A

Teğmen
28 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
8 yıl
adultfriendfinder sorunu.......
dostlar,

pc ye adultfriendfinder diye meret bir şey musallat oldu. nete girdiğimde açılıyor. nasıl temizlerim, yardımlarınızı rica ediyorum........
A
9 yıl
hd için hangi kutu?
dostlar,

hd ye geçmek niyetindeyim. 9103 mi 5103 derken kafa binbeşyüz oldu. sizce hangisini tercih etmeliyim?
A
9 yıl
bu petek neden tıkırdar?
dostlar,

holdeki petek arasıra tık tık sesleri çıkarıyor. peteğin havasını aldım, sağını solunu gevşekmidir diye sıkıştırdım ama sesler yine devam ediyor. sistemi yaptırdığım vatandaş tam türk üsulu yaptırana kadar tamam abi, sonrasında sonra akşam gelirim modlarına girdi. petek kalite birşey değil, ayrıca diğer komşulara sorduğumda onlarında aynı yerdeki petekleri ses çıkarıyormuş.

kayınçonun daha büyüğünü taktırdığı için elde kalan peteğimi taksam, yada kendim halledebileceğim bir usulü vamıdır?

amman bir yardım...........
A
9 yıl
need for speed shift sorunu.....
dostlar,

oğlanın ps3 te oynadığı shift oyunu bu gün,

information
for more info on the game, spease go to need for speed com

mesajını verip kaldı. bundan sonra oyuna nasıl dönebiliriz, veya sıfırlamamız lazımsa nasıl sıfırlarız, yardımlarınızı rica ediyorum......
A
9 yıl
8.1 yükledim ingilizce oldu..........
windows 8 li lisanslı sisteme 8.1 yükledim. önce türkçe olan dil ingilizce oldu. türkçe dil paketi indirdim yüklenmiyor. dil ayarlarından da o kadar uğraştım. bir türlü olmadı.

yolunu yordamını bilen bi yardım etse????
A
9 yıl
nfs most wanted oynayamama sorunu...
dostlar,

oğlana nfs most wanted isiimli oyunu aldım. ps3 te oynaması için fakat bir türlü oynayamıyor. oyun başlıyor oyunun başlangıcında bir araba ile bir yere varılıyor, sonra sağa sola caddelere gir çık hep wrong way çıkıyor.
bilenler allah rızası için yardım etsin, oğlan kafamı şişirip duruyor, bu nasıl oyun aldın diye, benimde kafa pek basmıyor....

bu oyun nasıl başlar, nasıl oynanır, lütfen yardım edin.........
A
10 yıl
sis farı önerileriniz
dostlar,

izmir torbalı da oturuyorum. burada kışın çok sis oluyor, 10 metre ilerisi çok zor seçiliyor. arabam ford escort farları yetersiz , siste kullanacağım sis farı tavsiyelerinizi bekliyorum.

şimdiden teşekkürler.....
A
10 yıl
kombiyi yüksek akımdan nasıl korurum?
kullandığımız eca confeo premiks kombi kanal çalışması yapanların hatası sonucu enerji hatlarını parçaladığında yüksek akım geldi ve tahminim kart mevta oldu. sorum kombiyi korumak için akım korumalı priz mi yoksa kombi regülatörü kullanmak gerekir?
A
10 yıl
w8 kurdum dvd rw görünmüyor.....
dostlar, w8 kurdum dvd rw görünmüyor, olmayan disket sürücüsünü gösteriyor. çözüm için yardımlarınızı rica ediyorum.....
A
13 yıl
hangi acer????
dostlar,

laptop alma aşamasındayım. 2 model arasında kararsız kaldım. görüşlerinizi rica ediyorum....

acer 5740g-i3 1299 TL.
acer 5739g 1349 TL.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.