S

Yarbay
29 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
107 üye
Görüntülenme (?)
967 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
4 ay
GTR Revival | ANA KONU (Project Cars Geliştiricisinden)
GTR Revival  | ANA KONU | PS4/PS5
< Resime gitmek için tıklayın >
Geliştirici: Straight4 Studios, Reiza Studios
Yayıncı(lar): Reiza Studios
Oyun motoru: Yeni bir grafik motoru ?
Platform(lar): ?
Tür: Yarış/Simülasyon
Web Sayfası: Straight4 Studios
Çıkış Tarihi: 2024 sonu


Geliştirme cephesinde biraz sessiz bir büyüden sonra, Straight4 Studios şefi Ian Bell, 2024'ün "Tatil dönemi" başlığı için olası bir lansman penceresi de dahil olmak üzere GTR Revival projesi hakkında daha fazla bilgi yayınladı. Bell, hala resmi olarak adlandırılmayan başlığın bazı oyun içi ekran görüntülerini ve yeni bir logosunu göstermek için Twitter'a götürüldü. Gerçekten de oyunun logosunun güncellenmiş versiyonu, başlığı "GTR Revival" dan "GTRevival" e rafine ediyor gibi görünüyor ve Bell "Yasallıklar" ın meraklı notunu yapıyor. :)". Bu muhtemelen daha önce Simbin olan ve Bell'in Blimey'i ile GTR ve GTR3'yi birlikte geliştiren Sector2'ün gerçeğiyle ilgili bir şey! Oyunlar - 3'de GTR2017'ü üretmek için kendi iptal edilen girişimlerinin önerdiği gibi, sim yarış sektöründeki GTR markasını koruyor. Ekran görüntülerinde Interlagos ve Audi R8 GT3 Evo yer alıyor. Bu, birkaç farklı başlıkta yer aldığı için şimdi oyunculara oldukça tanıdık gelen bir araba - ancak bu bazı karşılaştırmalara izin veriyor. Bell, bunun bir GT3 odağı yerine sadece "daha cilalı" bir otomobil olduğunu ve amacın önceki GTR oyunlarından klasik GT yarışçıları da dahil olmak üzere birçok farklı otomobil sınıfını dahil etmek olduğunu söylüyor.


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


Bu, Bell tarafından belirtilen ve "her alanda en iyisi" olma hedefini içeren bazı yüce hedeflerin bir parçasıdır. fizik, giriş, görünüm, ses, ergonomi, modeller vb." Bu amaçla, GTRevival yepyeni bir fizik motoruna sahip olacak ve Bell'in "Seta 2" adını verdiği yeni geliştirilmiş bir lastik modeli; Project CARS'ın hem Madness Engine hem de Seta lastik modelleri artık EA'nın mülkiyetinde. Straight4, Bell'e göre sağlanan milyonlarca koddan sadece "yaklaşık altı" satır kod ile Automobilista 2 için Slightly Mad ekibinin Madness Engine'ini kullanan ve geliştiren Reiza Studios ile birlikte çalışıyor, bu yüzden ekipler birbirlerinin çalışmalarına oldukça aşina olmalılar. Son oyunun adı ne olursa olsun, GTRevival Plaion tarafından yayınlanacak ve hem PC'ye hem de konsollara (yalnızca dokuzuncu nesil olduğunu varsayıyoruz) ulaşacak ve 2024'ün sonlarına doğru hafifçe kaleme alınacak.
S
4 ay
F1 Manager 2023 | ANA KONU | PS4/PS5 | Türkçe Altyazı
F1 Manager 2023 | ANA KONU | PS4/PS5

Videoyu izlemek için tıklayınız

Geliştirici: Frontier Developments
Yayıncı(lar): Frontier Developments
Oyun motoru: Unreal Engine 4
Platform(lar): PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X/S /PC
Tür: Yarış Manager
Web Sayfası:https://www.f1manager.com/
Çıkış Tarihi: 31.07.2023

Formula 1®’in nefes kesen aksiyonla dolu yeni sezonu, F1® Manager 2023’te seni bekliyor. 23 yarış, altı F1® Sprint etkinliği, yeni otomobiller, Las Vegas Strip Circuit dâhil yeni pistler, yeni pilotlar, yeni meydan okumalar... Efsane olmaya hazır mısın?

F1® Manager 2023, seni istediğin F1® takımını istediğin şekilde yönetmeye davet ediyor. 10 F1® takımından birinde Takım Patronu olarak kariyerine başla ve fabrikadan garaja, personelden sponsorlara kadar her alanda takımı yönet
Takımını gerçek yayın kalitesinde bir sunumun eşliğinde antrenmanlarda, sıralama turlarında ve sezonun heyecan dolu yarış günlerinde yönet
Detaylı yönetim sistemlerini kullanarak pilotlarını, personelini ve otomobilini istediğin şekilde yönet. Verdiğin kararlar sezonun gidişatını belirleyecek

Videoyu izlemek için tıklayınız

F1®’ın heyecanını daha yakından yaşamanı sağlayan Yarış Tekrarı modu ile 2023 FIA Formula One World Championship™’ten nefes kesici yarışları ve kilit anları yeniden deneyimle.

Başlangıç Gridi modu, canlı yarışlardan alınan gerçek F1® verileri kullanarak 2023 sezonunun bütün yarışlarının gerçek hayattaki koşullarını ve pilotların başlangıç pozisyonlarını tekrar yaşamanı sağlar. Yarış Anları’nda ise 2023 sezonunun gerçek bir yarışının önemli bir anında belirli bir takımı kontrol edebilirsin.

Monako’da Aston Martin’i yönetip Alonso için sezonun ilk zaferini elde etmeye çalış ya da çalkantılı bir Australian GP’nin ardından McLaren’ın puan kapması için mücadele et; Yarış Anı Mücadeleleri, sezonun kritik anlarında karar verebilme kabiliyetini sınar.

S
4 ay
Vestel 65O9930 Hakkında
Arkadaşlar bu TV hakkında bilgisi olan yada kullanan varmı? Tavsiye eder misiniz?
S
6 ay
F1 23 | PS5 | ANA KONU
Geliştirici: Codemasters
Yayıncı(lar): EA Games
Oyun motoru: Ego Engine 4.0
Platform(lar): PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X/S /PC
Tür: Yarış
Web Sayfası: F1® 23 (ea.com)
Çıkış Tarihi: 16.06.2023
https://www.youtube.com/watch?v=wHNgoRCWqTg


2023 FIA Formula One World CHAMPIONSHIP™'in resmî video oyunu EA Sports F1® 23'te fren yapan son oyuncu olun. Yeni Las Vegas ve Katar pistlerinde amansız bir mücadeleye girişin ve F1® World'de ödüller ve yükseltmeler kazanın. Yeni kırmızı bayraklar gerçekçi bir stratejik unsur ekliyor ve %35 Yarış Mesafesi özelliği daha fazla aksiyon ve heyecan sunuyor. F1® 23, heyecan verici tek oyunculu hikâye modu olan Braking Point'in geri dönüşünü, F1® kariyerinizin yeni bir bölümünü oynayarak görüyor. En sevdiğiniz 20 sürücü ve 10 takımdan oluşan resmi F1® serisi ile güncellenmiş 2023 otomobillerini sürün. Hayalinizdeki takımı kurun ve My Team Kariyer Modunda kazanmak için yarışın, bölünmüş ekranda veya genişletilmiş platformlar arası çok oyunculu oyunda yarışın ve yeni Racenet Ligleriyle daha sosyal olun.


https://www.youtube.com/watch?v=D4mZwIgloeQ
S
8 ay
IO Interactive Türkiye Ofisi Açılmış
Evet stüdyo aktif hale gelmiş sanırım. Ülkemiz için hayırlı olsun.


< Resime gitmek için tıklayın >https://twitter.com/ErayDinc/status/1643681461604687896?s=20
S
8 ay
Havelsan, Epic Games İş Birliği (Malazgirt Oyunu)
< Resime gitmek için tıklayın >

HAVELSAN ile Epic Games arasında iş birliği anlaşması

❝Kendi alanlarında en iyiler❞
Dünyanın en iyi simülasyon geliştiricilerinden HAVELSAN, dünya devi oyun geliştiricisi Epic Games ile iş birliği yaptı.

❝Geleceğin teknolojileri için❞
Simülasyon ve Malazgirt Ciddi Oyun Altyapısı yetkinlikleriyle HAVELSAN, geleceğin önemli teknolojileri için adım attı.

❝Servis Partneri HAVELSAN❞
HAVELSAN, bu anlaşmayla Epic Games'in servis ağında yer alan onlarca ülkeye hizmet verme şansını elde edecek.


Kaynak:https://twitter.com/HAVELSANResmi/status/1642481850323988482?t=IOfPFghlKlxyEEdJfAoqpA&s=19
S
9 ay
Arşiv\u0027den Ekran Kartları (3dfx, GTX 480, GTX 980)
S
9 ay
Arşiv\u0027den çıkan donanım listesi ve fiyatları!
Bugün arşivimi kurcalarken denk geldim yıllar öncesi donanım istesi ve fiyatları. Yıllar çabuk geçiyor 😇

< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
S
10 ay
Gran Turismo 8 | ANA KONU
Polyphony Digital CEO’su Kazunori Yamauchi, Gran Turismo 8 üzerinde çalışmaya başladıklarını açıkladı.

Başlık düzenlenecektir.
S
11 ay
Gran Turismo Movie
Arabalara karşı doğuştan gelen bir yeteneğe sahip olan bir Gran Turismo oyuncusu, oyun becerilerini bir dizi Nissan yarışmasını kazanmak için kullandı ve şimdi gerçek bir profesyonel yarışçı olma yolunda ilerliyor. O, hayalini gerçekleştirmek ve pistte zirveye ulaşmak için hem kendi hem de arabanın sınırlarını zorlayarak, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır.

https://www.beyazperde.com/filmler/film-222943/

Videoyu izlemek için tıklayınız
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.