P

Çavuş
09 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
12 ay
TİPİM NASIL SS'Lİ ( FAKESİN DİYORLAR)
Silinebilir
P
2 yıl
Öğrenciyim Yardım...
Selam DH halkı.Önemli olmasa buraya konu açmazdım.Tek kalıyorum öğrenciyim.İşten çıkarıldım eleman fazlalığı bahanesi ile.Bu ay ev değiştirmem lazım fakat son ayı ödemeden de çıkamıyorum(350 TL) ev sahibi ile tartışmaya giriyorum anlayış göstermiyor. Sizden ricam eğer maddi gücünüz yetiyorsa elinizden geliyorsa destek olmanız.Yardım edecek arkadaşlar özelden mesaj atarsa sevinirim.İnanın yapacağınız en ufak yardım bile çok çok mutlu edecektir.Sağolun.
P
4 yıl
Seviyormuş gibi yaptı ( edit geldi )
6 ay bir ilişki için kısa bir süre olabilir dostlar ama ben iyimserim ve kolayca kısa sürede sevdim onu ama 1 hafta önce terk etti.Sevmemiş öyle söyledi yutkunamadım ulan yutkunamadım. ben aptalım.kullanıldım ve atıldım.

EDİT : insanın yeme düzeni bile bozulur mu beyler. bugün onu gördüm sokakta beni fark etmedi kendisi ama yanındaki kişi ile gülümsüyordu.yolumu değiştirdim dar sokakta hafif bi duraksadım o sırada sanki her şey tüm dünya durmuş gibi geldi. bi 2 dk bekledim ve yoluma devam ettim. şu cümleler bile okurken saçma geldi. acıyor be hacı söylemek istediğim milyon tane şey varken susmak...
P
6 yıl
Çekilişle 1 Yıllık Mcafee Lisansı
Beyler basliktada belirttigim gibi elimde fazladan Mcafee lisansi var isteyenler konuya yazabilir.Konu ciddi.

Edit:İmla
P
6 yıl
Okul Değişimi İçin Bir Sorum Var Yardım ?
Beyler ben Samsunda Myo okuyorum 2 yıllık yani ama yine Samsunda başka bir ilçedeki yani kendi şehrimdeki Myo'ya geçiş yapmak istiyorum fakat alttan dersim var ama bunun sorun olmayacağını söylediler.Bir bilgisi olan var mı şu an okulu değiştirebilir miyim ?
Mutlaka değiştirmek zorundayım beyler yardımcı olun.
P
6 yıl
silinsin.
silinsin
P
6 yıl
Joker'i Çizdim (SS'li) -- Dark Knight
Derste can sıkıntısından elimden böyle bir eser çıktı.Sizce nasıl?
< Resime gitmek için tıklayın >
P
6 yıl
Hayatımın Hikayesi (Kendimi Anlatıyorum) Uzun Yazı
Silindi.
P
6 yıl
Elime kuş pisledi (SS'li) Ne yemiş bu böyle!
http://img505.yukle.tc/image.php?id=8766IMG_20150929_222748.jpg

Beyler tam ağacın altından gecerken çaatt diye yapistirdi elime.kusucaktim nerdeyse ne yemis bu kuş böyle.

mobilden resim koyamadim kusura bakmayin.
P
6 yıl
Beyler Ben Anlamıyorum (Bir Neslin Yok Oluşu)
Beyler ben anlamıyorum artık ya.Geçende 18 yaşında kuzenimle sahur vaktine doğru oturuyoz balkonda benim kuzen gitti saçma bir pop şarkısı açtı.Hepimiz biliriz günümüzde alakasız sözleri anlamsız 100 milyon izlenen pop şarkılarından birini açtı.Dedim bu ne oğlum ne dinletiyon dedim aldım laptopdan bulabildiğim kadar "Gerçekten" değerli sanatçılarımız müziklerinden dinlettim baya.Çok azını tanıyabildi.En son Demet Sağıroğluna geldiğimiz de bunu da tanımıyorum dedi aldı laptopu devam etti yoluna.Dedimki kendi kendime ulan bizim neslimiz cidden en son nesil.Bizden sonrakiler nesil değil abi dedim.Ya sorsan aşk acısı çekiyor sanki velet kendini jiletlicek ruh hastası.Bitmişiz abi kısaca.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.