu kendini. Bu durumda da yazılımı çöküyordu.
Bu durumdan kurtulmak için internetten bulduğum ve kendi deneyip başarı sağladığım yöntemi anlatayım. Bunu kısa anlatacam cihazı recovery moda alıp iPhone'a Geri Yükle seçeneğine gelip shift tuşuna basılı tutup dosyaları seçeceksiniz ve yüklenecek. Bunu şu sırayla yapın;

1) Önce tekrar cihazınıza uygun iOS 11 Beta ipsw dosyasını indirin.http://www.ipodhacks142.com/download-ios-11-0-beta-1-for-free-ipsw-direct-download-links-over-the-air-profile/

iOS 11'i başarılı bir şekilde kurduktan sonra cihazın kurulumunu tamamlayın. Daha sonra cihazı tekrar recovery moda alın ve iTunes'i açın. Shift tuşuna basılı tutup iPhone'a Geri Yükle seçeneğine tıklayıp iOS 10.3.3 Beta 4'ü yükleyeceksiniz.

2)Bu noktadan sonra cihazınıza uygun iOS 10.3.3 Beta 4 yazılımını yükleyin.http://www.ipodhacks142.com/download-ios-10-3-3-beta-4-for-free-ipsw-direct-download-links-over-the-air-profile/

Bu yazılı yükleyin. Yükleme bittikten sonra cihazın kurulumunu tamamlayıp tekrar revovery moda alın iPhone'unuzu. Şimdi final sürümlerine geliyoruz. iTunes'i açın. Shift tuşuna basılı tutup iPhone'a Geri Yükle seçeneğine tıklayıp iOS 10.3.2 ya da iOS 10.3.1'i yükleyeceksiniz.


3) Cihazınıza uygun iOS 10.3.2 ya da 10.3.1 dosyalarını ipws olarak indirin.https://ipsw.me/

Özetle. Yaılım çöktüyse.

Önce iOS 11. Beta 1 dosyasını yükle sonra iOS 10.3.3 Beta 4 dosyasını yükle ve en son iOS 10.3.2 ya da iOS 10.3.1 dosyasını yükle.
Diğer türlü iOS 11'den iOS 10.3.2 ya da 10.3.1'e doğrudan düşürmeye çalışıp yazılımı brick ediyoruz malesef. Araya Beta 10.3.3 beta 4'ü sıkıştıracağız :)
A
5 yıl
iPhone 6S Yazılımını iOS 11'den iOS 10'a Düşüremiyorum
iOS 11 Beta 2'den iOS 10.3.2 ya da iOS 10.3.1'e herhangi bir şekilde sürüm düşüremiyorum. Bilgisayarda, telefon kablosunda bir sorun yok. Hayatımda ilk kez shift tuşuna basılı tutup güncelle butonuna bastım (verileri kaybetmemek için) ama ilk çubuk geçiyor ve ikincisi gelmeden tekrar DFU Moduna alıyor cihazı. Restore yapayım dedim sorun yine aynı ikinci yüklemeye geçmeden DFU Moduna alıyor. iPhone'umun yazılımı çöktü. Geri dönemiyorum nasıl yapacağız? Yazılım dosyalarında ve kabloda bir sorun yok hala aklım almıyor niye böyle oldu diye.
https://i.hizliresim.com/nWL2Wl.png
A
5 yıl
Davetiye Gelmedi
Halka açık BETA için henüz davetiye gelmedi mail hesabıma. Sebebi nedir?
A
5 yıl
Salla Kazan için Turkcell'e geçilir mi?
Adana'da yaşıyorum mevcut hattım Türk Telekom. 5GB-1000 SMS-750DK her yöne tarifesine 32 TL ödüyorum aylık. Turkcell'de çok güzel bir tarife gördüm. Ne diyorsunuz? Sadece Salla Kazan'dan bile aylık 2 GB hediye gelse süper olur.
https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/gnc-full-6-gb-kampanyasi-yeni-musteri

Bir de başka bir soru soracağım. Hattımı 8 yıldır kullanıyorum veo zamanlar abimden almıştım numaramı. Hala da onun üzerine kayıtlıdır numaram :)
O da 1981 doğumlu yani bu tarifeden yararlanamam ama Türk Telekom'da numarayı üstüme alsam 35-45 tam hatırlamıyorum ücret istiyorlar. Ben bunu önce hattı Turkcell'e geçirip orda üstüme alsam para isterler mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.