A

Çavuş
15 Mart 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
58 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
5 yıl
Worldcard ramazan kampanyası 50tl puan Vakıfbank dahil
Geldi aylardan Ramazan, 50 TL Worldpuan Vadaa'dan!
Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat, kasap, manav, şarküteri, kafe, restoran ve fast-food sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde tek seferde yapılan ilk 100 TL'lik alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL'lik alışverişe 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan!

Kampanyaya katılmak için;
- Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirin ve "Kampanyalar" alanındaki "Bana Özel" bölümünden "Katıl" butonuna tıklayın. Yapı Kredi Cüzdan hakkında bilgi almak ve uygulamayı indirmek için tıklayınız.
- RAMAZAN yazın, bir boşluk bırakın müşteri numaranızı 4454'e SMS ile gönderin.

Seçili internet siteleri için tıklayınız.

Kampanya Koşulları
Kampanya tarihi
• Kampanya 26 Mayıs – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya dahil sektör ve üye işyerleri
• Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat, kasap, manav, şarküteri, kafe, restoran ve fast-food sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde yapılacak alışverişler için geçerlidir.

Kampanyaya dahil kartlar
• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir, TEB ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya dahil harcamalar
• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard'lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde yapılacak alışverişler dahildir.
• Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
• Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
• Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir.
• Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanya katılım kanalları
• Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

Kampanya faydası
• Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.
• Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.

Puan yükleme ve geri alım tarihleri
• Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 6 Temmuz 2017 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 17 Temmuz 2017’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 18 Temmuz 2017'de geri alınacaktır.
• Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 6 Temmuz 2017 tarihine kadar yüklenecektir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 17 Temmuz 2017’dir. Kullanılmayan puanlar 18 Temmuz 2017'de geri alınacaktır.

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapılma detayları
• Müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.
• Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.

SMS ile Katılım detayları
• Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için RAMAZAN yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454'e göndermeleri gerekmektedir.
• Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.
• Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.
• Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için RAMAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
• Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için RAMAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.

SMS Maliyetleri
• SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Türk Telekom hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL'dir. Operatörler SMS gönderim bedellerinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir.

Diğer Detaylar
• Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
• Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.
• Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
A
5 yıl
huawei g8 nfc
Huawei g8 aldım ve menude nfc yok ayarlarda da yok. Bu durumla karşılaşan veya çözüm bulan var mı?
A
5 yıl
Vadaa'dan Ağustos'ta 50 TL Worldpuan hediye!
Market, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde tek seferde yapılan ilk 100 TL’lik alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplam 50 TL Worldpuan!


Yapı Kredi Cüzdan uygulaması katılımı ile tek seferde yapılan 6'ncı 100 TL'lik alışverişe ek 10 TL, toplam 60 TL Worldpuan.
A
6 yıl
Vakıfbank Gıda alışverişlerinize 25 TL Worldpuan hediye!
VakıfBank Worldcard ile 15-31 Temmuz 2016 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 75 TL ve üzeri market alışverişinize 25 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ile yapılan alışverişler, asıl karta dahil edilebilmektedir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL Worldpuan kazanabilir.
Kampanyaya katılmak için GIDA yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz gerekmektedir.
BusinessCard'lar, Bankomat Kartlar, nakit çekim, internet alışverişleri, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuanlar 18 Ağustos 2016 tarihine kadar SMS ile katılım sağlanan bireysel kredi kartına ve bu kartın kullanıma açık olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 27 Ağustos 2016'dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 27 Ağustos 2016 tarihinde geri alınacaktır.
Aynı gün tek seferde yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL'dir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir
A
6 yıl
Denizbank Banka Kartlarınızdan Yılbaşı Hediyeniz 60 TL! DenizBank Banka Kartların
Aralık ayı boyunca DenizBank Banka Kartınız ve Paracard’ınız ile tüm sektörlerde yapacağınız ikinci 100 TL ve üzeri harcamanıza
10 TL, dördüncü 100 TL ve üzeri harcamanıza 20 TL, altıncı
100 TL ve üzeri harcamanıza 30 TL, toplamda 60 TL Ödül ödül kazanma fırsatı! Kampanyaya katılmak için Paracard sahibi iseniz YENİSENE yazıp 3280’e, DenizBank Banka Kartı sahibi iseniz ALTMIŞ yazıp 3280’e SMS yollamanız yeterli.
İyi seneler dileriz!
Kampanya Detayları:
Kampanyaya dahil olmak için, kart sahiplerinin, bankamız sistemine kayıtlı telefon numaraları ile, Paracard için YENİSENE, Banka Kartları için ALTMIŞ yazıp 3280'e SMS göndermeleri gerekmektedir.
Kampanya süresince, DenizBank Banka Kartlarınızla, tüm sektörlerde yapacağınız ikinci 100 TL ve üzeri harcamanıza 10 TL, dördüncü 100 TL ve üzeri harcamanıza 20 TL, altıncı 100 TL ve üzeri harcamanıza 30 TL, toplamda 60 TL ödül kazanabilirsiniz.
1 müşteri tüm kartlarıyla en fazla 60 TL ödül kazanabilecektir.
Kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.
Paracard’lar için bonuslar 8 Ocak’ta kartlara yüklenecek, kullanılmayan bonuslar 18 Ocak’ta geri alınacaktır.
Banka Kartları için ödül tutarı 8 Ocak’ta karta bağlı vadesiz TL hesabına yüklenecektir.
Sadece SMS ile katılım sağlandıktan sonra yapılan harcamalar kampanya kapsamında olacaktır.
Fatura ödemeleri dahil değildir.
Şans oyunları/iddia harcamaları dahil değildir.
Kuyum harcamaları kampanyaya dahil değildir.
Mail order işlemleri ve internet üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Aynı gün aynı işyerindeki ilk alışveriş geçerlidir.
Yurtdışında yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
SGK Ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
Ticari kartlar ve Kampüs kartlar kampanyaya dahil değildir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.