S

Teğmen
16 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
7 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
6 yıl
Akıllara zarar tv VU 3D UHD SMART
Bu öyle bir televizyon ki herkezin istediği gibi herkesin kafasına göre HD,3D,SMART. ANDROİD,LUNİX,WİNDOWS ve MAC işletim sistemleri var.Bunun yanında dokunmatik ekran ve uzaktan dokunmadan özelliği çok iyi.Akıllı kumandası ve klavyesi var.Zaten netliği çok iyi 4K ultra hd .Son olarakta ben 84 inc e kadar olduğunu biliyorum .Türkiyede satışı yok varsada görmedim.Eğer konuya daha hakim biri varsa daha iyi bize tanıtsın, ingilizcem olmadığımdan tam öğrenemedim.Video linki aşağıda.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&v=C8NNmCiVlUI
S
7 yıl
S5 ekran fiyatı?
Samsun s5 telefonum elimden düşüp ekranı kırıldı sizce kaça patlar bana ekranı değiştirme?
S
7 yıl
portaldan youtube giren var mı?
Arkadaslar portaldan youtube kalkacak yada güncelenecek.
S
7 yıl
Trt hd görüntsü!
Arkadaşlar digitürkte trt hd nin görüntüsünde kumlanma,takılma gibi sorunları var görüntüsü çok çirkin bi nat geo hd ye bakıyorum bide trt hd ye bakıyorum arada çok fark var sizdede böylemi?
S
7 yıl
bir kanal daha gitti
An itibariyle artı 1 kanalıda digiden çıkarıldı ama hiç izlemediğim kanal.
S
7 yıl
Bbc knowlegde
Biz 14 nisanda bbc knowedge hd yada bbc earht çıkacağını beklerken bbc knowedege kaldırmışlar.
S
7 yıl
2. defa konum siliniyor
Bi admin playstation forumundaki yazdiğim konuyu siliyor bari konuyu başka yere alsa bide konuyu nerde açacağımı bana söylemiyor.yardım lütfen.
S
7 yıl
acil yardım?lütfen!
Arkadaşlar daha simdi bilgisayari yapan ardaşimdan bilgisayarimi getirdim actim aciliyor "hoş geldiniz" yaziyor yazi kayboluyor menü gelmiyor mause oynuyor menu tarafina basinca mause de donuyor sorun ne acaba?
S
7 yıl
UYDU TAVSIYESI (Turksattan haric)
Arkadaslar digiturku iptal edecem hangi uyduyu tavsiye edersiniz sifresiz belgesel veya film kanalari olan uydular.
S
7 yıl
mkuşu yumurtlama sorunu!
3 aydir aldigim bir cift muhabbet kusumun ceresi 2,5aydir beyaz bu beş gündür falan da biraz cok az goruken bir kahverengimlik var ama 5 gun once elma ve mandalinadan bir karisim verdim acaba ondan mi ceresi biraz kahverengi ama cok yaklasinca belli ediyor bunlar ne zaman çiftleşir duyduguma gore baharda çiftleşirlermiş zaten bahardayiz.bir yerdede bi adam ceresi beyazkende yumurtlarmiş demişti.biraz bilgi verir misiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.