S

Yüzbaşı
30 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
3 yıl
Bedelli askerlik bakaya düşmek?
Selamlar, bedelli askerlik yapacam fakat ailevi birkac sorumum oldu ben bu olaylar yüzünden sevk tarihimi kaçırdım. Bugun sevk kağıdımı almam için son gündü fakat ama alamadim. Ben şimdi bakaya düştüm ayni zamanda belimden sakatlığım var heyete girecektim ama birine soruyorum hic sorun olmz bedellide gec gelenler vardi gec bitirdiler diyor ( 4 gün gec geldimi 4 gün gec bitiriyor) biri diyor heyete göndermezler biken birileri yorum yaparsa memnun olurum. Simdo e devletten sevk kağıdını alirsam heyete giremem belki sizce durum ne olur
S
7 yıl
HEM SIGINMACI OLUPDA HEMDE KAVGA CIKARMAK?[SURIYELILER]
Hem ülkede sığınmacı olupda istenmediğiniz yerde yaşıyorsunuz yerli halki tehdit edip kavga çıkartıyorsunuz
Bknz: urfa, istanbul.. Ne hakla türklere bıçak cekip kavga cikariyorsunuz. Tayyip amcamız ülkeyi sagolsun doldurdu. Simdi geride gitmiyorlar. Hani müslümanlar ya tecavüzcüleri sadece biz misafir ediyoruz. Okadar musluman ülke var neden sadece biz alıyoruz suriyelileri? Biraz önce tekrar baktim kanal d gösterdi başakşehir de gene kavga çıkarmış lar.
S
9 yıl
Nedir bu android vs jelly bean?
akıllı tlefon kullanan arkadaşlara soruyorum. Telefonumda android 4.0.3 yüklü. İnternetten android sürümü yükseltme için arıyorum bazı yerlerde " android 4.1.2" diyor bazı yerlerde "android 4.1.2 jelly beaan" diyor fark ne jelly bean ile android arasında? Uzman arkadaşlar konuya bekleniyor.
S
9 yıl
Sınavsız ikinci üniversite ile ilgili yardım
arkadaşlar 2 yıllık ön lisans da kayıtlıyım (örgün).
Şimdi kayıdımı yapıcam int üzerinden. Benim lisans programımı seçmem gerekiyor ( 4 yıllıga tamamlamam için) yoksa normal bi ön lisans programını seçip bitirsemde 4 yıllık sayılıyor.

2 sene örgünü bitireceğim. Sınavsız ile ön lisans yazıp onuda bitirsem 4 senelik yerine geçiyormu? Yoksa şuanda işletme yada iktisat vb şeylermi seçmem gerekiyor çok önemli
S
9 yıl
Sınavsız ikinci üniversite ile ilgili yardım
arkadaşlar şuan ön lisans örgün egitime kayıtlıyım. Şuanda ek tercih hakkımı kullandım diğer bi ön lisans program yazdım. Benim amacım 2 ylıllık bitirip sınavsız üniversite ile 4 yıllığa tamamlamak. Şuanda ek tercihde yazdıgım 2 yıllık bölümü bitirirsem 4 yıllığa tamamlamış oluyormuyum? Yoksa 4 yıllığa tamamlamak için sınavsız üniversitemi gerekiyor..
S
9 yıl
Özelde okuyan öğrenciye yaz okulu için müjde
Arkadaşlar özel üniversiteler yaz okuluna dersiniz kalırsa ders başına yaklaşık 200-300 tl alıyor. Ama YÖK'ün kararları arasında böyle birşey yasal değil. Aşşagıda benzer bi durum yaşanmış ve mahkeme ile öğrenci ödediği ücreti geri almış.

http://gundem.milliyet.com.tr/ogrenciye-yaz-okulu-mujdesi/gundem/detay/1746469/default.htm

Sizde hakkınızı yedirmeyin. Üniversiteye ücret dışında hiçbirşey vermek zorunda değilsiniz.
S
9 yıl
Ücretsiz YGS-Lys Kitapları, Çogu temiz birçok kitap(ihtiyacı olana)
Merhaba arkadaşlar elimde çogu temiz YGS-LYS kitapları mevcut. Bazıları Sıfır Bazıları %5 %10 kullanılmış bazıları okadar bile değil. Lütfen pm atmadan ihtiyacı olanlar konuya mesaj yazsınlar...

Güncel liste
< Resime gitmek için tıklayın >

Şifreliyorum edebiyat eklendi sonradan buldum
kalanlar bunlar arkadaşlar pm ler cevaplanmayacak. İhtiyacınız olan kadarı seçin kargo sizden olacak şekilde ptt ile göndereceğim
S
9 yıl
özel üniversitede kazandım (%50) Devlet yurdu çıkarmı?
Merhaba arkadaşlar Özel üniversite sağlık bölümünü kazandım %50 burslu girdim., kyk dan yurt çıkarmı acaba? İstanbulda okuyacağım lütfen yorumlayınız
S
9 yıl
Komşunun oglu sabun yiyor..
arkadaşlar 21 yaşında komşunun oglu var ve 1 senedir sabun yedigini söyledi. Neden öyle bişey yaptıgını sordum mantıklı bir açıklama getiremedi. Ailesinede söyledim sabah şok oldular. Neden böyle bişey yapıyor olabilir? Birde nekadar zararlı sabun yemek? Bildiğiniz yeşil sabun varya ondan yiyor adam zararları ne olabilir acaba?
S
9 yıl
Lys fem tarih kitap tavsiye
arkadaşlar slm. Bugun bi kitap alıcaktım lys fem tarih için ama 2 kitap var. 1. kitap 2. kitap diye. İkisindede Ygs+lys yazıyor. Hangi kitabı almam gerekiyor bunda?
Birde bu resimdekiler simetri oluyor sanırım. Normal kitapdan farkı ne?
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.